• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Розшук автомобіля після зупинення виконавчого провадження

  • Автор теми Lesnik
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 360

Lesnik

Форумчанин
Реєстрація
14 Сер 2019
Дописи
46
Реакції
12
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Lesnik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підскажіть будь-ласка, я військовослужбовець. Виконавець видала постанову про зупинення вчинення виконавчих дій. перед ти наклала арешт на машину і видала постанову про розшук. Тепер розшук машини призупиняється чи так і далі буде висіти.
 
Підскажіть будь-ласка, я військовослужбовець. Виконавець видала постанову про зупинення вчинення виконавчих дій. перед ти наклала арешт на машину і видала постанову про розшук. Тепер розшук машини призупиняється чи так і далі буде висіти.
Скорішь за все, виконавець не повідомила поліцію про призупинення вп.
Тому раджу, про всяк випадок, возити цю постанову з собою, щоб була можливість переконати поліцію не забирати авто.
 
Підскажіть будь-ласка, я військовослужбовець. Виконавець видала постанову про зупинення вчинення виконавчих дій. перед ти наклала арешт на машину і видала постанову про розшук. Тепер розшук машини призупиняється чи так і далі буде висіти.
Якщо не секрет, що це за борг, що арештували авто та подали в розшук? Авто кредит?
 
Це які повинні бути борги?
У однієї клієнтки, щось в районі 20к гривень)))

Іншій, описали та "передали" на відповідальне зберігання 2 земельних ділянки за десь такий самий борг.

Виконавці, на фоні заборон арештовувати рахунки, стягувати їз зп, все більше використовували засоби, які не застосовували до введення згаданих обмежень.

Правда і тут їм життя підпортили заборонив виконувати ВНН))
 
У однієї клієнтки, щось в районі 20к гривень)))

Іншій, описали та "передали" на відповідальне зберігання 2 земельних ділянки за десь такий самий борг.

Виконавці, на фоні заборон арештовувати рахунки, стягувати їз зп, все більше використовували засоби, які не застосовували до введення згаданих обмежень.

Правда і тут їм життя підпортили заборонив виконувати ВНН))
Дякую.Нічого собі.Комусь війна та біда, а цим товаришам дай урвати.Система незмінна, нажаль.
 
Назад
Угорі Унизу