• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шахрайським кредит в манібум, на моє ім'я.

  • Автор теми Helen35
  • Дата початку
  • Відповіді 97
  • Перегляди 5K
Helen35, фініш. Щоб в кф юа змінити номер телефону, треба оператору в чат відправити фото паспорта + коду, + на листочку від руки написати "я п.і.б. міняю номер з такого на такий " з цим листком фоткатися і теж з доками скидати.
Такшо робіть висновки)
 
Helen35, фініш. Щоб в кф юа змінити номер телефону, треба оператору в чат відправити фото паспорта + коду, + на листочку від руки написати "я п.і.б. міняю номер з такого на такий " з цим листком фоткатися і теж з доками скидати.
Такшо робіть висновки)
Упсс :mosking:
Бо там номер телефону є логіном, незалежно чи входиш за допомогою смс, чи з паролем.
 
скорее всего сами сотрудники шараг мутят

Конечно мутят. У них персональные данные и фото с паспортом. Новые нарисованные кредиты на 1000-2000 гривен это самое безобидное что они делают. Впрочем, сильно волноваться не стоит, всё равно обнуление.
 
Helen35, фініш. Щоб в кф юа змінити номер телефону, треба оператору в чат відправити фото паспорта + коду, + на листочку від руки написати "я п.і.б. міняю номер з такого на такий " з цим листком фоткатися і теж з доками скидати.
Такшо робіть висновк

Кф юа 4500, манібум 8000, зекредіт 5000
 
А у меня вопросы по Милоану . Я им говорила , что 2 кредита ,которые они не выдали это не я была.

Они спокойно соглашаются , но вопрос кто это делал? Я зарегистрировалась только в декабре , а там сентябрь . Это что ?
 

Вкладення

  • 20210507_094335 - копия.jpg
    20210507_094335 - копия.jpg
    108.7 Кб · Перегляди: 42
А с % сейчас какая сумма?
Не знаю. В зекредіт взагалі в особистий кабінет не можу зайти....
Helen35, Вы были постоянным клиентом?
Так. Багато разів брала і гасила в сроки. В прошлому році я нагреблася на 150к. Призналася чоловіку. Він все в один день закрив. І я зареклася колись ще в них брати. А тут така фігня почалася. Я обдзвонила всі МФО і попросила додати себе до чорного списку.
 
Вы говорите, что до родителей добрались, какую сумму озвучивали?
Батьки були не в курсі цих кредитів. Не хотіла, щоб вони переживали. Тому вони подумали, що це лохотрон і кидали трубку. Тому я не знаю яка там точна цифра.
 
Так. Багато разів брала і гасила в сроки. В прошлому році я нагреблася на 150к. Призналася чоловіку. Він все в один день закрив. І я зареклася колись ще в них брати. А тут така фігня почалася. Я обдзвонила всі МФО і попросила додати себе до чорного списку.
Хороший муж...а какая просрочка была?
 
Хороший муж...а какая просрочка бы

Хороший муж...а какая просрочка была?
Просрочок взагалі не було. За день до закінчення 3 кредитів, на пролонгацію яких в мене вже не було грошей я йому призналася. Думала з дому вижине і дитину забере. А він просто покричав, і дав гроші, щоб я все за раз закрила. Я коли погашала в шоці була від кінцевої суми.
 
Оффтоп
с таким мужем не грех еще разок вляпаться)))
Фантастика правда. )
Просрочок взагалі не було. За день до закінчення 3 кредитів, на пролонгацію яких в мене вже не було грошей я йому призналася. Думала з дому вижине і дитину забере. А він просто покричав, і дав гроші, щоб я все за раз закрила. Я коли погашала в шоці була від кінцевої суми.
 
Назад
Угорі Унизу