• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Робота в держслужбі з боргами по кредитах

Alina Lidiya

Читач
Реєстрація
30 Лип 2021
Дописи
11
Реакції
7
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Alina Lidiya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня!!! Скажіть будь ласка чи будуть перешкодою виконавчі провадження по несплаті по кредиту при влаштуванні на роботу в держслужбу. Тобто це військомат. Все що мене спитали, то чи притягалась до кримінальної та адміністративної відповідальності. За борги мови не було. От тепер задаюсь питанням чи це вплине на рішення про прийняття мене на роботу. Буду вдячна за любу інформацію.
 
Навряд чи вас будуть пепревіряти на предмет боргів... це ж не фінустанова.
Пробуйте. По любому варто.
 
Навряд чи вас будуть пепревіряти на предмет боргів... це ж не фінустанова.
Пробуйте. По любому вартоБуду

Навряд чи вас будуть пепревіряти на предмет боргів... це ж не фінустанова.
Пробуйте. По любому варто.
Я пробую. І будь що буде) дякую)
 
Навряд чи вас будуть пепревіряти на предмет боргів... це ж не фінустанова.
Пробуйте. По любому варто.
Я знаю охранное агентство, где проверяют на долги :) Хотя казалось бы, каким боком
 
Доброго всім дня!!! Скажіть будь ласка чи будуть перешкодою виконавчі провадження по несплаті по кредиту при влаштуванні на роботу в держслужбу. Тобто це військомат. Все що мене спитали, то чи притягалась до кримінальної та адміністративної відповідальності. За борги мови не було. От тепер задаюсь питанням чи це вплине на рішення про прийняття мене на роботу. Буду вдячна за любу інформацію.
Я думаю їм пофіг на ваші борг ,але якщо є провадження вже відкриті,то я не знаю чи будуть знімати з зп чи ні по вже відкритим провадженням....Зараз то нові таке як заборонили відкривати,ну це ж наші закони...фіг його знає....
 
Я думаю їм пофіг на ваші борг ,але якщо є провадження вже відкриті,то я не знаю чи будуть знімати з зп чи ні по вже відкритим провадженням....Зараз то нові таке як заборонили відкривати,ну це ж наші закони...фіг його знає....
Наскільки я знаю, що з зп у військовий стан знімають лише аліменти. Решту боргів поки з доходів не утримують. Бо як почалась війна, то я ще три місяці працювала, то вираховувати перестали і розблокували всі картки.
 
Я знаю охранное агентство, где проверяют на долги :) Хотя казалось бы, каким боком
Ну придавати собі значущості багато хто вміє. Якось писала людина, що їй відмовили на Новій пошті ніби то через борги в мфо...водночас інші влаштовувались без проблем.
Як на мене такого роду перевірка умісна коли людина матеріальну відповідальність може нести. Проте це все відносно. Борги не роблять людину безвідповідальною особою.
 
Доброго всім дня!!! Скажіть будь ласка чи будуть перешкодою виконавчі провадження по несплаті по кредиту при влаштуванні на роботу в держслужбу. Тобто це військомат. Все що мене спитали, то чи притягалась до кримінальної та адміністративної відповідальності. За борги мови не було. От тепер задаюсь питанням чи це вплине на рішення про прийняття мене на роботу. Буду вдячна за любу інформацію.
Не переживайте. КИ точно проверять не будут. Они проверяют только то, что положено по инструкции: криминальная и админ.ответсвтенность:) справку о несудимости наверно просили:) и нарколога , психиатра:) больше в инструкциях ничего нет, так что никому и не интересно :)
 
І мене на НП через виконавче не взяли, дзвонять з їхньої служби безпеки і питають, а я навіть не знала, що воно відкрите???
 
Доброго всім дня!!! Скажіть будь ласка чи будуть перешкодою виконавчі провадження по несплаті по кредиту при влаштуванні на роботу в держслужбу. Тобто це військомат. Все що мене спитали, то чи притягалась до кримінальної та адміністративної відповідальності. За борги мови не було. От тепер задаюсь питанням чи це вплине на рішення про прийняття мене на роботу. Буду вдячна за любу інформацію.
У військомат не перевіряли. Взяли з відкритим виконавчим провадженням без проблем.
 
Назад
Угорі Унизу