• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

шлють смс, що прострочка

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня підскажіть форвард щле смс по просрочці в мене Реструктуризация і є просрочка то вони шлють мені кожен день смс що їдуть а сьогодні подають в мвс документи щоб порушити кримінальну справу ст.190.192.
 
Доброго дня підскажіть форвард щле смс по просрочці в мене Реструктуризация і є просрочка то вони шлють мені кожен день смс що їдуть а сьогодні подають в мвс документи щоб порушити кримінальну справу ст.190.192.
Вони ще й дзвонити можуть всім і вся і такий брєд нести,що двома руками на одне місце не натягнеш:facepalm:
 
А зачем вы создаете 2 темы на 1 и тот же вопрос?

смс - это пугалки.
Удалите и забудьте.

Одну тему закройте
 
Вони ще й дзвонити можуть всім і вся і такий брєд нести,що двома руками на одне місце не натягнеш
я знаю вони в мене давно вже і крові попили не мало і згодилася на рекстуризацію одну рік плачу а джруга тівльки олдна проплата
 
я знаю вони в мене давно вже і крові попили не мало і згодилася на рекстуризацію одну рік плачу а джруга тівльки олдна проплата
А реструктуризацію на великому терміні протермінування підписали і на яку суму?
 
я знаю вони в мене давно вже і крові попили не мало і згодилася на рекстуризацію одну рік плачу а джруга тівльки олдна проплата
200 сообщений на форуме... Барышня вы шо???
Прекратите верить тому, что кто-то приедет, прекратите тут паниковать, возьмите себя в руки!
Хватит уже верить всему тому, что говорят и пишут калы, ну чесс слово - не смешно.
Зачем соглашаться на что-то, что вы не потянете? ну пусть себе шлют и звонят - поменяйте номер и живите спокойно.
 
одна на 9000 яку плачу 1 рік а друга 5000 один місяць просрочка була десь 3 місяці
Зачем соглашаться на что-то, что вы не потянете?
цілий рік платила без проблем це в цьому році з січня просрочка.
Хватит уже верить всему тому, что говорят и пишут калы, ну чесс слово - не смешно.
так це пише форвард а не кали. Інколи я вже не раз писала страх якийсь закрадається і починається паніка
 
Останнє редагування:
Зачем соглашаться на что-то, что вы не потянете? ну пусть себе шлют и звонят - поменяйте номер и живите спокойно.
Iren7777, ~50тис.заборгованності,напис знесений,політ 3+ роки номальний?
Одні вони з банків своєю поведінкою не попали в акцію на закриття.Нехай в космос свої сімісі тепер шлють із своїми статтями за те,що вони зробили своїм телефонним терором за місяць протермінування щомісячного платежу?
 
Лист-претензiя вже доставлений за Вашою адресою. ТЕРМIНОВО ЗВ`ЯЖIТЬСЯ 0800605673 або viber: https://tinyurl.com/4ys3et6v. Кто такие CREDITEXPR?
 
звонілки які довбуть дзвінками за шараги. мені дзвонять по манібум і кредит каса. а недавно почали щось говорити про бізнес позику
Это что значит меня отдать на прозвон или продали?
 
Доброго дня Форвард банк вже пише майже кожен день що треба платити є заборгованість, договір знаходиться у відділі заборговавнності і потрібно звязатися з банком. передзвонила по номеру який вказаний в оголошені а там мені мадам каже що треба зробити оплату до датирозрахункової а то банк може розврвати договір в одностороньому порядку або виставити рахунок на повну оплату підскажіть як поступити на даний момент можливості немає зробити оплпату
 
Доброго дня Форвард банк вже пише майже кожен день що треба платити є заборгованість, договір знаходиться у відділі заборговавнності і потрібно звязатися з банком. передзвонила по номеру який вказаний в оголошені а там мені мадам каже що треба зробити оплату до датирозрахункової а то банк може розврвати договір в одностороньому порядку або виставити рахунок на повну оплату підскажіть як поступити на даний момент можливості немає зробити оплпату
Нет денег - не платите. Всё ж логично ?‍♂️
 
Назад
Угорі Унизу