• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Скільки часу був терор від МФО та колекторів по третім особам?

Як тільки почали телефонувати. Але я брала через сайт, то в них не було доступу до телефонної книги. Розбили тіло на платежі, вислали гарантійку і оплачувала.
Ого це круто. Всі пишуть чекати самі запропонують. Що на поступки вони не йдуть. Тепер ще більш розгублена і не знаю що з цим робити. Я тіло частинами б з радістю б закрила
 
Як вы з ними домовилися. Я збираюся виплачувати. Просто в мене не має таких сум як вони хочуть. І тіла там великі. Тіл ки тіла можу виплатити і то частинами. А як домовитися не знаю. Ви їм писали на електронну чи як. Бо по телефону якщо я буду з усіма говорити то зїду з глузду. А нормальні умови по смс вони не пропонують.
З цих питань спілкуюсь тільки електронною поштою. Відповіді позитивні. Телефоном не спілкуюсь, в чаті на сайті безрезультатно.
 
З цих питань спілкуюсь тільки електронною поштою. Відповіді позитивні. Телефоном не спілкуюсь, в чаті на сайті безрезультатно.
Дякую. А скільки просрочка що дають позитивну відповідь?
 
Скільки с кого був терор по третім особам? Для мене це важливе питання. Хочу дізнатися історії в людей які вже в цьому не мало часу. Через скільки відстали від рідних? Які не надають їм ніякої інформації і максимально з ними не спілкуються. Я розумію що бага то хто каже забити не звертати уваги. Але я такая людина що мені важливо щоб пол мої проблеми ні хто не знав. Дуже цікавлять ваші історії коли відстали від рідних та близьких я маю на увазі коли перестали телефонувати кожен день, матюкати та казати нісенвтниці саме третім особам.
Нещодавно дзвонили до колишнього чоловіка,а це вже майже три роки прострочки.Він мені від них привіт передавав:ahaha:
 
Нещодавно дзвонили до колишнього чоловіка,а це вже майже три роки прострочки.Він мені від них привіт передавав:ahaha:
Прикольно) я розумію що періодично будуть дзвонити. Я мою на увазі прям обзвін тотальний) а так періодично нехай собі дзвонять на здоровья
 
Як вы з ними домовилися. Я збираюся виплачувати. Просто в мене не має таких сум як вони хочуть. І тіла там великі. Тіл ки тіла можу виплатити і то частинами. А як домовитися не знаю. Ви їм писали на електронну чи як. Бо по телефону якщо я буду з усіма говорити то зїду з глузду. А нормальні умови по смс вони не пропонують.

Для різних в мене має займів. І я взагалі не знають що це таке. З ними ні хто не говорить. В мене в сім'ї ні хто таким не страждав і навіть не знаю які там кабінети можуть бути. Всі знають що це телефонні шахраї і говорити з ними не можна. А смарті давно дзвонив? Бо в мене вони теж є.

У мене швидкогрошей немає. Ну мої не знають мене якщо що. Сподіваюсь ні в кого не вистачить розуму щось інше сказати.

Сподіваюсь що максимум місяця три і відстануть. Вже по враженням 10 років пройшло. А на справді пару тижнів. Хоч мама з ними не говорить і стали менше дзвонити
В мене майже рік просрочки, і ось нещодавно селфі поставив сестру на прозвон. Тому вам ніхто не скаже через скільки часу вони перестанут турбувати оточення.
 
В мене майже рік просрочки, і ось нещодавно селфі поставив сестру на прозвон. Тому вам ніхто не скаже через скільки часу вони перестанут турбувати оточення.
Час від часу буває всяке. Але ж погодьтесь, зараз у вас набагато менше дзвінків, ніж на початку просрочок
 
Час від часу буває всяке. Але ж погодьтесь, зараз у вас набагато менше дзвінків, ніж на початку просрочок
Ви знаєте в мене є мілоан /тенго, то тільки від ціх вилупків в день 60 дзвінків, може і більше.
 
Скільки с кого був терор по третім особам? Для мене це важливе питання. Хочу дізнатися історії в людей які вже в цьому не мало часу. Через скільки відстали від рідних? Які не надають їм ніякої інформації і максимально з ними не спілкуються. Я розумію що бага то хто каже забити не звертати уваги. Але я такая людина що мені важливо щоб пол мої проблеми ні хто не знав. Дуже цікавлять ваші історії коли відстали від рідних та близьких я маю на увазі коли перестали телефонувати кожен день, матюкати та казати нісенвтниці саме третім особам.
у меня просрочкам 4+ года, до сих пор позванивают и пописывают и мне и родителям и на старую работу, телефоны 3х лиц я конечно не давала, вот буквально позавчера прислали мне и родителям, что розшукують шахрая, т.е. меня ) Не то, что атакуют, но напоминают о себе периодически, с ними диалоги никто не вел с первого дня
 
у меня просрочкам 4+ года, до сих пор позванивают и пописывают и мне и родителям и на старую работу, телефоны 3х лиц я конечно не давала, вот буквально позавчера прислали мне и родителям, что розшукують шахрая, т.е. меня ) Не то, что атакуют, но напоминают о себе периодически, с ними диалоги никто не вел с первого дня
А хто з мфо ?
Чого цікавить, бо хочеться розуміти який кредит треба першим закривати
 
А хто з мфо ?

Чого цікавить, бо хочеться розуміти який кредит треба першим закривати
Не зрозуміла Ваша логіка, тим що не чіпають і не виносять мозок типу не платити, а тим що Вам псують нерви, обзивають гроші віддати? Дивна логіка. Але то Ваша справа.
 
Чого цікавить, бо хочеться розуміти який кредит треба першим закривати
Його треба останнім закривати! часто бачу, що люди хочуть скоріше закрити тих, хто творить треш. Але теба ж діяти навпаки. Щоб в контор не було бадань більше так робити. Чим гірша поведінка - тим пізніше закривається або взагалі не закривається.
 
Його треба останнім закривати! часто бачу, що люди хочуть скоріше закрити тих, хто творить треш. Але теба ж діяти навпаки. Щоб в контор не було бадань більше так робити. Чим гірша поведінка - тим пізніше закривається або взагалі не закривається.
Логічно. Я теж по такому принципу буду діяти.
 
Заради дитини, є неадекватні родичі просто , не мої кровні .
 
Заради дитини, є неадекватні родичі просто , не мої кровні .
Заради дитини то добре, а якщо родичі неадекватні то може нехай їм і далі телефонують. Краще розірвати відносини з такими раніше.
 
Я б з радістю, а для дитини це бабуся і дідусь, а для мене свекруха і свекр
 
Назад
Угорі Унизу