• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Розшук від Быстрозайм

  • Автор теми Dad
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 991

Dad

Форумчанин
Реєстрація
21 Лис 2019
Дописи
97
Реакції
76
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Dad не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ось таке повідомлення сьогодні прийшло, всі хочуть мене знайти)
Ваша заборгованість залишилась непогашеною у розмірі 8962,83 грн.
Терміново оплатіть свій борг!!!!

Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ «Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

ВАЖЛИВО: Витрати пов'язані з розшуком боржника, стягуються з боржника.
Maq9ZffLlLl1D3ETp6MbXNP3xglb4g1-nZdB0YgaRRZ4i8KQ00WVP4gdUeBJQlcea12Z6aeZ2xUfCw2YURv-XGFIYf5IqqcUaU8yVEf92Qc5WofFxQ=s0-d-e1-ft
 
Ищут пожарные, ищет милиция. ищут давно и не могут найти....
Ага, как будто от них кто-то реально прячется. :lol:
 
Ось таке повідомлення сьогодні прийшло, всі хочуть мене знайти)
Ваша заборгованість залишилась непогашеною у розмірі 8962,83 грн.
Терміново оплатіть свій борг!!!!

Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ «Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

ВАЖЛИВО: Витрати пов'язані з розшуком боржника, стягуються з боржника.
Maq9ZffLlLl1D3ETp6MbXNP3xglb4g1-nZdB0YgaRRZ4i8KQ00WVP4gdUeBJQlcea12Z6aeZ2xUfCw2YURv-XGFIYf5IqqcUaU8yVEf92Qc5WofFxQ=s0-d-e1-ft
Вони трохи бакапори, бо повиривали інформацію кусками. Розшук здійснюється виконавцем після подання до суду, перед яким виконавець мав вчинити дії стосовно встановлення місцезнаходження боржника. А компанія яка шось там змушена починати, може хіба почати сосати лапу))))
Вони трохи бакапори, бо повиривали інформацію кусками. Розшук здійснюється виконавцем після подання до суду, перед яким виконавець мав вчинити дії стосовно встановлення місцезнаходження боржника. А компанія яка шось там змушена починати, може хіба почати сосати лапу))))
І я так і не зміг знайти ЗУ "оголошення розшуку" , наказ по МВС є, коментарі до ЗУ про виконавче провадження є, а такого ї**нього ЗУ не знайшов. Буду радий, якщо юристи мене поправлять, якщо я десь неправильно щось написав
 
Ось таке повідомлення сьогодні прийшло, всі хочуть мене знайти)
Ваша заборгованість залишилась непогашеною у розмірі 8962,83 грн.
Терміново оплатіть свій борг!!!!


Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ «Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

ВАЖЛИВО: Витрати пов'язані з розшуком боржника, стягуються з боржника.
Maq9ZffLlLl1D3ETp6MbXNP3xglb4g1-nZdB0YgaRRZ4i8KQ00WVP4gdUeBJQlcea12Z6aeZ2xUfCw2YURv-XGFIYf5IqqcUaU8yVEf92Qc5WofFxQ=s0-d-e1-ft
Так допоможіть їм знайти себе, зекономте свої витрати ??
 
Ось таке повідомлення сьогодні прийшло, всі хочуть мене знайти)
Ваша заборгованість залишилась непогашеною у розмірі 8962,83 грн.
Терміново оплатіть свій борг!!!!

Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ «Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

ВАЖЛИВО: Витрати пов'язані з розшуком боржника, стягуються з боржника.
Maq9ZffLlLl1D3ETp6MbXNP3xglb4g1-nZdB0YgaRRZ4i8KQ00WVP4gdUeBJQlcea12Z6aeZ2xUfCw2YURv-XGFIYf5IqqcUaU8yVEf92Qc5WofFxQ=s0-d-e1-ft
А следователь и прокурор уже приходили? Бо ко мне собирались, а чёт не пришли. Я звонила, спрашивала, когда придут, чтоб нагреть каклетки, а они говорили, что я ***тая и кидали трубку. Пришлось самой все сьесть???
 
Ось таке повідомлення сьогодні прийшло, всі хочуть мене знайти)
Ваша заборгованість залишилась непогашеною у розмірі 8962,83 грн.
Терміново оплатіть свій борг!!!!

Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ «Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

ВАЖЛИВО: Витрати пов'язані з розшуком боржника, стягуються з боржника.
Maq9ZffLlLl1D3ETp6MbXNP3xglb4g1-nZdB0YgaRRZ4i8KQ00WVP4gdUeBJQlcea12Z6aeZ2xUfCw2YURv-XGFIYf5IqqcUaU8yVEf92Qc5WofFxQ=s0-d-e1-ft
Шо опять
 
А мне от них прилетело это
У зв'язку з тим, що, Ви не виходите на зв'язок, і не вносите оплату за позикою, компанія починає застосовувати санкції:

1. Вносимо в чорний список Боржників, і дана інформація буде видна всім Роботодавцям, кожен буде його отримувати не важливо куди ви будете влаштовуватися

2. Збір інформації щодо Ваших доходів

3. Блокування або арешт діючих рахунків Ст 1061/ 5 від 23.03.2021
Что скажете про чёрный список ?
 
А мне от них прилетело это
У зв'язку з тим, що, Ви не виходите на зв'язок, і не вносите оплату за позикою, компанія починає застосовувати санкції:

1. Вносимо в чорний список Боржників, і дана інформація буде видна всім Роботодавцям, кожен буде його отримувати не важливо куди ви будете влаштовуватися

2. Збір інформації щодо Ваших доходів

3. Блокування або арешт діючих рахунків Ст 1061/ 5 від 23.03.2021
Что скажете про чёрный список ?
Я так понимаю, что этот "черный список" может увидеть служба безопасности любого работодателя, если не поленится зайти в УБКИ. Там все открыто и без "пугалок". И этот список мог бы повлиять на решение даже до просрочек. Куча МФО - дело такое. Вот банки перестают давать кредиты вообще клиентам МФО. Работодатели аналогично - кому это важно, посмотрят, кому не интересно - не будут смотреть. Ну, не возьмут вас на работу к какому-то параноику. Возможно, это только плюс, так как работать на таких - тот еще гемор. В остальном - да кому оно надо, по большому счету.
 
Я так понимаю, что этот "черный список" может увидеть служба безопасности любого работодателя, если не поленится зайти в УБКИ. Там все открыто и без "пугалок". И этот список мог бы повлиять на решение даже до просрочек. Куча МФО - дело такое. Вот банки перестают давать кредиты вообще клиентам МФО. Работодатели аналогично - кому это важно, посмотрят, кому не интересно - не будут смотреть. Ну, не возьмут вас на работу к какому-то параноику. Возможно, это только плюс, так как работать на таких - тот еще гемор. В остальном - да кому оно надо, по большому счету.
А если я уже работаю ,это чёрный список интересно может повлиять
 
А если я уже работаю ,это чёрный список интересно может повлиять
Вы здесь с марта месяца. Думаю, МФО у вас есть не первый день. Как-то повлияло? В УБКИ данные о том, что вы в шараги обращаетесь, а также о просрочках подаются регулярно. Без каких-то таинственных "списков". Работодатель, если ему оно надо, мог давно все увидеть. Сильно повлияло? Вот то-то и оно )
 
Я так понимаю, что этот "черный список" может увидеть служба безопасности любого работодателя, если не поленится зайти в УБКИ.
Это мифический список. А работодатель к БКИ отношения не имеет вовсе. Понятно, что можно пробить и кредиты и всё прочее, но это уже в обход законодательства. Единственный случай - если Вы сами добровольно работодателю даете согласие на проверки в БКИ, но это преимущественно банки.
Для работы на кассе достаточно посмотреть АСВП, Реестр должников и судову.
 
Это мифический список. А работодатель к БКИ отношения не имеет вовсе. Понятно, что можно пробить и кредиты и всё прочее, но это уже в обход законодательства. Единственный случай - если Вы сами добровольно работодателю даете согласие на проверки в БКИ, но это преимущественно банки.
Для работы на кассе достаточно посмотреть АСВП, Реестр должников и судову.
Ой, точно! на этих вообще все в открытом доступе.
А так, я просто когда-то работала на реального параноика. Проверяли всех "до цюрочки", подписывали заявления с открытой датой и кучу ерунды, еще и подписку давали о неразглашении зарплаты 10 лет после увольнения (активно нарушила в первый день, как трудовую забрала, еще и публично - пофик, ничего не было). Потому и говорю, если вдруг встретится такое - лучше не работать там вообще. Иначе зарплата уйдет на валерьянку или коньяк (тут уж кто на что учился).
 
А мне от них прилетело это
У зв'язку з тим, що, Ви не виходите на зв'язок, і не вносите оплату за позикою, компанія починає застосовувати санкції:

1. Вносимо в чорний список Боржників, і дана інформація буде видна всім Роботодавцям, кожен буде його отримувати не важливо куди ви будете влаштовуватися

2. Збір інформації щодо Ваших доходів

3. Блокування або арешт діючих рахунків Ст 1061/ 5 від 23.03.2021
Что скажете про чёрный список ?
В чёрной - пречерной комнате черный человек черной ручкой на черной бумаге составляет длинный - предлинный чёрный список должников :cool: :crazy: :crazy:
Ну вот я не знаю, как ещё на такое реагировать?

Есть официальный электронный Реестр должников, а свои черные списки пусть себе в ж...засунут. И заблокируют себя в туалете изнутри, блокираторы хреновы
 
Ещё одну настрочили ,они же(((
Vy znayete pro borg v Bistrozaim i SVIDOMO ne vyplachuyete jogo. 0800507570 Vashi dani peredani do ЦБЗ Incasso dlya prymusovoho styagnennya borgu
Прям активно
 
Назад
Угорі Унизу