• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктуризація боргу чи тіло кредиту

  • Автор теми viki_vr
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 895

viki_vr

Форумчанин
Реєстрація
30 Бер 2023
Дописи
139
Реакції
44
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
viki_vr не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім ! Маю прострочка , кредит на суму 15000 всього разом з відсотками 21800 заплатила 3100 один день і відсотки підняли знову до 22000 . Позвонила їм скзала що фінансово не заплачу , і хочу реструктирузацію не пішли на це . Або повність зразу тіло зарлатити . Є сенс яекати пропозицію ?
 
Доброго всім ! Маю прострочка , кредит на суму 15000 всього разом з відсотками 21800 заплатила 3100 один день і відсотки підняли знову до 22000 . Позвонила їм скзала що фінансово не заплачу , і хочу реструктирузацію не пішли на це . Або повність зразу тіло зарлатити . Є сенс яекати пропозицію ?
У тих евошиків питання в тому, шо чим довше невіддаєшь, тим бистріше вони тобі нарисують нереальну суму. На початкових етапах мені пропонували тіжсамі умови спишуть тисячу-дві та загальна сума була 12 (тіло 8) а тепер 2 місяці просрочки сума з 12 тисяч стала 23 і ці гніди пропонують те ж саме 1000-2000 гривень списать !!Це тупо смішно. В мене немає таких грошей і не було навіть.
 
У тих евошиків питання в тому, шо чим довше невіддаєшь, тим бистріше вони тобі нарисують нереальну суму. На початкових етапах мені пропонували тіжсамі умови спишуть тисячу-дві та загальна сума була 12 (тіло 8) а тепер 2 місяці просрочки сума з 12 тисяч стала 23 і ці гніди пропонують те ж саме 1000-2000 гривень списать !!Це тупо смішно. В мене немає таких грошей і не було навіть.
Далі морозити і почнуть попускатись
 
Так само , сума росте . Поки що 7 днів не пройшло , але думаю з понеділка почнеться терор
 
Доброго всім ! Маю прострочка , кредит на суму 15000 всього разом з відсотками 21800 заплатила 3100 один день і відсотки підняли знову до 22000 . Позвонила їм скзала що фінансово не заплачу , і хочу реструктирузацію не пішли на це . Або повність зразу тіло зарлатити . Є сенс яекати пропозицію ?
Треба чекати поки продадуть) мої вощі продали, потім запропонували тіло на 10 місяців) зараз виплачую...
 
Треба чекати поки продадуть) мої вощі продали, потім запропонували тіло на 10 місяців) зараз виплачую...
Був терор дзвінків ? Мені хай звонять , я трубку мушу брати у зв’язку з роботою .
Був терор дзвінків ? Мені хай звонять , я трубку мушу брати у зв’язку з роботою .
Я їм написала на електронну адресу щодо боргу. Типу хвороба в мене була , кинула підтвердження . Може і підуть . Уже хай дадуть реструктиризацію з відсотками що нарахували
 
Я все правильно зробила, що не платила, далі запропонують?Пугає вже що сума тількі росте.
Нехай росте собі, вам то що
Вони можуть за тиждень і плюс 100к вам намалювати. Головне що? Головне чаю перед сном з солоденьким випить, а інше дрібниці. В кращі часи розберетеся з шарагами
 
Назад
Угорі Унизу