• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Розбити тіло кредита на платежі?

Ви вже сплачуєте їм? Мені теж прийшла пропозиція закрити за тіло із розбивкою на 5 місяців. Тіло 8000.
Підкажіть будь ласка, яким чином прийшла пропозиція ( смс, пошта?). Чи Ви самі до них зверталися?
 
Підкажіть будь ласка, яким чином прийшла пропозиція ( смс, пошта?). Чи Ви самі до них зверталися?
Мені прислали смс що за тіло. Я зайшла у ЛК. А там було тіло одним платежем або на вибір малими платежами на різні строки
 
Мені прислали смс що за тіло. Я зайшла у ЛК. А там було тіло одним платежем або на вибір малими платежами на різні строки
Вдячний
Мені прислали смс що за тіло. Я зайшла у ЛК. А там було тіло одним платежем або на вибір малими платежами на різні строки
А то мені смс шлють про суперпропозиції, але щоб дізнатися,які треба з ними зв'язатися. Тоді чекатиму з конкретною пропозицією)
 
Підкажіть будь ласка, яким чином прийшла пропозиція ( смс, пошта?). Чи Ви самі до них зверталися?
Вони довго мені слали смс закрити кредит за тіло + відсоток до прострочення. Потім якось прислали смс опитування, який метод погашення я розглядаю. Я написала і через 2 дні отримала пропозицію закрити за тіло з розбивкою платежів на 5 місяців. Я з ними практично не спілкувалася.
 
Доброго дня. Кредит плюс прислав за тіло. Я би оплатила але ситуація які у всіх не стабільна не хочу віддати пів зп одним махом. Невідомо що завтра будет. Я би віддала за два рази, платіж зараз і платіж в квітні. Хто практикував з ними тіло на частини? Це потрібно просити гарантійку в якій буде прописано що платіж на дві частини якщо вони погодяться? Чи краще дочекатися квітня і заплатити одним махом? Бо написали що хочуть продавати а там типо тіло пропонувати вже не будуть (розумію що то лякалка). Ваша думка просити розбивку на два платежі? Чи вони і далі будуть пропонувати тіло ще якийсь час?
Надсилають гарантійку на платежі. Я так розбила на 3 платежа, зараз в квітні буде останній. В кабінеті все чітко, як і домовлялись
 
А пролонгації були? Цікаво як ведуть себе МФО без пролонгацій
В мене не було пролонгацію.
Вдячний

А то мені смс шлють про суперпропозиції, але щоб дізнатися,які треба з ними зв'язатися. Тоді чекатиму з конкретною пропозицією)
Мені теж слали пропозиції. Я ігнорувала. Потім прислали тіло. Думала писати домовлятися щоб тіло за платежі. Але зайшла в ЛК. А там вже все написано)
 
Дякую за відповідь.
Написала їм. Вони зробили розбивку на 5 платежів. Хоч я і не просила. Навіть в ЛК все відображається. На 5 навіть краще. Не великі сумми собі платити да і все
Довго у Вас висіла просрочка? Бо в мене висить вже 4 день і почали обдзвонювати знайомих, з якими я вже навіть не спілкуюсь більше двох років. Думаю собі, коли краще написати їм листа з проханням про реструктуризацію та чи варто це робити через лист на почту.
 
Довго у Вас висіла просрочка? Бо в мене висить вже 4 день і почали обдзвонювати знайомих, з якими я вже навіть не спілкуюсь більше двох років. Думаю собі, коли краще написати їм листа з проханням про реструктуризацію та чи варто це робити через лист на почту.
Реструктуризація не вихід з положення. Один платіж пропустили і все по новій. Наберіться терпіння, на таких ранніх стадіях путящого не запропонують
 
Думаю собі, коли краще написати їм листа з проханням про реструктуризацію та чи варто це робити через лист на почту.
Особисто перевіряв :

1429348612_w640_h640_tablichka-ne-pratsyuye.jpg
 
Особисто перевіряв :

1429348612_w640_h640_tablichka-ne-pratsyuye.jpg
А як бути з дзвінками? Я вже почистив повністю всю телефонну книгу. Планую зараз піти купити нову картку, і повідомити своєму оточенню, що в мене змінився номер телефону, і щоб вони видалили мій старий номер у себе.
 
А як бути з дзвінками? Я вже почистив повністю всю телефонну книгу.
Якщо ви оформляли з телефона, то ймовірність що ваші номери з тел. книги вже в них є дуже висока.
Планую зараз піти купити нову картку, і повідомити своєму оточенню, що в мене змінився номер телефону, і щоб вони видалили мій старий номер у себе.
Ну якщо вам старий номер не дуже важливий - можете змінити.
Хоча можно просто ігнорувати невідомі дзвінки, або блокпрогу покласти.
Мені вистачало стандартного антиспаму в телефоні.
А хто все ж таки пробивався - йшов у блок вручну.
 
Якщо ви оформляли з телефона, то ймовірність що ваші номери з тел. книги вже в них є дуже висока.

Ну якщо вам старий номер не дуже важливий - можете змінити.
Хоча можно просто ігнорувати невідомі дзвінки, або блокпрогу покласти.
Мені вистачало стандартного антиспаму в телефоні.
А хто все ж таки пробивався - йшов у блок вручну.
Підкажіть будь ласка, чи є тема на форумі щодо дзвінків та як приховати свої контакти для мфо, щоб вони не звонили кому попало?
 
Підкажіть будь ласка, чи є тема на форумі щодо дзвінків та як приховати свої контакти для мфо, щоб вони не звонили кому попало?
Спробуйте через "пошук" на форумі вбити наприклад :


Але з особистого досвіду і також досвіду решти форумчан, які вже роками в цьому - треба просто змінити своє ставлення до цього.
І прийняти те, що всерівно від усіх небажаних дзвінків не вберегтись.
Тож просто ігнорити і думати як ви особисто будете це питання вирішувати ( закривати, забивати чи судитись )...
І найближчих вам людей з оточення варто попередити про можливі дзвінки від цих аферюг.
Бо припинити дзвінки стовідсотково можливо лишень одним способом...нажаль іншого нема.
 
Спробуйте через "пошук" на форумі вбити наприклад :


Але з особистого досвіду і також досвіду решти форумчан, які вже роками в цьому - треба просто змінити своє ставлення до цього.
І прийняти те, що всерівно від усіх небажаних дзвінків не вберегтись.
Тож просто ігнорити і думати як ви особисто будете це питання вирішувати ( закривати, забивати чи судитись )...
І найближчих вам людей з оточення варто попередити про можливі дзвінки від цих аферюг.
Бо припинити дзвінки стовідсотково можливо лишень одним способом...нажаль іншого нема.
Я не знаю, як повідомити своє коло оточення, бо сьогодні вперше зателефонували, й то людині, з якою я два роки не спілкуюсь. Тож я й думаю, чи це тепер взагалі писати всім знайомим, бувшим і нинішнім за цю ситуацію, чи лише рідним сказати, а там вже по ситуації дивитись
 
Я не знаю, як повідомити своє коло оточення, бо сьогодні вперше зателефонували, й то людині, з якою я два роки не спілкуюсь. Тож я й думаю, чи це тепер взагалі писати всім знайомим, бувшим і нинішнім за цю ситуацію, чи лише рідним сказати, а там вже по ситуації дивитись
Обов'язково розкажіть всім,хто для Вас важливий. Голоси в трубці таких казок понарозказують, що задовбаєтесь виправдовуватись
 
Назад
Угорі Унизу