• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шевченковский суд не прислал решение с осени прошлого года

  • Автор теми Katie
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 2K

Katie

Форумчанин
Реєстрація
2 Кві 2021
Дописи
35
Реакції
25
Бали
308
UAH
0.00
Katie не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем добрый день !
Скажите пожалуйста, Шевченковский суд вынес решение ещё в сентябре о признании ИНН такой, что не подлежит исполнению.
Решение не прислали ни на электронную почту , ни на обычную и исполнителю тоже.
Звонила в суд-мороз полный, написала им на почту-игнор
Как быть?
 
Всем добрый день !
Скажите пожалуйста, Шевченковский суд вынес решение ещё в сентябре о признании ИНН такой, что не подлежит исполнению.
Решение не прислали ни на электронную почту , ни на обычную и исполнителю тоже.
Звонила в суд-мороз полный, написала им на почту-игнор
Как быть?
Послухаю?,бо я вже й заяву з конвертом і марками їм відправила...а у відповідь:тиша...
 
Єдиний варіант тоді, то в суд поїхати і забрати рішення. Потім віднести його виконавцеві
 
Єдиний варіант тоді, то в суд поїхати і забрати рішення. Потім віднести його виконавцеві
Це можливо, коли суд в такому місті. А якщо в іншому?
Послухаю?,бо я вже й заяву з конвертом і марками їм відправила...а у відповідь:тиша...
Підтвердження про отримання ними листа прийшло?
 
Додзвонитися не варіант? В мене так було теж, я телефонувала на всі номери, які знайшла в інеті по моєму суду, з рештою відправили мені рішення та виконавчий лист. Окрім рекомендованого я ще через електронний суд заяву відпоавляла
 
Додзвонитися не варіант? В мене так було теж, я телефонувала на всі номери, які знайшла в інеті по моєму суду, з рештою відправили мені рішення та виконавчий лист. Окрім рекомендованого я ще через електронний суд заяву відпоавляла
Дякую)Спробую.
 
Всем добрый день !
Скажите пожалуйста, Шевченковский суд вынес решение ещё в сентябре о признании ИНН такой, что не подлежит исполнению.
Решение не прислали ни на электронную почту , ни на обычную и исполнителю тоже.
Звонила в суд-мороз полный, написала им на почту-игнор
Как быть?
Сходить в суд проблема?
 
Районні суди,особливо знесення перших написів і особливо по банках,люблять в Київ справи перенаправляти...а ти тоді шукай кінці як сам собі хочеш.
Я хз. У меня складывается впечатление, что суд моего города, самый гуманный суд в мире... 4 обеспечения, все в двух дневный срок ухвалени, 4 иин, все снесены. И когда, одна из шараг, попросила перевести дело, куда-то в Киев, получили дулю с маком))
 
Мені теж було треба, але з Київа до Дніпра їхати таке собі рішення. Можна для початку просто зателефонувати.
А виконавчий лист (про стягнення судового збору з банку) видають зразу з рішенням чи то треба якось наперед замовляти?
 
А виконавчий лист (про стягнення судового збору з банку) видають зразу з рішенням чи то треба якось наперед замовляти?
Я в заяві просила виконавчий разом з рішенням надіслати, відправляла заяву разом з двома конвертами і марками. Прислали і те, і те. І в виконавчу самі відправили виконавчий лист.
 
Я в заяві просила виконавчий разом з рішенням надіслати, відправляла заяву разом з двома конвертами і марками. Прислали і те, і те. І в виконавчу самі відправили виконавчий лист.
Вони можуть самі відправити в виконавчу по місцю знаходження шараги?
 
Вони можуть самі відправити в виконавчу по місцю знаходження шараги?
Напевно так. Коли я дозвонилася до суду, сказали що відправлять. Мій рекомендований до виконавчої служби повернувся назад, а виконавче провадження було відкрито, про що мене письмово повідомив виконавець ДВС.
 
Назад
Угорі Унизу