• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смартивей. Кто сталкивался?

  • Автор теми Yevgesha
  • Дата початку
  • Відповіді 116
  • Перегляди 13K
Також проснулись пишуть що проінформована,і вже знаю що дзвонили до сестри

Дзвонять.до сестри дзвонили

Дзвонять.до сестри дзвонили
Коли ви брали кредит до війни чи під час?
 
Коли ви брали кредит до війни чи під час?
Вже більше року прострочена,і аж тепер почали шукати родичів і дзвонити...та всі кантори бачу щось активізувались,настроююсь на нову порцію дзвінків від родичів і сусідів
 
Вже більше року прострочена,і аж тепер почали шукати родичів і дзвонити...та всі кантори бачу щось активізувались,настроююсь на нову порцію дзвінків від родичів і сусідів
То вони цілий рік нікому не дзвонили, тільки зараз почали?
 
смс от них вы были проинформовани про продовження контактування з вашим оточенням. Але ще нiкому не дзвонили.
 
То вони цілий рік нікому не дзвонили, тільки зараз почали?

То вони цілий рік нікому не дзвонили, тільки зараз почали?
Можливо на початку прострочки і дзвонили,я не знаю хто точно тоді дзвонив,бо я довгий час платила платила всім ті пролонгації.але вже дійшла до краю.що спати ночами не могла думала коли кому що платити,і один момент забила на всі кантори.не заплатила нікому.тому дзвонили всі і багато...зараз знаю що смарт дзвонять бо прийшла смс що будуть контактувати з оточенням,ну і на здоровя їм
 
Закрыл за тело на прошлой неделе. Хотя, с телефонной книги слизали номер брата, тот послал их следом за русским кораблём и сказал, что они номером ошиблись и у него нет брата. Молодчага малой а родители у меня подписаны по имени и фамилии
Ви самі до них дзвонили і казали що оплатите тіло?
 
Ви самі до них дзвонили і казали що оплатите тіло?
Сами смс-ку прислали. Потом перезвонил и услышал кучу комплиментов в сторону, но договорились за тело по гарантийке
 
Сами смс-ку прислали. Потом перезвонил и услышал кучу комплиментов в сторону, но договорились за тело по гарантийке
Також домовилась за тіло кредиту,і без особих старань,просто сказала що маю оплатити тільки те що брала
 
Добрий день,як у кого зі смартівей,чи дзвонять до оточення,чи смс шлють?
 
Закрыл за тело на прошлой неделе. Хотя, с телефонной книги слизали номер брата, тот послал их следом за русским кораблём и сказал, что они номером ошиблись и у него нет брата. Молодчага малой а родители у меня подписаны по имени и фамилии
Вам через сколько за тело предложили? И были пролонгации?
 
Через пол годика предложили. Полностью игнорил их и ни копейки им не платил
А то насчитали мне уже два тела. И скидку дают 25%. Пусть сами платят
Також домовилась за тіло кредиту,і без особих старань,просто сказала що маю оплатити тільки те що брала
А через скільки за тіло домовилися?
 
Назад
Угорі Унизу