• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що чекати?

Реєстрація
6 Лют 2022
Дописи
114
Реакції
94
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Двохгривневий вимагач не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім, сподіваюсь ви в безпеці)
Ось і настав час, коли у мене залишилось 3 мфо з 12)) З ними вже домовився, тому переходжу на банки.
Є у мене їх кредитка з витраченим лімітом, загалом 10к тіло + приблизно 2к хотілки. Взяв її на пролонгацію позики (Боже, який довбень був, словами не передати:facepalm::fool:) Працюють жуліки по стандартній схемі зі збільшенням кредитного ліміту) Пропонували до кінця червня закрити борг з дисконтом 20%, але коштів таких наразі немає та й не планується)))

Що взагалі від них можна очікувати?
Як себе поводять?:mamba:
Як вирішувати питання - тільки через суд, чи можуть погодитись на тіло, реструктуризацію?
Через скільки продають колекторам?

Дуже прошу поділитись досвідом, бо якщо з МФО все доволі просто, то зі складнощами в оплаті банківських кредитних продуктів зіткнувся вперше.
 
Останнє редагування:
Що взагалі від них можна очікувати?
Як себе поводять?:mamba:
Через скільки продають колекторам?
2.3. Создавая новую тему, обязательно укажите информативный заголовок, а также информативное описание темы. Темы с заголовком "помогите", "что делать?" и тому подобные будут редактироваться либо удалятся.
 
Оффтоп
Немного в сторону от темы. Среди Ваших мфо были традиция или егроши? Если да, то как получилось с ними решить?
 
Оффтоп
Немного в сторону от темы. Среди Ваших мфо были традиция или егроши? Если да, то как получилось с ними решить?
Оффтоп
Нет, после того, как я однажды имел неосторожность взять у них взаймы, приох%ел от их способа начисление процентов и больше никогда не брал, так еще и в ЧС себя у них внес
 
Альфа за..бёт звонками, это как минимум.
 
В мене там 100 000. Спочатку зробили мені галіму реструктуризацію
Через рік прострочки продали калам з еліт фінанс. По двох інших готівкових кредитах в цьому банку я знесла виконавчі написи.
Альфа - це росіянський банк, в якому зараз багато різних заворушок робиться.
 
В 2020 году сделал в альфе реструктуризацию. Номер телефона изменил. Не платил совсем. Не пишут, знакомым не звонят. Ип нет
 
Сьогодні наче Альфа сказився від 8 години наярюють!!!скажіть суд дуже ходять?
 
А до суду взагалі під час війского стану можуть подати?
 
Я перестала платить Альфе после войны, там две кредитки, они теперь сумму процентов присоединяют к телу. Принесли на адрес регистрации уведомление от Дебтфорт, где сожалеют, что не могут встретиться лично со мной из- за ВП,указывают какую то странную сумму задолженности, то ли обязательный платеж, предупреждают о негативных последствиях.
 
Назад
Угорі Унизу