• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сіроко фінанс- злые?

  • Автор теми Тони
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 10K

Тони

Форумчанин
Реєстрація
24 Жов 2019
Дописи
70
Реакції
96
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Тони не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день! Вот такая кака.
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-03-16-11-23-10-641_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-03-16-11-23-10-641_com.android.mms.jpg
    65.8 Кб · Перегляди: 603
  • Screenshot_2020-03-16-11-22-55-929_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-03-16-11-22-55-929_com.android.mms.jpg
    50.8 Кб · Перегляди: 571
Также сегодня получила,но инфы по ним не нашла( так что тоже послушаю
 
А мені цікаво,хто це?Лише мені вони сьгодні пропонують вигідні умови погашення.А я вперше про них чую і суму боргу не написали,тільки номери тел.для зв'язку.
 
Тоже самое.Ну я так поняла,это уже не колектора.Интересно они пишут,была переуступка от КФ.юа к дебтфорт,а теперь от КФ.юа к сирко
Дебики скорее брали на обзвон, вроде не покупают
 
Также сегодня получила,но инфы по ним не нашла( так что тоже послушаю
Не знаю злі чи ні. Але по ЄДРПОУ на асвп їх нема. Тобто написів не роблять, може поки. Моя порада просто забити бовть на них.
 
Ну По телефону вони хамовиті? кажу документи висилайте про переуступку??а він все пришлю, а ви потім не оплатите
Але поки після розмови перестали дзвонити??а то вчора 10 дзвінків і сьогодні, а я думала май кредит ??
Не знаю злі чи ні. Але по ЄДРПОУ на асвп їх нема. Тобто написів не роблять, може поки. Моя порада просто забити бовть на них.
 
? кажу документи висилайте про переуступку??а він все пришлю, а ви потім не оплатите
Стратег ))) В мене теж були такі ,хто на прохання надіслати договір запитували чи я оплачу коли отримаю договір. Я казала "Ні..":lol:
 
Стратег ))) В мене теж були такі ,хто на прохання надіслати договір запитували чи я оплачу коли отримаю договір. Я казала "Ні..":lol:
Треба було з ним трохи поговорити ??хотіла ще поговорити,а він почав кричати) ну що вже зробиш )?я поклала трубку та і всьо) хай йдуть кудись ) я їм нічого не винна )
 
Какие-то долбозвоны. Недавно пришло на имейл письмо: Май кредит по договору переуступки передал ваш долг Сироко Финанс. У вас есть 3 (или 5, я не помню) дня чтобы урегулировать вопрос в досудебном порядке. А потом типа суд, исполнительная надпись и все, ховайся.
После этого ничего о них не слышал. Дурики какие-то в общем.
 
Какие-то долбозвоны. Недавно пришло на имейл письмо: Май кредит по договору переуступки передал ваш долг Сироко Финанс. У вас есть 3 (или 5, я не помню) дня чтобы урегулировать вопрос в досудебном порядке. А потом типа суд, исполнительная надпись и все, ховайся.
После этого ничего о них не слышал. Дурики какие-то в общем.
Мій Майкредіт ,теж їм продав.Чудова,спокійна компашка
 
Назад
Угорі Унизу