• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Росвен Инвест. Кто эти коллекторы?

Meri Lady

Форумчанин
Реєстрація
6 Бер 2021
Дописи
36
Реакції
22
Бали
1,765
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Meri Lady не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір! Скажіть будь ласка Росвен колекторська організація якого МФО може хтось знає? Буду дуже вдячна за інформацію
 
Справа в тому що Кредит плюс мені вже наклав арешт на рахунки так що думаю це не вони
Вам арест на счета кредит плюс не могли никак наложить.
А вот если сделали надпись, то могли продать и другим калам-звонилкам. Одним выстрелом двух зайцев, типа так.
 
Meri Lady, пошук натисніть
 

Вкладення

  • Screenshot_20211223-193844_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211223-193844_Samsung Internet.jpg
    67.6 Кб · Перегляди: 123
Добрий вечір! Скажіть будь ласка Росвен колекторська організація якого МФО може хтось знає? Буду дуже вдячна за інформацію
Як у вас з росвеном? Бо я ще такого чуда не бачила,лише вчора їм передав кредит7.а сьогодні росвен передав до кредит експрес юкрейн..що це взагалі
 
Ван, скорострелы просто

Ван, скорострелы просто
Але для чого,що кредит експрес робить Мене?
Але для чого,що кредит експрес робить Мене?

Ван, скорострелы просто
Кредит експрес роблять ВП?
 
Маніфою продали РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА, як поводять себе і які пропозиції від них ?більше 3 місяців прострочення, тіло пропонували, але були пролонгування, чекала більш вигідні умови, а тут продали.
 
Судя по названию может это коллекторы с российским капиталом, еще и российские и ликвидируванные банки им продают.
 
Маніфою продали РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА, як поводять себе і які пропозиції від них ?більше 3 місяців прострочення, тіло пропонували, але були пролонгування, чекала більш вигідні умови, а тут продали.
Поводять себе тихо, але хочуть з тіла 15000 отримати 36000. Полюбляють суди.
 
Але для чого,що кредит експрес робить Мене?



Кредит експрес роблять ВП?
Кредит Експрес це колєкторка. Ніякі колєкторки в принципі не можуть робить виконавче провадження. ВП займається приватний чи державний виконавець, здебільшого приватний і то він це робить тільки після того як відбувся суд і вже є судове рішення. Це судове рішення вступає в силу через 1 місяць після рішення суду. Колєкторки не ходять до суду. До суду позов подають самі банки або ж факторингові компанії (ті які перекупили борг у первинного кредитора) це РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА і подібні. До суду доречі теж здебільшого позов подають коли або прострочка заборгованості велика (тобто кількість днів несплати боргу) або ж сама сума боргу дуже велика.
 
Назад
Угорі Унизу