• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Рекстуризація у ФінХ

Просто я, главное, чтобы они не начудили ничего. Проверяйте поступление оплат к ним. Просто бывает, например, оплачивать надо 01 числа, человек оплачивает, а деньги якобы не поступают, но поступают 02 числа в 00:01. Для чего это? Для того, чтобы по причине нарушения условий реструктуризации начислить штрафы дополнительно или вернуть исходные условия, а оплаты посчитать в счёт общей суммы.
 
Скiльки Ви iм вже сплатили?
8платежів----670грн. Тіло-----6250. Прострочка була 25днів. Списали все. Закрили той кредит. Надали цей. Нехай вже так. Мені підійшло. Головне, я взмозі цей платити. Оформлення на відділенні. Можливо,хтось,порахує мене дурою,що погодилась,але ми поговорили з мамою і вона мене підтримала. Згідна на оплати. Нарахунок онлайн,на*уй,послала.
Шкода тих проплат,але ще немаю такої впевненості протистояти їм. На все потрібен час.
Нікого не закликаю роботи, як я. Це мій вибір.,!!!!
 
8платежів----670грн. Тіло-----6250. Прострочка була 25днів. Списали все. Закрили той кредит. Надали цей. Нехай вже так. Мені підійшло. Головне, я взмозі цей платити. Оформлення на відділенні. Можливо,хтось,порахує мене дурою,що погодилась,але ми поговорили з мамою і вона мене підтримала. Згідна на оплати. Нарахунок онлайн,на*уй,послала.
Шкода тих проплат,але ще немаю такої впевненості протистояти їм. На все потрібен час.
Нікого не закликаю роботи, як я. Це мій вибір.,!!!!
Головне аби Вас це влаштовувало.
 
8платежів----670грн. Тіло-----6250. Прострочка була 25днів. Списали все. Закрили той кредит. Надали цей. Нехай вже так. Мені підійшло. Головне, я взмозі цей платити. Оформлення на відділенні. Можливо,хтось,порахує мене дурою,що погодилась,але ми поговорили з мамою і вона мене підтримала. Згідна на оплати. Нарахунок онлайн,на*уй,послала.
Шкода тих проплат,але ще немаю такої впевненості протистояти їм. На все потрібен час.
Нікого не закликаю роботи, як я. Це мій вибір.,!!!!
А це ви писали що надали їм поточний рахунок ...
Прочитала свій договір то написано надано поточний рахунок (номер картки)
 
А це ви писали що надали їм поточний рахунок ...
Прочитала свій договір то написано надано поточний рахунок (номер картки)
Так,і про це розпиталась сьогодні. Так як на той час,коли я брала в них кредит,вони співпрацювали з ПРИВАТОМ. Тепер -----приват,Ощадбанк, альфа
 
Назад
Угорі Унизу