• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Скачала кредитну історію

Len4ik0505

Форумчанин
Реєстрація
10 Гру 2019
Дописи
191
Реакції
170
Бали
3,625
UAH
10.50
Ваш пол
Женский
Len4ik0505 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Раніше в кредитній історії бачила Велфін з сумою боргу більше 100000грн. Зараз взагалі не відображаються вони. Може таке бути? Бачу ще що ЄАПБ є дві червоні суми , одна з них від листопада 2018року , тобто термін давності пройшов. А інша сума 8500, ще термін трьох років не пройшов, але сума 8500 які я точно не брала . Це не можу зрозуміти . А в цілому кредитна історія на листків 80 з мфо, жах. Де була моя голова так вляпались(((
 
Раніше в кредитній історії бачила Велфін з сумою боргу більше 100000грн. Зараз взагалі не відображаються вони. Може таке бути? Бачу ще що ЄАПБ є дві червоні суми , одна з них від листопада 2018року , тобто термін давності пройшов. А інша сума 8500, ще термін трьох років не пройшов, але сума 8500 які я точно не брала . Це не можу зрозуміти . А в цілому кредитна історія на листків 80 з мфо, жах. Де була моя голова так вляпались(((
Оффтоп
Ви для нащадків скачували?)))?
 
Раніше в кредитній історії бачила Велфін з сумою боргу більше 100000грн. Зараз взагалі не відображаються вони. Може таке бути? Бачу ще що ЄАПБ є дві червоні суми , одна з них від листопада 2018року , тобто термін давності пройшов. А інша сума 8500, ще термін трьох років не пройшов, але сума 8500 які я точно не брала . Це не можу зрозуміти . А в цілому кредитна історія на листків 80 з мфо, жах. Де була моя голова так вляпались(((
Там і де наші всі. А я як глянуляна, скільки нових шарашек з'явилося, капец.
 
Там і де наші всі. А я як глянуляна, скільки нових шарашек з'явилося, капец.
Ой да. Я як побачила на форумі їх назви і скільки їх то в шоці.
О, є ж одна безкоштовна спроба. Заради цікавості полізла туди
Ага
Як згадаю слова ,,щоб ти див на одну зарплату,, тепер мрію жити на неї і нікому не бути винною .
 
Так, глянути. Цікавив Велфін коли термін три роки проходить. Тим більше що безкоштовно приват надавав. Ну , нащадкам , щоб не були такі дурні як я .
Та ці терміни нічого не значать. Вилізти можуть і через 5 і більше років))
 
Чёт ни фига не поняла. Тела всего-то 53К.
С % 480К
А какая-то максимальная просроч заборгованість 150 К-а как это
25 кредитов, а у меня 15-17
Ничего не поняла.
Аж просто интересно, че так, мож кто-то в курсе?
 

Вкладення

  • Screenshot_20220108_191031.jpg
    Screenshot_20220108_191031.jpg
    45.6 Кб · Перегляди: 184
Чёт ни фига не поняла. Тела всего-то 53К.
С % 480К
А какая-то максимальная просроч заборгованість 150 К-а как это
25 кредитов, а у меня 15-17
Ничего не поняла.
Аж просто интересно, че так, мож кто-то в курсе?
Та фиг их поймёшь. По закону сейчас в течении 3 дней должны обновить инфу по кредиту. Но, где закон, и где они. У меня альфа банк вылез в УБКИ спустя год, майкредит тоже. Может какие-то упыри не передали инфу о закрытии?
 
Чёт ни фига не поняла. Тела всего-то 53К.
С % 480К
А какая-то максимальная просроч заборгованість 150 К-а как это
25 кредитов, а у меня 15-17
Ничего не поняла.
Аж просто интересно, че так, мож кто-то в курсе?
І я скачала,в мене взагалі не показало кількість кредитів,але сума порадувала...в минулому році більше мільйона була???
 

Вкладення

  • 20220108_193546.jpg
    20220108_193546.jpg
    26.8 Кб · Перегляди: 177
Назад
Угорі Унизу