• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

sirokofinans лист на електронну пошту

  • Автор теми Lanalana
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 936

Lanalana

Читач
Реєстрація
20 Тра 2019
Дописи
21
Реакції
9
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lanalana не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Мені на електронну пошту прийшов такий "лист щастя", хоча я в KF.UA нічого не брала і боргу не маю в них . Для чого таке розсилають? Може хто знає

18 січ
[email protected]
Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛЬОВАНО!
Ваша кредитна заборгованість перед KF.UA, за договором факторингу переуступлена в ТОВ "СІРОКО ФІНАНС". Ми готові до співпраці у вирішенні даного питання на взаємовигідних умовах! Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛ…
 
Доброго дня. Мені на електронну пошту прийшов такий "лист щастя", хоча я в KF.UA нічого не брала і боргу не маю в них . Для чого таке розсилають? Може хто знає

18 січ
[email protected]
Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛЬОВАНО!
Ваша кредитна заборгованість перед KF.UA, за договором факторингу переуступлена в ТОВ "СІРОКО ФІНАНС". Ми готові до співпраці у вирішенні даного питання на взаємовигідних умовах! Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛ…
Можливо з вашого оточення хтось має там борг, а надсилають всім, хто хоч якось пов'язаний з боржником.
 
Или Форза или просто знакомый какой-то ваш не платит) номер нашли ваш, вот и шлют)
 
Доброго дня. Мені на електронну пошту прийшов такий "лист щастя", хоча я в KF.UA нічого не брала і боргу не маю в них . Для чого таке розсилають? Може хто знає

18 січ
[email protected]
Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛЬОВАНО!
Ваша кредитна заборгованість перед KF.UA, за договором факторингу переуступлена в ТОВ "СІРОКО ФІНАНС". Ми готові до співпраці у вирішенні даного питання на взаємовигідних умовах! Якщо до 22.01.2021р. Ви сплатите суму взятого займу - залишок боргу буде АНУЛ…
 
Назад
Угорі Унизу