• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

С днём рождения Дід!!!

  • Автор теми Annette
  • Дата початку
  • Відповіді 154
  • Перегляди 5K
03632.gif
Дідуган,з днем народження тебе ?????
 
Ооо Дід , з днем налупнення
Це скільки тобі?75???
Приймай вітаннячко, тримай хвіст пістолетом, і не тільки хвіст :spiteful: Нехай все складається, все виходить і здоров'я не підводить. Добре що ти в нас є, такий шкідливий??
 
Ооо Дід , з днем налупнення
Це скільки тобі?75???
Приймай вітаннячко, тримай хвіст пістолетом, і не тільки хвіст :spiteful: Нехай все складається, все виходить і здоров'я не підводить. Добре що ти в нас є, такий шкідливий??
Йому вісімнанананананананадцять???
 
С Днюхой дядька:smile60:
Всех благ и радостей:victory:
 
Переглянути вкладення 121947Дідуган,з днем народження тебе ?????
Дякую велике .... пілімєнщіца ?
MilaS, Спасибки больше :drinks:
Ооо Дід , з днем налупнення
Це скільки тобі?75???
Приймай вітаннячко, тримай хвіст пістолетом, і не тільки хвіст :spiteful: Нехай все складається, все виходить і здоров'я не підводить. Добре що ти в нас є, такий шкідливий??
Сипасыба ))
Добре що ти в нас є, такий шкідливий??
:ups:
Йому вісімнанананананананадцять???
:metal::metal::metal:Форева янг :sarcastic::sarcastic::sarcastic:
С Днюхой дядька:smile60:
Всех благ и радостей:victory:
Вельми вдячний :drinks::drinks::пьяный:
 
Pryvitannya-z-Dnem-narodzhennya-muzhchyni-Moonzori.png

Дід, ??????????
Від щирого серця,вітаю тебе з днем народження!!!? Бажаю, щоб життя було яскраве та барвисте, рідні дарували радість, тепло та ласку, друзі оточували зі щирим розумінням та підтримкою, колеги поважали та цінували. Нехай усе, що здається недосяжним, відбудеться якнайшвидше!!!????
Найголовніше – будь щасливим! Адже щастя – це і є здоров’я, любов близьких, можливість розпочинати та закінчувати день із усмішкою на обличчі! Тож нехай все це і навіть більше в тебе буде!!!????
05818.gif


 
Переглянути вкладення 126801
Дід, ??????????
Від щирого серця,вітаю тебе з днем народження!!!? Бажаю, щоб життя було яскраве та барвисте, рідні дарували радість, тепло та ласку, друзі оточували зі щирим розумінням та підтримкою, колеги поважали та цінували. Нехай усе, що здається недосяжним, відбудеться якнайшвидше!!!????
Найголовніше – будь щасливим! Адже щастя – це і є здоров’я, любов близьких, можливість розпочинати та закінчувати день із усмішкою на обличчі! Тож нехай все це і навіть більше в тебе буде!!!????Переглянути вкладення 126802

*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
Дякую сонечко ??
 
Діду молодому, дужому та великодушному — слава і хвала в день народження! Щоб з кожним роком ставав все кращим, як коньяк. Щоб старих не ображав і молодих гарно навчав. Щоб дружина міцно цілувала, щоб лихо оминало і теща у всьому допомагала.
 
Не, ну, с Днюшкой, конечно же, Дед! Всего-всего и побольше, но в меру ☝️ :friends:
 
З днем народження! ???
Бажаю тобі отримувати від життя максимум можливостей, ефективно їх реалізовувати і заслужено пишатися собою. З задоволенням вранці йти на роботу, і з таким же задоволенням ввечері повертатися додому. Нехай поруч завжди буде надійне плече. Мої вітання!?♥️
 
С Днём Рождения! Примите наилучшие пожелания! Будьте все таким же оптимистом . И на позитиве !
 
С днём рождения ? всего самого наилучшего. Мирного неба над головой
 
Назад
Угорі Унизу