• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктуризація, але потрібно внести 500 грн

  • Автор теми Лакі
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 809

Лакі

Читач
Реєстрація
6 Вер 2022
Дописи
13
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Лакі не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
20 днів протермінування, прийшло смс з можливістю реструктуризації. Типу надіслати запит на електронну адресу, надіслала, прийшла відповідь що такої адреси не існує. Звоню на гарячу лінію, кажуть так, така можливість є. Треба внести 500грн, після чого одразу буде можливість підключити реструктуризацію і платити кожні 2 тижні певну суму. Гарантійку і тому подібне сказали що не надсилають. Все і телефонному режимі. Хтось робив таке? Вірити чи ні?
 
20 днів протермінування, прийшло смс з можливістю реструктуризації. Типу надіслати запит на електронну адресу, надіслала, прийшла відповідь що такої адреси не існує. Звоню на гарячу лінію, кажуть так, така можливість є. Треба внести 500грн, після чого одразу буде можливість підключити реструктуризацію і платити кожні 2 тижні певну суму. Гарантійку і тому подібне сказали що не надсилають. Все і телефонному режимі. Хтось робив таке? Вірити чи ні?
В телефонному режимі і платіть
 
20 днів протермінування, прийшло смс з можливістю реструктуризації. Типу надіслати запит на електронну адресу, надіслала, прийшла відповідь що такої адреси не існує. Звоню на гарячу лінію, кажуть так, така можливість є. Треба внести 500грн, після чого одразу буде можливість підключити реструктуризацію і платити кожні 2 тижні певну суму. Гарантійку і тому подібне сказали що не надсилають. Все і телефонному режимі. Хтось робив таке? Вірити чи ні?
Я так з ними робила. Після того, як внесла платіж 500 грн - в особовому кабінеті з'явилася реструктуризація з датами платежів і суммами.
 
О нєєє, 1 день просрочки і все повертається назад. І ніхто не впевнений в завтрашньому дні. Не беріть слухавку. І знайомі нехай нах відправляють, можуть вже ваші пар випустити на цю мерзоту
 
О нєєє, 1 день просрочки і все повертається назад. І ніхто не впевнений в завтрашньому дні. Не беріть слухавку. І знайомі нехай нах відправляють, можуть вже ваші пар випустити на цю мерзоту
Тобто якщо протермінувати реструктуризацію то все відміняється?
 
Тобто якщо протермінувати реструктуризацію то все відміняється?
Я платила не завжди вчасно. Бувало таке, що вносила і через днів 5-7 після дати планового платежу, реструктуризація не злітала і 5ічого не відмінялося
 
Я платила не завжди вчасно. Бувало таке, що вносила і через днів 5-7 після дати планового платежу, реструктуризація не злітала і 5ічого не відмінялося
Давно такі умови були?
 
Заплатили, чтобы потом платить частями? Без гарантийки? Это что за бред такой? Им что ракета в голову влетела? Я бы не рисковал бы, без гарантийки. Так как, официально ничем Вы не подкрепитесь
 
Назад
Угорі Унизу