• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що робити, коли вже немає сил боротись із МФО

Дякую.Я недавно на форумі, але він дійсно мені морально допомагає.

А що таке колажі? Їх можна уникнути якось.? Я є тільки у фейсбук, та під іншим іменем. Там закритий профіль.
Колажі це коли личко ваше а все інше тьоті з сайту для дорослих
 
Колажі це коли личко ваше а все інше тьоті з сайту для дорослих
Капєц! Я так розумію, що колажів не уникнути. Невже за такі дії з їх сторони немає ніякого покарання. Я мабуть і дурна і наівна одночасно
 
Капєц! Я так розумію, що колажів не уникнути. Невже за такі дії з їх сторони немає ніякого покарання. Я мабуть і дурна і наівна одночасно
Сховайте всі соц.мережі, все де є ваші фото
Месенджери також
 
Дякую.Я недавно на форумі, але він дійсно мені морально допомагає.

А що таке колажі? Їх можна уникнути якось.? Я є тільки у фейсбук, та під іншим іменем. Там закритий профіль.
Я теж все закрила коли прийняла рішення йти в просрочки. Але, вони знайшли мою сторінку в вк яка не працює ще з 2015 року. І звідти почали шукати всіх. Ну і колаж зліпили з фоток де я молода і зелена. Тому соцмережі -Однокласники, Вк якщо щось старе є - знайдуть. Якщо ні - ну можуть колаж просто текстом написати, як це робили на мого брата. Але так скажу - будьте морально готові до всього. В даному випадку надіятись пронесе чи ні не варто. Звонити будуть, погрожувати будуть, і навіть якись дурний колаж можуть зробити. Але щоб ви розуміли це їх максимум. Інший рівень - суд і виконавче впровадження. В суд поки що мало подають, але можуть. А ВП не впаяють бо по закону під час військового стану не зможуть.
 
Привіт. Маю просрочки в МФО. Хотіла сплатити борг по комуналці, яки менідістався. Сплатила, але залізла в просрочки МФО. На пролонгаціі уже немає де брати кошти.Платить нічим. Я мати трьох дітей, в декреті, меншенькому 8 місяців. Помочі мені чекать немає звідки.Сил не має, руки опускаються.Намагаюсь триматись тільки через дітей.Я ніколи не була в такій ситуації. Що робити далі, не знаю. У мене Кредос тіло 8200, просрочка 47 днів, але я за цей час кидала їм гроші частинками по 2 чи 3000. Вже закинула, білше чим сума тіла, але це нічого не дало. Селфі тіло 10 000 просрочка 40 днів, їх тежчастинками годувала. Завтра вихожу в прострочку Швидко гроші тіло 7500. Я їх лонгувала, доки могла. Вже не маю чим. Це щось страшне.
Р.S. Чоловіку пофіг, це мої проблеми.
Боже у вас настолько все хорошо что не вижу смысла переживать, почитайте темы людей и увидите из каких ситуаций люди выбирались.
 
Я в просрочках с начала 2021 года. Те 2 года скоро. Перед этим тоже полгода пролонгировала, брала в одном месте, закрывала в другом. Это все деньги на ветер. Вот просто подаренные чужим людям. Они ничего не дают. Никак не приближают к решению проблемы. Только загоняют дальше в долги. С этим надо заканчивать радикально. Просто перестать платить пролонгации и выходить в просрочку.
За все время я ни разу не говорила с ними по телефону. Чем больше вы говорите - тем больше они звонят. Поставьте антиспам себе и родственникам. Пусть калы звонят в рельсу. Полный игнор. Никаких пролонгаций. Через некоторое время (в среднем 2-3 месяца) будут предлагать закрыть за тело, или даже часть тела, разбить тело на платежи вплоть до полугода, и тд. (Напишут вежливо в мессенджере или на почту). ТЕ предлагать нормальные условия, нормальным вменяемым тоном. Сами. Но это только после того, как они убедиться, что на вас их пугалки не действуют.
Родственникам там и объясните- мошенники. Не общаться. Все враки. Гнусные вымогатели. Будут слать смски всякие - вот даже не читайте. Там все все все вранье. Никакой криминальной ответственности, отбирали детей соцслужбами и тд. У них фантазия извращения и богатая. Почитайте раздел на форуме смс которые нам шлют - там коллекция шизофреничемкого бреда, собранная за 3 года. Читать с юмором! :)
Вот .. вы буквально через две недели увидите, что ничего Вот ничегошеньки не произошло плохого. Только одни плюсы - вы начнете спокойно спать, вы пойдёте и купите за эти денежки себе и детям что-то полезное / приятное к НГ. И вообще поменяйте свое отношение к ситуации. Это их проблемы, что они дали денег:) не ваши. Вот смотрите на это с такой точки зрения. А потом по ситуации: когда будут от них хорошие предложения- будете решать, закрывать или нет, в зависимости от их поведения. В этом процессе Вы - главная, вы решаете, а они могут идти тявкать сколько хотят и дальше звонить в рельсу. Вот такой настрой :)
P.S. за 2 года просрочек из 6 мфо, закрыла 2 (за тело с разбивкой на платежи), 1 самолеквидировались, 1 сделали надпись, которую уже снесли. 1 заерываю сейчас (тоже тело разбитое на платежи), 1 потерялись вообще - не помнят, не пишут, не любят...
 
Привіт. Маю просрочки в МФО. Хотіла сплатити борг по комуналці, яки менідістався. Сплатила, але залізла в просрочки МФО. На пролонгаціі уже немає де брати кошти.Платить нічим. Я мати трьох дітей, в декреті, меншенькому 8 місяців. Помочі мені чекать немає звідки.Сил не має, руки опускаються.Намагаюсь триматись тільки через дітей.Я ніколи не була в такій ситуації. Що робити далі, не знаю. У мене Кредос тіло 8200, просрочка 47 днів, але я за цей час кидала їм гроші частинками по 2 чи 3000. Вже закинула, білше чим сума тіла, але це нічого не дало. Селфі тіло 10 000 просрочка 40 днів, їх тежчастинками годувала. Завтра вихожу в прострочку Швидко гроші тіло 7500. Я їх лонгувала, доки могла. Вже не маю чим. Це щось страшне.
Р.S. Чоловіку пофіг, це мої проблеми.
Долги небольшие. Все будет хорошо. Не закапывайте себя :)
 
Я теж все закрила коли прийняла рішення йти в просрочки. Але, вони знайшли мою сторінку в вк яка не працює ще з 2015 року. І звідти почали шукати всіх. Ну і колаж зліпили з фоток де я молода і зелена. Тому соцмережі -Однокласники, Вк якщо щось старе є - знайдуть. Якщо ні - ну можуть колаж просто текстом написати, як це робили на мого брата. Але так скажу - будьте морально готові до всього. В даному випадку надіятись пронесе чи ні не варто. Звонити будуть, погрожувати будуть, і навіть якись дурний колаж можуть зробити. Але щоб ви розуміли це їх максимум. Інший рівень - суд і виконавче впровадження. В суд поки що мало подають, але можуть. А ВП не впаяють бо по закону під час військового стану не зможуть.
Дякую за поради
 
Я завжди стараюсь брати трубку. Але мамі звонив невідомий номер декілька разів, але вона не встигла відповісти. Думаю це були Селфі.Вони мені дуже погрожують.
Смените маме симку, думайте лучше о детях. Тем более сейчас.
Капєц! Я так розумію, що колажів не уникнути. Невже за такі дії з їх сторони немає ніякого покарання. Я мабуть і дурна і наівна одночасно
На меня был коллаж. Полетел в полицию. С тех пор данная шарага ни разу не дала о себе знать. Там такой неумелый фотошоп, что просто смешно.
 
Селфі тварюки таки добрались на 47 день просрочки до моєї мами та до її сусідки. Від ранку скотиняка на ім'я Брій Бойко , набрав маму разів 6. Ледь не довів до серцевого нападу. Я написала скаргу в НБУ. Її зареєстрували. Скрін цього всього я відправила на пошту Селфі. Я не знаю, чим це допомодже. Але другий день ніхто не звонить. Мені від Селфі прийшла відповідь, що вони з моїм листом до них ознайомились і все. І тепер думаю, а що далі?
 
Селфі тварюки таки добрались на 47 день просрочки до моєї мами та до її сусідки. Від ранку скотиняка на ім'я Брій Бойко , набрав маму разів 6. Ледь не довів до серцевого нападу. Я написала скаргу в НБУ. Її зареєстрували. Скрін цього всього я відправила на пошту Селфі. Я не знаю, чим це допомодже. Але другий день ніхто не звонить. Мені від Селфі прийшла відповідь, що вони з моїм листом до них ознайомились і все. І тепер думаю, а що далі?
Так є там цей упирь, я не знаю як йому ще лице не поламали, але всьому свій час...
 
Привіт. Маю просрочки в МФО. Хотіла сплатити борг по комуналці, яки менідістався. Сплатила, але залізла в просрочки МФО. На пролонгаціі уже немає де брати кошти.Платить нічим. Я мати трьох дітей, в декреті, меншенькому 8 місяців. Помочі мені чекать немає звідки.Сил не має, руки опускаються.Намагаюсь триматись тільки через дітей.Я ніколи не була в такій ситуації. Що робити далі, не знаю. У мене Кредос тіло 8200, просрочка 47 днів, але я за цей час кидала їм гроші частинками по 2 чи 3000. Вже закинула, білше чим сума тіла, але це нічого не дало. Селфі тіло 10 000 просрочка 40 днів, їх тежчастинками годувала. Завтра вихожу в прострочку Швидко гроші тіло 7500. Я їх лонгувала, доки могла. Вже не маю чим. Це щось страшне.
Р.S. Чоловіку пофіг, це мої проблеми.
Игнорировать, не лонгировать и ждать предложения за тело. Или просто игнорируйте. В суд они вряд-ли подадут, ИНН сейчас не напишут, а после войны просто пробивайте себя регулярно по всем базам, в случае чего, на форуме есть хорошие юристы.
 
Капєц! Я так розумію, що колажів не уникнути. Невже за такі дії з їх сторони немає ніякого покарання. Я мабуть і дурна і наівна одночасно
Мне тоже кто-то угрожал коллажами. Не помню кто:))) сразу в блок ушли. А сделали или нет - не знаю. Никто не говорил из знакомых:) мой вам совет, вот не замарачивайьечь. Вы можете что-то человеку сказать случайно, он обиделся и побежит мстить - напишет у вас на страничке что лично видел, как вы младенцев мучали, или ещё что придумает. Оболгать могут кого угодно. И что? Вон на публичных персон каждый день коллажи и мемчики появляются... не берите в голову и на свою совесть то, что делают какие то чужие вам ********. Вы за их действия не отвечаете. Что страшного в коллаже? Странички и телефоны часто ломают, все к этому привыкли, мошенники становятся изобретательнее... все цже привыкли к таким приколами. Не забывайте себе голову и готовьтесь к НГ... :)
 
Мне тоже кто-то угрожал коллажами. Не помню кто:))) сразу в блок ушли. А сделали или нет - не знаю. Никто не говорил из знакомых:) мой вам совет, вот не замарачивайьечь. Вы можете что-то человеку сказать случайно, он обиделся и побежит мстить - напишет у вас на страничке что лично видел, как вы младенцев мучали, или ещё что придумает. Оболгать могут кого угодно. И что? Вон на публичных персон каждый день коллажи и мемчики появляются... не берите в голову и на свою совесть то, что делают какие то чужие вам ********. Вы за их действия не отвечаете. Что страшного в коллаже? Странички и телефоны часто ломают, все к этому привыкли, мошенники становятся изобретательнее... все цже привыкли к таким приколами. Не забывайте себе голову и готовьтесь к НГ... :)
Дякую за підтримку. Жаль, що зразу не потрапила на форум. Не було б скільки викинуто на лонгації.
 
Кредит каса, вони ж кредос при тілі 8200 вже намалювали 14 000 відсотків. У мене лонгацій на 11000. Сьогодні написали, що або я сплачую, або після відміни військового стану на мене обрушаться всі біди у вигляді суду, блокування рахунків, заяви до соціальних органів про позбавлення мене дітей , як матері шахрайки. Я навіть не знаю що з ними робити, реструктуризацію просити чи тіло? Я на мене то я їм і так вже багато виплатила.Спілкуватися з ними боюсь.
 
Кредит каса, вони ж кредос при тілі 8200 вже намалювали 14 000 відсотків. У мене лонгацій на 11000. Сьогодні написали, що або я сплачую, або після відміни військового стану на мене обрушаться всі біди у вигляді суду, блокування рахунків, заяви до соціальних органів про позбавлення мене дітей , як матері шахрайки. Я навіть не знаю що з ними робити, реструктуризацію просити чи тіло? Я на мене то я їм і так вже багато виплатила.Спілкуватися з ними боюсь.
А нащо ви з ними взагалі спілкуєтеся?
 
Сергій 555, Так я і не спілкуюся, вони мені листи шлють.Я їх читаю, та видаляю. А вдень по 20 звінків пропущених від них. Був момент, коли я хотіла домовитись з ними про нормальні умови. Я їм сказала, що проживаю в зоні де велись бойові дії, маю зруйноване житло, через проблеми зі світлом втратила житло. Ну хотіла з ними поспілкуватись, як з людьми. Але вони сказали, що їм пофіг. То ж нормального діалогу в нас не вийшло
Через світло, я дохід втратила.
 
Назад
Угорі Унизу