• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

розбиття тіла кредиту

  • Автор теми malva38
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 1K

malva38

Форумчанин
Реєстрація
24 Лис 2021
Дописи
917
Реакції
552
Бали
1,043
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
malva38 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
привіт всім ..чи можна попросити враховуючи мої численні пролонгації розбиття тіла кредиту на декілька платежів у компаніії кредит7...тіло сьогодні запропонували до завтра потрібно оплатити ?
 
привіт всім ..чи можна попросити враховуючи мої численні пролонгації розбиття тіла кредиту на декілька платежів у компаніії кредит7...тіло сьогодні запропонували до завтра потрібно оплатити ?
Я не бачила, щоб хтось писав, що вони тіло розбивають на декілька платежів. Тіло да, пропонують. Якщо немає грошей на тіло, то не варто і нервувати
 
привіт всім ..чи можна попросити враховуючи мої численні пролонгації розбиття тіла кредиту на декілька платежів у компаніії кредит7...тіло сьогодні запропонували до завтра потрібно оплатити ?
Я просила, выплачено тело пролонгациями, не согласились, ещё на первых днях просрочки сказали напишите от руки я така я то , все данные , прошу разбить тело кредита , я д*pa написала, теперь понимаю что тем самым признала свой долг, сразу ответ договором не предусмотрено, но писулька моя у них осталась, не повторяйте ошибок
 
Я просила, выплачено тело пролонгациями, не согласились, ещё на первых днях просрочки сказали напишите от руки я така я то , все данные , прошу разбить тело кредита , я д*pa написала, теперь понимаю что тем самым признала свой долг, сразу ответ договором не предусмотрено, но писулька моя у них осталась, не повторяйте ошибок
дякую...думаю, шо місяць просрочок , це ще не кінець,,можливо ще будуть пропозиції закриття тіла
 
дякую...думаю, шо місяць просрочок , це ще не кінець,,можливо ще будуть пропозиції закриття тіла
У меня наверное месяца нет, не общаюсь, первые дня два говорила и все, пока тихо, может пару смс
 
Мне предлагали перед новым годом разбить тело на 2 платежа. И вот на днях опять предложили тело. И согласны разбить на платежи, а на сколько неизвестно, ближе к 22 числу узнаю.
 
Мне предлагали перед новым годом разбить тело на 2 платежа. И вот на днях опять предложили тело. И согласны разбить на платежи, а на сколько неизвестно, ближе к 22 числу узнаю.
Сильно они вас доставали? И многих нашли?
Мне предлагали перед новым годом разбить тело на 2 платежа. И вот на днях опять предложили тело. И согласны разбить на платежи, а на сколько неизвестно, ближе к 22 числу узнаю.
 
32 день просрочки. Предложили списание. И оставили номер телефона. Как думаете, позвонить узнать?
 
привіт всім ..чи можна попросити враховуючи мої численні пролонгації розбиття тіла кредиту на декілька платежів у компаніії кредит7...тіло сьогодні запропонували до завтра потрібно оплатити ?
У меня так с кредит плюс вышло. А с этими нет. Эти кредит экспресс продали и те нормально не идут на такие предложения с моей стороны
 
Назад
Угорі Унизу