• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шукаю жінку

Максим88888

Форумчанин
Реєстрація
18 Лют 2020
Дописи
390
Реакції
437
Бали
2,725
UAH
0.00
Максим88888 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, мене звати Антон шукаю жінку, бажано помоложе років 23-24,живу з батьками, мені 37 років. Маю автомобіль жигулі. Можу переїхати
 
Сразу з козирів)?
Автомобіль)Всі діла))?
 
ПЕПА ??, тобі 24 роки? У мене був обідній сон, мені мій лікар порадив кожного дня повинен бути обідній сон і спати кожен день по 13 годин, тоді буде гарна робота шлунку
 
Максим88888, середній вік жінок на форумі 30.
Важко буде знайти жінку бажаного віку.
 
ПЕПА ??, тобі 24 роки? У мене був обідній сон, мені мій лікар порадив кожного дня повинен бути обідній сон і спати кожен день по 13 годин, тоді буде гарна робота шлунку
?Нє,я пролітаю)Так,в гості зайшла)
А тільки зі шлунком проблеми?)?
DIVULYA, А вообще мені 18:beee: регоче вона)?
 
DIVULYA, а мені треба помоложе і щоб готувати уміла як мама
ПЕПА ??,якщо 18 я можу подумати, головне щоб і прибирала і їсти варила бо дуже молоді мало уміїть, а мені не можна перенапружуватися
 
Одного разу пішов на побачення з жінкою якій було 28 так вона, змусила мене машиною її додому завозити бо їй далеко їти??вона геть нерозуміла що ходити корисно
 
Свобода ти точно один в сім'ї?)?
Шото єсть сомнєнія)))
Максим88888, так діло не піде)?
Розказуйте відразу з чим є ще проблеми)Які ще вимоги?)
Про себе розкажіть)Крім того що спите по 13 годин,чим ще займаєтесь?)
 
Останнє редагування:
ПЕПА ??, Я працюю у папиній фірмі в офісі, люблю поїсти, зі шлунком так бувають проблеми((а ще мені не можна нервувати і довго перебувати на сонці, тому якщо претендуєте на вакантне місце жінки, потрібно знати як правильно про мене піклуватися. І готувати дієтичну їжу, і коли я сплю нівякому разі не шуміти бо мене це дратує і заважає.
 
ПЕПА ??, Я працюю у папиній фірмі в офісі, люблю поїсти, зі шлунком так бувають проблеми((а ще мені не можна нервувати і довго перебувати на сонці, тому якщо претендуєте на вакантне місце жінки, потрібно знати як правильно про мене піклуватися. І готувати дієтичну їжу, і коли я сплю нівякому разі не шуміти бо мене це дратує і заважає.
Важко буде знайти жінку.....
Але не втрачайте надію.
 
ПЕПА ??, Я працюю у папиній фірмі в офісі, люблю поїсти, зі шлунком так бувають проблеми((а ще мені не можна нервувати і довго перебувати на сонці, тому якщо претендуєте на вакантне місце жінки, потрібно знати як правильно про мене піклуватися. І готувати дієтичну їжу, і коли я сплю нівякому разі не шуміти бо мене це дратує і заважає.
Нє,нє,нє)Боже збав. Я просто щоб люди знали,що ви за "фрукт")?
Може тоді сидєлку?)?
Важко буде знайти жінку.....
Але не втрачайте надію.
Я б сказала не реально просто)))?
 
DIVULYA, чому це??мама сказала вони самі прибіжать
ПЕПА ??, Мені психолог казав що жінки як закохуюються сразу починають відбріхуватися
 
А я думаю куда всі ломанулись)?
А вони до вас)))?
DIVULYA, чому це??мама сказала вони самі прибіжать
ПЕПА ??, Мені психолог казав що жінки як закохуюються сразу починають відбріхуватися
Не психолог а шарлатан)
Вовк-Війто, у вас тож повний триндец?)?
 
ПЕПА ??, Так що якщо захочеш, можемо піти на побачення, я теж пішки бо зараз геть не вигідно на машині їздити та і корисно
DIVULYA,
Вибачте ,якби мені було 23-24 і я була вільна, то мене б такий чоловік не приваблював.
Може шукайте старших??
Хоч 30??
Може хтось і задумається.
От бачите який у мене розумний психолог
 
Назад
Угорі Унизу