• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Скільки часу був терор від МФО та колекторів по третім особам?

В моєму випадку, якщо нах*р послати колекторів , то відстають досить швидко. Тих, хто йшов на контакт , намагався вибити інформацію, тих діставали досить довго
 
Скільки с кого був терор по третім особам? Для мене це важливе питання. Хочу дізнатися історії в людей які вже в цьому не мало часу. Через скільки відстали від рідних? Які не надають їм ніякої інформації і максимально з ними не спілкуються. Я розумію що бага то хто каже забити не звертати уваги. Але я такая людина що мені важливо щоб пол мої проблеми ні хто не знав. Дуже цікавлять ваші історії коли відстали від рідних та близьких я маю на увазі коли перестали телефонувати кожен день, матюкати та казати нісенвтниці саме третім особам.
В мене ось пішов другий місяць просрочок по 22 мфо..суми є не маленькі.Звісно мою сімку тероризують,тому я її змінив.За цей час тільки мані4ю вийшли на знайомих моїх батьків, напевно номер взяли чер соц.мережу.Я так розумію у всіх по різному.
 
В мене ось пішов другий місяць просрочок по 22 мфо..суми є не маленькі.Звісно мою сімку тероризують,тому я її змінив.За цей час тільки мані4ю вийшли на знайомих моїх батьків, напевно номер взяли чер соц.мережу.Я так розумію у всіх по різному.
Ну в мене манифорю ю дальнім родичам дзвонять. А ті гаразді поговорити. Егроші вийшли на кумів. А так вроді все. Просрочки місяці півтора. Говорять що ще кредит+ судячи по номерам знахабнів. Але вони не представляються. Е гроші то чи кредит плюс.
 
Режим "снежинки" очень спасает. Сменил номер, пускай в рельсу звонят
 
Ну в мене манифорю ю дальнім родичам дзвонять. А ті гаразді поговорити. Егроші вийшли на кумів. А так вроді все. Просрочки місяці півтора. Говорять що ще кредит+ судячи по номерам знахабнів. Але вони не представляються. Е гроші то чи кредит плюс.
Кредит плюс представляється як приватна спілка. Сьогодні вичислила. До дитини дзвонили. І до таких людей дзвонили, що я їх номера не знаю
 
Кредит плюс представляється як приватна спілка. Сьогодні вичислила. До дитини дзвонили. І до таких людей дзвонили, що я їх номера не знаю
Ой ця контора мені с 6 вечера до 19:59 звонили сьогодні , поки в мене світла не було , 20 дзвінків.
Я думаю причина вайбер
Так, мілоан..це надоїдалки((( додзвонитися ніхто не може заних (((
Ну мені вони звонят тільки коли треба оплатити , хоча я плачу даже раніше , і мені осталось не так багато
 
Так, мілоан..це надоїдалки((( додзвонитися ніхто не може заних (((
У мене в день від них до 100 дзвінків надходить. Перший місяць прострочки. А маніфо сьогодні прислали мені смс щоб я передала собі що повинна сплатити кредит. Прострочка біля 10 днів
 
У мене в день від них до 100 дзвінків надходить. Перший місяць прострочки. А маніфо сьогодні прислали мені смс щоб я передала собі що повинна сплатити кредит. Прострочка біля 10 днів
Мені так теж пишуть щоб я собі передала що в них є для мене вигідна пропозиція
 
У мене в день від них до 100 дзвінків надходить. Перший місяць прострочки. А маніфо сьогодні прислали мені смс щоб я передала собі що повинна сплатити кредит. Прострочка біля 10 днів
То мало. До війни за 300 бувало,у вихідні 200
 
А никому не звонит чувак по фамилии Усатий случайно?по гуглила такая фамилия фигурирует много где и в компании Верона ,типа он хозяин
 
А никому не звонит чувак по фамилии Усатий случайно?по гуглила такая фамилия фигурирует много где и в компании Верона ,типа он хозяин
Верона - это ж топкредит/грошівсім. Усатые-полосатые не звонили, писали разные йододефицитные, но давно было. Да и не хозяйское это дело, мивиноидов на полторы минималки хватает. Хотя, может они там все усатые. А скорее, даже с двумя буквами "с")
 
Зручного моменту для цього жаху не буває. Але я думаю що вони зупиняються в якийсь момент якщо нічого не добиваються
Вони зупиняються а потім знову починають,у мене прострочка 1,7 відразу як і у всіх був терор конкретний,потім притихли тільки деколи хтось казав що якась одна із шараг дзвонила.потім інша...а от буквально від початку березня знов всі дзвонять до всіх...то напевно весняне загострення
 
Як вы з ними домовилися. Я збираюся виплачувати. Просто в мене не має таких сум як вони хочуть. І тіла там великі. Тіл ки тіла можу виплатити і то частинами. А як домовитися не знаю. Ви їм писали на електронну чи як. Бо по телефону якщо я буду з усіма говорити то зїду з глузду. А нормальні умови по смс вони не пропонують.

Для різних в мене має займів. І я взагалі не знають що це таке. З ними ні хто не говорить. В мене в сім'ї ні хто таким не страждав і навіть не знаю які там кабінети можуть бути. Всі знають що це телефонні шахраї і говорити з ними не можна. А смарті давно дзвонив? Бо в мене вони теж є.

У мене швидкогрошей немає. Ну мої не знають мене якщо що. Сподіваюсь ні в кого не вистачить розуму щось інше сказати.

Сподіваюсь що максимум місяця три і відстануть. Вже по враженням 10 років пройшло. А на справді пару тижнів. Хоч мама з ними не говорить і стали менше дзвонити
Ні як ні з ким не домовлятися! Самі пропонують! Є гроші запропонували тіло на 10 місяців))) гарантійку прислали, виплачую! Кредит 7 хоче тіло, пишу щоб розкинули на декілька платежів- відмовляються. Потім погрожують блокуванням рахунків, потім погрожують , що внесуть в чс в УБКІ, коротше смішні) хай чекають)
 
Ні як ні з ким не домовлятися! Самі пропонують! Є гроші запропонували тіло на 10 місяців))) гарантійку прислали, виплачую! Кредит 7 хоче тіло, пишу щоб розкинули на декілька платежів- відмовляються. Потім погрожують блокуванням рахунків, потім погрожують , що внесуть в чс в УБКІ, коротше смішні) хай чекають)
А через скільки є гроші вам таке запропонували? А то вони мене продали кредит промінвест і нічого не пропонували. Я би на таких умовах теж би їх закрила і забула
 
Скільки с кого був терор по третім особам? Для мене це важливе питання. Хочу дізнатися історії в людей які вже в цьому не мало часу. Через скільки відстали від рідних? Які не надають їм ніякої інформації і максимально з ними не спілкуються. Я розумію що бага то хто каже забити не звертати уваги. Але я такая людина що мені важливо щоб пол мої проблеми ні хто не знав. Дуже цікавлять ваші історії коли відстали від рідних та близьких я маю на увазі коли перестали телефонувати кожен день, матюкати та казати нісенвтниці саме третім особам.
У меня было первые два месяца ад. Слоны, Еноты, Плюсы, Зекредит и Кредит Касса доставали капитально. Причем Слоны нашли всех кого надо и не надо.
 
У меня было первые два месяца ад. Слоны, Еноты, Плюсы, Зекредит и Кредит Касса доставали капитально. Причем Слоны нашли всех кого надо и не надо.
А потом кому то звонили? У меня вроде от всех отстали. Больше всех доставали манифор ю. Нашли всех и вся. И такие настырные капец. Ну и е-гроши
 
Назад
Угорі Унизу