• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

С 21 тыс предлагают закрыть за 17 тыс.

ivliinaa

Форумчанин
Реєстрація
17 Лис 2021
Дописи
54
Реакції
34
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ivliinaa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тіло кредиту 21000 грн. Кредит брала ще у лютому місяці , всі ці місяці годувала їх пролонгацією. Зараз 4 дні прострочки ( нарахували 75000 грн кредиту) позвонили сьогодні запропонували до вівторка заплатити 17000 грн і кредит спишуть. Можливо таке чи ні ?
 
Я думаю да. Тем более, если были пролонгации. У меня тело 15к. Перестав платить процент, нахерячили мне такое, что без слез не взглянешь. У меня было 3-4 пролонгации. Мне на 2 или третий день предложили списание до 21к с 35к. Причем одним платежом. Я им неееее, курите, ребятки дальше. Сейчас почти месяц просрочки.
Лист щодо боргу та наслідків підготовлено для відправленя на адресу реєстрації. Вирішіть питання своєчасно. Оплатіть 41663,07 грн. 0800219393 и это сумма на 08.12.
Жду предложений за тело.
Тіло кредиту 21000 грн. Кредит брала ще у лютому місяці , всі ці місяці годувала їх пролонгацією. Зараз 4 дні прострочки ( нарахували 75000 грн кредиту) позвонили сьогодні запропонували до вівторка заплатити 17000 грн і кредит спишуть. Можливо таке чи ні ?
Если не секрет, сколько вы платили по пронгации в месяц? Может есть смысл требовать полтела или вообще не платить? Почти год пролонгации. Прям как у меня в майкредит.
 
Останнє редагування:
Тіло кредиту 21000 грн. Кредит брала ще у лютому місяці , всі ці місяці годувала їх пролонгацією. Зараз 4 дні прострочки ( нарахували 75000 грн кредиту) позвонили сьогодні запропонували до вівторка заплатити 17000 грн і кредит спишуть. Можливо таке чи ні ?
Вимагайте гарантійний лист.Довідку про відсутність заборгованості в разі оплати.І якщо і будете платити,то платіть через касу банку з вказуванням за що платіж.
 
Я думаю да. Тем более, если были пролонгации. У меня тело 15к. Перестав платить процент, нахерячили мне такое, что без слез не взглянешь. У меня было 3-4 пролонгации. Мне на 2 или третий день предложили списание до 21к с 35к. Причем одним платежом. Я им неееее, курите, ребятки дальше. Сейчас почти месяц просрочки.
Лист щодо боргу та наслідків підготовлено для відправленя на адресу реєстрації. Вирішіть питання своєчасно. Оплатіть 41663,07 грн. 0800219393 и это сумма на 08.12.
Жду предложений за тело.

Если не секрет, сколько вы платили по пронгации в месяц? Может есть смысл требовать полтела или вообще не платить? Почти год пролонгации. Прям как у меня в майкредит.
5200 каждый месяц
 
Я вас не осуждаю , сама такая же, но йопэрэсэтэ 40к на пролонгации..... Это вы им 2 раза тело вернули.
 
Мне при теле 11 000, и 3 пролонгациях, перед продажей предлагали за 10 000 закрыть. Но денег не было совсем. Продали Талион у тех разбег - то закройте за 9732, то мы выезжаем - приготовьте 51 000
 
В мене в монівео 12000.А пролангацій 17000.От д*pa була.Чому раніше вас всіх не знайшла!!!
 
Назад
Угорі Унизу