• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шахрайські онлайн кредити

  • Автор теми olehua
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 427

olehua

Читач
Реєстрація
2 Жов 2023
Дописи
3
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
olehua не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. В 2020 році на мої паспортні дані було оформлено декілька онлайн кредитів. При чому для оформлення використали мій старий номер телефону, який був заблокований в 2019 і повторно перевипущений в 2020. Заявку до поліції я написав, але потім в 2021 справу закрили мотивуючи це тим що мені не завдано матеріальної шкоди. Зараз я через прокуратуру повторно відкрив справу, але поліція явно не бажає робити свою роботу як належить.
Зараз отримую постійні дзвінки від цих DG Finance і ВВС. Я їх толерантно відправляю подалі, говорю що я кредити не брав, до поліції звертався. Їм це не цікаво.
Одна така контора вже відкрила провадження, але через суд воно було зупинене, але сам кредит не закритий.
Що ви можете порадити в даному випадку, як діяти з цими колекторами і поліцією. Як можна закрити ці справи, враховуючи що ні я ні мої рідні ці кредити не брали, кошти не отримували, а поліція протирає штани?
Прошу вибачення якщо питання банальне..
 
olehua, доброго дня. Порадити можу лише якось тиснути на поліцію, щоб вони виконували свою роботу.
Щодо самих контор... так, вони будуть телефонувати, бо ці кредити є в базі і програма сама набирає номери телефонів "клієнтів". (Доречі, не розумію, яким чином люди становляться їх клієнтами, коли клієнтом можна стати в моєму розумінні лише за власним бажанням).
Довіра та гарантія ходять по судам. Отже можуть і позови подавати.
Я поки не бачу інших варіантів, як тільки стимулювати поліцію працювати.
Може хтось ще щось порекомендує.
Tarass
Screenshot_2023-10-02-11-19-45-266_org.telegram.messenger-edit.jpg
 
olehua, доброго дня. Порадити можу лише якось тиснути на поліцію, щоб вони виконували свою роботу.
Щодо самих контор... так, вони будуть телефонувати, бо ці кредити є в базі і програма сама набирає номери телефонів "клієнтів". (Доречі, не розумію, яким чином люди становляться їх клієнтами, коли клієнтом можна стати в моєму розумінні лише за власним бажанням).
Довіра та гарантія ходять по судам. Отже можуть і позови подавати.
Я поки не бачу інших варіантів, як тільки стимулювати поліцію працювати.
Може хтось ще щось порекомендує.
Tarass
Переглянути вкладення 133407
яка цікава картинка))))

чисто теоретично, якщо поліція поновила провадження, можна спробувати, подати позови про визнання договору неукладеним, наприклад.
але...я не дуже впевнений, що це якось вплине на дзвінки цих "добродіїв"
 
яка цікава картинка))))
То крик душі))
чисто теоретично, якщо поліція поновила провадження, можна спробувати, подати позови про визнання договору неукладеним, наприклад.
але...я не дуже впевнений, що це якось вплине на дзвінки цих "добродіїв"
На дзвінки не впливає навіть рішення суду і проплата через виконавця. То я свій пумб згадав.
 
Довіра та гарантія ходять по судам.
Так а що вони можуть доказати через суд? У них є мої паспортні дані і договір підписаний кодом з СМС...
Теоретично можна перевірити на чию картку надходили кошти, і якщо виявиться що на "мою" то думаю можна перевірити де вона була видана. І банки наче вже давно роблять фото з отримувачем картки.
 
Так а що вони можуть доказати через суд? У них є мої паспортні дані і договір підписаний кодом з СМС...
Теоретично можна перевірити на чию картку надходили кошти, і якщо виявиться що на "мою" то думаю можна перевірити де вона була видана. І банки наче вже давно роблять фото з отримувачем картки.
Якщо суд пройде заочно, то там все, що заманеться можуть доказати, а суд прийме рішення на їх користь. Тому рекомендую не забивати на цю ситуацію. Знаючі, які вони ...кхм... розбійники, то все може бути.
Я ось досі не можу зрозуміти, як це поліція не хоче займатися такими справами? Це ж карна справа. А все зрозуміло... з 2020 року де вони тепер тих шахраїв шукати будуть? Це ж "вісяк 100%ний". Ось і не хочуть братися і дають відписки.
 
з 2020 року де вони тепер тих шахраїв шукати будуть?
Та мене б влаштувало якби ті "договорняки" визнали недійсними і від мене відчепились. А того хто брав кредит хай собі шукають далі
 
Назад
Угорі Унизу