• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Рекорд снежинки и последствия

В мене майже два роки, було 7 ВН з них два зроблені цього тижня, 19.01 і 20.01. Всі одразу ж зношування в суді. По останніх двох позови вже готові, у понеділок будуть в суді. З цих ВН була одна успішно виграна апеляція ну і славнозвісна Монетка подали на стягнення заборгованості після знесення ВН, але та справа від 02.04.2021 висить не розглянута.
 
Что такое Note?

А кому присылали коллажи? И какого плана они были?
[/QUOTПрисилали зовсім на чужу жінку яку я з трудом знаю, повне пopнo. А ще таке ж саме на брата. Був треш, скандал, але пережила
 
Осталось Бизпозика (передан), Манивео (продан), КФ (продан), Алекс (может и продан). Да никому особо. Мужу, свекру, соседи молчали. Избавилась от Милоана, Мани4ю, Динеро, Майкредит, Кредит+, Егроши, Кредит365.
Как избавились? Закрыли за тело? И долго ждали выгодных предложений?
 
Який термін оскарження виконавчого провадження підскажіть?
"Рішення, дії або бездіяльність виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби може бути оскаржено у десятиденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи інтересів, а щодо оскарження постанови про відкладення провадження виконавчих дій — у триденний строк."
Це термін на відміну ВНН.
 
Быстрозайм с июня 2018 года на морозе. И с их "полиции " звонили, и насчитали под 300 штук с 3700 грн))
 
Може повторюся виконавче провадження відкрито по виконавчому напису приватного нотаріусу який термін на оскарження 10 днів чи 3 роки(бо я шось запутався чи неуважний)))
 
Може повторюся виконавче провадження відкрито по виконавчому напису приватного нотаріусу який термін на оскарження 10 днів чи 3 роки(бо я шось запутався чи неуважний)))
3 года
 
Как много было звонков третьим лицам? И коллажи присылали кому нибудь?
Я без понятия как много было звонков третьим лицам. Я своих знакомых сразу предупредила, могут звонить, лучше не общаться, иначе не отстанут. А на счёт остальных незнакомых мне людей, посылала в полицию.
На счёт коллажей, никто мне ничего не говорил.
 
Я без понятия как много было звонков третьим лицам. Я своих знакомых сразу предупредила, могут звонить, лучше не общаться, иначе не отстанут. А на счёт остальных незнакомых мне людей, посылала в полицию.
На счёт коллажей, никто мне ничего не говорил.
А много у Вас было мфо? Какие были?И как сейчас с ними обстоят дела?
 
Назад
Угорі Унизу