• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шахрайським кредит в манібум, на моє ім'я.

  • Автор теми Helen35
  • Дата початку
  • Відповіді 97
  • Перегляди 5K
Да ніякого.Просрочок не було.Все якось не правдоподібно.
Коли в тебе така сума боргу. І ти розумієш, що платити немає чим. Для мене тоді це був жах. Я дуже боялася, що чоловік сина забере і вижене з дому. А просрочок не було, бо боялася, що рідним дзвонитимуть. І брала нові кредити, щоб пролонгувати попередні. А коли вже ніяке МФО не дало кредиту, тоді і призналася...
Похвально.
А муж знает про эти займы что на вас оформили ?
Так. Знає.
 
Коли в тебе така сума боргу. І ти розумієш, що платити немає чим. Для мене тоді це був жах. Я дуже боялася, що чоловік сина забере і вижене з дому. А просрочок не було, бо боялася, що рідним дзвонитимуть. І брала нові кредити, щоб пролонгувати попередні. А коли вже ніяке МФО не дало кредиту, тоді і призналася...

Так. Знає.
Клас?
 
@Helen35,Ещё один момент : вы в стартпосте написали
Сьогодні манібум добралися до моїх батьків. Мені не звонять, бо номер в кабінеті мені змінили.
Как-то странно, ваш номер всё равно остался в их базах... почему не пробуют звонить ?
Люди симки меняют, тем не менее им на старые симки звонят и новые находят... а у вас прям ни разу не потревожили на старый номер ???
Только одни хорошие люди с лоан позвонили и уточнили через полсуток вы ли это или Наполеон и заблокировали (даже!!!) аккаунт ( чего никому другому не делали ) ... чёт тут как-то сумбурно у вас получается
 
я тоже не так давно у себя парочку левых займов обнаружил ..........

Просрочок взагалі не було. За день до закінчення 3 кредитів, на пролонгацію яких в мене вже не було грошей я йому призналася. Думала з дому вижине і дитину забере. А він просто покричав, і дав гроші, щоб я все за раз закрила. Я коли погашала в шоці була від кінцевої суми.
З таким щедрим чоловіком,я б взагалі не лізла в мфо.Раз і дістав без проблем 150тис.
@Helen35,Ещё один момент : вы в стартпосте написали

Как-то странно, ваш номер всё равно остался в их базах... почему не пробуют звонить ?
Люди симки меняют, тем не менее им на старые симки звонят и новые находят... а у вас прям ни разу не потревожили на старый номер ???
Только одни хорошие люди с лоан позвонили и уточнили через полсуток вы ли это или Наполеон и заблокировали (даже!!!) аккаунт ( чего никому другому не делали ) ... чёт тут как-то сумбурно у вас получается
Лоани не обижать.Они самые хорошие
 
@Helen35,Ещё один момент : вы в стартпосте написали

Как-то странно, ваш номер всё равно остался в их базах... почему не пробуют звонить ?
Люди симки меняют, тем не менее им на старые симки звонят и новые находят... а у вас прям ни разу не потревожили на старый номер ???
Только одни хорошие люди с лоан позвонили и уточнили через полсуток вы ли это или Наполеон и заблокировали (даже!!!) аккаунт ( чего никому другому не делали ) ... чёт тут как-то сумбурно у вас получается
В мене стоїть антиспам, тому може і звонили. А в лоану я попросила додати мене до чорного списку клієнтів.
 
Конечно мутят. У них персональные данные и фото с паспортом. Новые нарисованные кредиты на 1000-2000 гривен это самое безобидное что они делают. Впрочем, сильно волноваться не стоит, всё равно обнуление.
Это как все равно обнуление?))))
Не знаю. В зекредіт взагалі в особистий кабінет не можу зайти....

Так. Багато разів брала і гасила в сроки. В прошлому році я нагреблася на 150к. Призналася чоловіку. Він все в один день закрив. І я зареклася колись ще в них брати. А тут така фігня почалася. Я обдзвонила всі МФО і попросила додати себе до чорного списку.
Вот вам и ответ на вопрос, скотам в этих конурах много мозгов не надо чтобы понять что-то кто-то из родных помог, если все закрыли за один день, это через убки все смотрится и потом делается такой вот бросок в надежде опять же что опять помогут
@Helen35,Ещё один момент : вы в стартпосте написали

Как-то странно, ваш номер всё равно остался в их базах... почему не пробуют звонить ?
Люди симки меняют, тем не менее им на старые симки звонят и новые находят... а у вас прям ни разу не потревожили на старый номер ???
Только одни хорошие люди с лоан позвонили и уточнили через полсуток вы ли это или Наполеон и заблокировали (даже!!!) аккаунт ( чего никому другому не делали ) ... чёт тут как-то сумбурно у вас получается
В лоани .уеани кстати можно даже самому заблокировать, всегда улыбала эта кнопочка.
Вообще девушка попала конечно интересно, но это мы тут уже матерые , а вот когда ты несешься сломя голову перекредитоваться ни о чем не думая только бы не было просрочки, притормозив и подумав здраво что происходит на очко выпадаешь знатно, просто представьте себя на этом месте в качестве девушки, женщина именно обязательно.
 
Останнє редагування:
Это как все равно обнуление?))))

Ну написано там будет что-то в КИ и всё... Пox. Человечество пойдёт по иному пути, а большинство из тех, кто читает эти строки вообще в выигрыше останется. Всё нормально.
 
Останнє редагування:
В мене стоїть антиспам, тому може і звонили. А в лоану я попросила додати мене до чорного списку клієнтів.
А какой у Вас антиспам?, а то у меня какой-то плохой так как всегда вижу в заблокированных кто звонил и писал
 
А какой у Вас антиспам?, а то у меня какой-то плохой так как всегда вижу в заблокированных кто звонил и писал
Та звичайний, що на телефоні. Я в журналі викликів бачу ці номера. Але я їх зразу додаю в чорний список. Там вже більше 500 номерів весить.
 
Та звичайний, що на телефоні. Я в журналі викликів бачу ці номера. Але я їх зразу додаю в чорний список. Там вже більше 500 номерів весить.
Аналогично, только я ещё труколлер поставил и включил блокировку всех номеров которых нету в списке контактов
 
Останнє редагування:
Ще з вчорашнього вечора просто сміюсь.Я в такі історії не вірю.Незнаю чому,от не вірю і все.Тому і сміюсь мовчки?
Вот те на...то есть не веришь что в большинстве кабинетов поменяли номер, 500 номеров в блоке и ничего человека не смущает какого они звонят, полиция ничего не может сделать, ?Чумачечия???
 
Блін і на мене шахраї 26 шараг навішали, підозрюю сусіднього кота який забігав в гості:vinsent:
Меня бы очень насторожило бы количество звонков в спаме, если бы не было займов, я бы с отделения полиции вообще не вылазила и **....а полиции мозги, что бы они поднимали свои жОпенсы по факту мошенничества...
Или я или лыжи :pardon:
 
Назад
Угорі Унизу