• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ClickCredit реструктуризація протермінування платежу

  • Автор теми Лакі
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 1K

Лакі

Читач
Реєстрація
6 Вер 2022
Дописи
13
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Лакі не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Значить запропонували місяць тому реструктуризацію, підключила, внесла перший платіж. Другий мала зробити вчора, була за містом не мала змоги, заходжу сьогодні в кабінет, реструктуризації вже нема, сума на 600грн більша від початкового боргу (тобто попередня моя оплата зникла, її доплюсували назад та ще й +600грн). Телефоную їм вияснити ,[UWSL]кажуть, та, от такі в нас правила. Пробувала домовитись про сплату оцього одного дня протермінування щоб повернути попередній стан боргу ,все марно. Кажуть підключай реструктуризацію по новій сумі заново або оплати залишок одним платежем. Є шанс що погодяться повернути суми що були на день обов'язкового платежу по реструктуризації? Чи забити і чекати тіло?[/UWSL]
Для ясності брався кредит 2.08. сума 4500, з відсотками 6660. На сьогодні борг після оплати 1000грн по реструктуризації 7200??‍♀️
 
Лакі, на форуме многократно писали, что если соглашаетесь на реструктуризацию, то должны быть на 120% уверены, что потянет ее. В противном случае просрочка на 1 день снимает условия реструктуризации и возвращает к условиям до реструктуризации. Соответственно, начислять будут проценты не только с момента прекращения реструктуризации, но и за то время, пока она длилась.
 
Лакі, на форуме многократно писали, что если соглашаетесь на реструктуризацию, то должны быть на 120% уверены, что потянет ее. В противном случае просрочка на 1 день снимает условия реструктуризации и возвращает к условиям до реструктуризации. Соответственно, начислять будут проценты не только с момента прекращения реструктуризации, но и за то время, пока она длилась.
Десь упустила цю тему. Я то її тягну, але форс мажорна ситуація виникла і просто через відсутність будь-якого зв'язку не змогла зробити це вчасно. В інших компаніях день протермінування 10грн. А тут хрєнь повна
 
Запропонували теж розстрочку на 6 або 10 місяців .От думаю чи варто.Тільки тіло.А проценти на останній місяць останнього платежу і обіцяють що спишуть.
 
Запропонували теж розстрочку на 6 або 10 місяців .От думаю чи варто.Тільки тіло.А проценти на останній місяць останнього платежу і обіцяють що спишуть.
Обещают, не значит что они выполнят. Пусть дают гарантию или сразу спишут проценты. Они могут насчитать сколько им захочется и воспользуются вашей наивностью. Если тело хотят, пусть дают гарантийку и тогда, если уже будет возможность платите. Без гарантийки не идите с ними на какие-то словесные договорняки
 
У них ж на туалетному папері ("договорі") це прописано, можливо, маленьким шрифтом, але має.

Або я вже давно акцій по реструктуризації отримувала
 
У них ж на туалетному папері ("договорі") це прописано, можливо, маленьким шрифтом, але має.

Або я вже давно акцій по реструктуризації отримувала
Знайомий юрист сказав що по цьому договору і тіло заплатите і проценти теж
 
Назад
Угорі Унизу