• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регион Хмельницкий

  • Автор теми Mulder
  • Дата початку
  • Відповіді 169
  • Перегляди 12K
Теж маю приват банк кредитку плачу обовязк платіж але вчора подивилась на ютубі 2 адвокати сказали нема договору не платіть....вот тоже думаю що робити.
Та сама ситуація, теж кредитка, пів зарплати забирають автоматично і ще мало, втомилась їм платити(((
 
ну что же, о моем визите к юристу-консультация 300, будет писать МФО запросы-по 600 грн. Сказал-можно договориться на 30-35%, будем пробовать. Если они отказываются на такую сделку-тогда ничего не делать. Также отправит письмо о запрете передачи информации третьим лицам. Коротко,как-то так. Попытка не пытка. У него много таких клиентов. Главное не платить ничего без письменного договора!
 
монейвео через суд. ну там вони лоханулись по батькові мене не правильно записали. тому позику списали. остальне через акції.
А хто подавав на суд? Яка була сума ?
Зачем еще деньги на юристов тратить,просто не платить и все,в Каменец никто не сунется,и так,в суд не подадут,а звонки прекращают со сменой сим карты,другое дело банки и спилкы!
Кстате в какой спилке брали?
Я теж з камянця прострочки в манівео і алекскредит майже місяць ще крім цих є ще 6 мфо з прострочками платити реально нема чим . Мамі дзвонили з манівео то вона кожен день кричить щоб я рішала щось . А з алекса найшли сина отчима якого небачила вже 10 років і йому пишут що посадят його тому що він скриває інформацію про мене. Сил вже нема терпіти . Що робити?
ну что же, о моем визите к юристу-консультация 300, будет писать МФО запросы-по 600 грн. Сказал-можно договориться на 30-35%, будем пробовать. Если они отказываются на такую сделку-тогда ничего не делать. Также отправит письмо о запрете передачи информации третьим лицам. Коротко,как-то так. Попытка не пытка. У него много таких клиентов. Главное не платить ничего без письменного договора!
Привіт
Порадив, якщо не багато МФО то готувати і направляти листи на них самостійно. Забув як правильно цей лист називається. Так як в мене їх біля 30 і в дружини 12 то я таки вирішив заплатити щоб він сам розгрібався від нашого імені. Товариш який порадив вже майже збувся всіх. Проплатив тільки тіла кредитів. Деякі списали взагалі. Тільки два залишилось, які не хочуть поступатись. Але казав що через тиждень майже асі дзвінки і смс припинились. Як буде на моєму досвіді. Відпишусь. Поки тільки запустили цей процес)
Ну і звісно казав, як тут на форумі і пишуть, що всі їхні дзвінки і погрози не несуть ніякої цілі ніж вибити з Вас гроші без суда. Інакше вони залишаться ні з чим. До реальних дій на практиці не доходили. Просто лякають.
І доречі відразу попередив, що процес це не швидкий. Не знаю подивлюсь. Час покаже.
Порадьте юриста?
 
Останнє редагування:
Ви взнали щось нове? І що означає по 600 грн. запроси? Це за один?
особо нового ничего, 600грн-запрос в одно МФО, сказал либо можно договориться об оплате в 30-35%, либо ничего не платить и морозиться три года. Маловероятно, что суд, но главное никакой недвижимости и прочего, чтоб не было оформлено, суд не менее года, и в худшем случае 20% от ЗП...я решила пробовать оплатить часть, ответ в течении двух недель. Юрист не спрашивает номера договоров, он делает запрос, на то, мол что вас связывает с такой-то, а там пошло, поехало-предоставление договора, выписки и т.д.
 
особо нового ничего, 600грн-запрос в одно МФО, сказал либо можно договориться об оплате в 30-35%, либо ничего не платить и морозиться три года. Маловероятно, что суд, но главное никакой недвижимости и прочего, чтоб не было оформлено, суд не менее года, и в худшем случае 20% от ЗП...я решила пробовать оплатить часть, ответ в течении двух недель. Юрист не спрашивает номера договоров, он делает запрос, на то, мол что вас связывает с такой-то, а там пошло, поехало-предоставление договора, выписки и т.д.
А які у Вас МФО?
 
Есть земляки с Хмельницкой области?Я сам из Каменца - Подольского,давайте знакомиться,и делиться,как у нас в области идет война с МФО)
Есть
Post automatically merged:

Я тоже
Привет земеля я тож родом з КП
[/QUOT
 
Есть земляки с Хмельницкой области?Я сам из Каменца - Подольского,давайте знакомиться,и делиться,как у нас в области идет война с МФО)
Да я с Полонного
Post automatically merged:

Я з Полонного .В мене їх 13 вроді.
Post automatically merged:

Полонне і район присутні тут?
Да
Post automatically merged:

Adrian, zombi666
Post automatically merged:

Привіт з Полонного .Друзі в мене їх 13 вроді би з 03.07.2019 пішли просрочки манівео з 114000 вже 30185,бистрозайм з 10000 вже 27 злишнім,дінеро 7700 вже 11000 та інші вже в просрочці .Звонили писали я взяв поставив блокіратор і чекаю що буде.
 
Останнє редагування:
Да я с Полонного
Post automatically merged:

Я з Полонного .В мене їх 13 вроді.
Post automatically merged:


Да
Post automatically merged:

Adrian, zombi666
Post automatically merged:

Привіт з Полонного .Друзі в мене їх 13 вроді би з 03.07.2019 пішли просрочки манівео з 114000 вже 30185,бистрозайм з 10000 вже 27 злишнім,дінеро 7700 вже 11000 та інші вже в просрочці .Звонили писали я взяв поставив блокіратор і чекаю що буде.
Подождите и они черезмесяц сами предложат оплатить тело и %
Post automatically merged:

Олег,
 
Подождите и они черезмесяц сами предложат оплатить тело и %
Post automatically merged:

Олег,
Добрий ранок .манівео предлагали заплатити 17000 і вони закриють це було коли борг був 28500 но в мене тоді не було грошей ну і гарантій небуло.
Post automatically merged:

Друзі хто з Полонного .Підкажіть будь ласка юриста з міста хочу проконсольтуватись напишіть в лк дякую.
 
Останнє редагування:
Останнє редагування:
Можна узнать,как у кого дела сейчас.У меня 18 уже в прострочке мес 3
Прострочка пів року. Все в нормі. Телефонують, пишуть листи, але вже коллекторські фірми. Майже усі МФО перепродали коллекторам. Звінків стало набагато менше, але не закінчуються.
 
Назад
Угорі Унизу