• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що робити коли твій друг/хороший знайомий став колектором?

Всім привіт! Я мушу з вами поділитися цим, виговоритися...є одна людина, з якою я дуже добре спілкуюся. Ця людина раніше мені подобалася. Був період, коли вона мені допомагала, коли з нею можна було весело побалакати...я теж її підтримувала, коли в неї була важка ситуація , коли на війні загинула її рідна людина. Десь 3 роки я вже з нею спілкуюся. В кредитах я теж приблизно 3 роки була ( майже вилізла). Оця людина за 3 роки не знала, що в мене є борги....а тут на днях я взнала, що ця людина пішла працювати колектором. Перевелася з іншого відділу в банку...а тут мене як перемкнуло...вона почала розповідати, що це така місія в неї на даний момент (вибити оплати для банку), що той , хто не платить кредити - це гaмно і злочинець. Тобто вона включилася в свою роботу по максимуму...а в мене за 3 роки вже виробилося відчуття на рівні інстинкту , що той , хто працює колектором , то він гaмно по житті, що він не може добити чогось кращого , що ця робота не є чесною. Я пояснювала цій людині, що в людей можуть бути різні ситуації, чому вони опинилися в боргах, що ніколи не треба когось засуджувати...а вона за своє , що людина при будь-яких обставинах має думати про кредит....а у вас є знайомі колектори???
Є. І ця людина-повне лайно.
 
Коллектор банка - это не коллектор МФО. Думаю, тут Вы слишком категоричны )
есть разные уровни и отделы взыскания (софт, хард и т.п.) - одни просто звонят сообщают о просрочке, другие угрозами выбивают, другие предлагают варианты. но все они - калы. за исключением разве что тех, кто на ранних этапах сообщает о наличии задолженности, это скорее звонилки-информаторы.
если у знакомой тс "миссия", ну знач она потеряна для общества. у преступников и маньяков, кстати, тоже в голове свои "миссии".
ну вообще-то в калы идут ради денег, а тут человек идейный, "миссия", она наверно рада будет еще и доплачивать на процветание банка.
Ну это более престижная работа, как никак. Да и там есть определенные рамки )
ну есть же интервью с калами, и с банков тоже, где они говорят что даже в софте тупо разводят пенсионеров, безработных и т.д. на оплаты, выманивая последние деньги. хотя сами знают если человек не заплатит, то ему ничего не будет.
кал работает в пределах одной рамки - выбить деньги, а для этого у них никаких рамок не существует.
я почему-то по своему опыту не заметил разницы между мфошными и банковскими калами, причем некоторые банковские похлеще.
и не думаю что работа калом в банке престижнее и больше по зп.
 
Останнє редагування:
Был в Альфа-Банке, но маленький, с небольшой просрочкой. Несерьёзный, в общем.
А я там по крупному взяла. 3 кредити на загальну суму 100 000. Альфа задовбувала дзвінками гірше ніж Є гроші. ...а ідея банк - мама там один раз прострочку допустила, як колектора там маму обзивала, казала , щоби жебракувати йшла
 
Давайте так...
Приходить (поки що) людина влаштовуватись на роботу. Вона не вкурсі про терор. Вона не знає що до чого. Їй парять, що на п'ятий день будь-хто знаходить гроші, якщо просто звонити. А якщо боржник ігнорує і "ховається", то час телефонувати родичам.
Зврнарю не скажуть на "роботі", що він звонить вже не першим за день і не скажуть, що родичів дістали.
Це скажуть боржники, але в анкеті ж вказано інше... І колеги скажуть інше.

Залишки совісті будуть чисті.

Стосовно подруги - поставте на її номер переадресацію на один день. Нехай побуде в шкурі боржника. Це їй гарно все пояснить.
 
Як би все було законно, перевіряв я дохід, кі і нормальні %, думаю, проблем б не було. Замість купи звонілок працював б адвокат з нами. До цього б нормальним і адекватными розмовами і умовами закриття- тоді проблем б не було. Але вони самі зацікавлені давати кредити, а потім ці кончєні телефонують всім і вся з їх брєдом. Взагалі не розумію, як можна слухати ці мати і прокльони.
 
Як би все було законно, перевіряв я дохід, кі і нормальні %, думаю, проблем б не було. Замість купи звонілок працював б адвокат з нами. До цього б нормальним і адекватными розмовами і умовами закриття- тоді проблем б не було. Але вони самі зацікавлені давати кредити, а потім ці кончєні телефонують всім і вся з їх брєдом. Взагалі не розумію, як можна слухати ці мати і прокльони.
Правильно ви кажете, вони самі зацікавлені дати кредити , а потім наярюють з погрозами
 
Але вони самі зацікавлені давати кредити, а потім ці кончєні телефонують всім і вся з їх брєдом.
Правильно ви кажете, вони самі зацікавлені дати кредити , а потім наярюють з погрозами
«нет такого преступления, на которое капитал бы не пошёл ради 300% прибыли»
а прибыль мфо гораздо больше 300%...
 
Надо ей сказать, что толку от ее деятельности нет, а вот несколько человек покончить собой могут от отчаяния и это будет на ее совести в том числе.
 
сподобалося її бути в болоті, де її по телефоні матами посилають....а вона ще дивується
в одному із творів Кінг, здається, писав, що за будь-якої незрозумілої ситуації у колекторів більше, ніж у інших, шансів не тільки вижити, не прогоріти, а й збагатитися
з цим я особисто погоджуюся.
мабуть, у неї дуже сильно розвинені амбіційність та інстинкт самозбереження, проте реалізуються у неприйнятну більшістю нормальних людей форму вираження (як то робота звонілкою)
Коллектор банка - это не коллектор МФО. Думаю, тут Вы слишком категоричны )
співробітник банку (наприклад, приват) однією рукою видає соц карту, іншою обробляє таблички, кому наступному зателефонувати за прострочку
 
У меня тоже был опыт общения по жизни с представителем одной из этой помойки,хочу сказать одно,все они неадекватные!и что самое интересное,эту работу они считают престижной и хорошо оплачеваемую.Так что,не люди они!
 
Назад
Угорі Унизу