• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Савченко груп хмельницький

Я задав питання хто що знає

В інеті позитивні відгуки
Нічого за них не знаємо.
Хочте довіртеся позитивним відгукам в інтернеті.
А по сутті,адвокат Вам потрібен лише у випадку знесення напису,або якщо шарага чи банк на стягнення заборгованності подадуть.
 
Не варто однозначно....потім ще до мфо добавляться ще одні шахраі....

А краще якщо брати іпотеку,треба враховувати всі плюси і мінуси ....щоб потім не було проблем
Ага. А ещё лучше, с мфо и банками не связываться, с кредитами. Но... Большинство тут сидит как раз по этой причине...
 
там вливания капитальные...

местных наплодилось капец...и нотариусов))
А виконавців?Недавно поіхала в лікарню,іду містом на кожному вуглі приватний нотаріус...приватний виконавець....і тд...
 
В Запоріжжі адвокати від 12 до 30К за знос ВНН просять...
:ahaha:
Я задав питання хто що знає

В інеті позитивні відгуки
Спрашивал у знакомого. Говорит ребята умные. Но больше специализируются по строительному сопровождению, чем по кредитам....
 
Савченко груп хмельницький адвокат що за фірма чи варто зв'язуватися???
d8f17930fed4376de3019ecb0a93c586.jpg
 
не будут вести дела по мфо до последней копейки
Я знайшов тих людей які до нього звертались сьогодні зустрівся і мені показували документи що суд виграли.ще не подали ін але наперед шукаю
 
не будут вести дела по мфо до последней копейки
я Жора Питерский несите бабосики ко мне , все порешаем , каво в землю надо будет , организуем , кому утюга на животе достаточно
стервятники под названием МФО не доклювали так гиены доделают свое дело
в основном в мфо 99% перестают платить потому что уже выкачано все и вся и что дальше остались лишние 20-30к грн , специально берегли для адвоката , или опять придеться кредиты брать мебель продавать и тд и ждать манны небесной и опять лотерея
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу