• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Росвен инвест

  • Автор теми Oxa
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 766

Oxa

Форумчанин
Реєстрація
6 Жов 2018
Дописи
344
Реакції
65
Бали
5,125
UAH
0.50
Ваш пол
Женский
Oxa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кто знает что за контора, сегодня мне с УБКИ прислали, что Форза , с которой у меня был суд и им было отказано у взыскании задолженности сначала продали Профит капитал, а теперь этому Росвену
 
Причем здесь УБКИ?
Может вы что-то путаете? Куда прислали?
 
Screenshot_2020-09-30-11-31-53.png
 
Кто знает что за контора, сегодня мне с УБКИ прислали, что Форза , с которой у меня был суд и им было отказано у взыскании задолженности сначала продали Профит капитал, а теперь этому Росвену
А чому Ви дивуєтеся?
 
Кто знает что за контора, сегодня мне с УБКИ прислали, что Форза , с которой у меня был суд и им было отказано у взыскании задолженности сначала продали Профит капитал, а теперь этому Росвену
был тут помню один п.о.ц на форуме который кричал что Росвен делает за день 1000 инн
 
Кто знает что за контора, сегодня мне с УБКИ прислали, что Форза , с которой у меня был суд и им было отказано у взыскании задолженности сначала продали Профит капитал, а теперь этому Росвену
Вмене є Росвен купили борг по Аваль банку... а потім кредит експрес доручення дали.. шлють смс може звонять.. поки незнаю але дають про себе знати часто.
 
Мені теж сьогодні прийшло таке повідомлення, що Форза продала Росвен, хоча перед цим 22.08 вони ж(форза) продали Профіт капітал. Нічого не розумію...
Кто знает что за контора, сегодня мне с УБКИ прислали, что Форза , с которой у меня был суд и им было отказано у взыскании задолженности сначала продали Профит капитал, а теперь этому Росвену
Вы что-то выяснили?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу