• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

смартівей зливає телефонну книгу для інших мфо???

  • Автор теми Krolik
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 4K
Не знаю, как смартивей, нет их у меня, но быстрозайм без доступа в приложении заявку одобрил. У меня так было.
Быстрозайм да,там другая стратегия.Смарты дают только с доступом к телеф.книге.
 
Babaika, видали, ще й , якщо не помиляюся 3000. Але це було 3 роки тому
gervais, так, але 3 роки назад
 
Babaika, можливо... Вони тоді ніби лише запустили додаток. Вже не пригадаю, але точно не давала доступу до телефонної книги.
 
Babaika, можливо... Вони тоді ніби лише запустили додаток. Вже не пригадаю, але точно не давала доступу до телефонної книги.
Я брала роки півтора тому,то без доступу до книги і файлів-не давали займ.
 
Я не думаю что там какой-то массовый обмен есть, что бы обмен был эффективен должна быть какая то стандартизация и т.д. и т.п. Может отдельные случаи да
Масового нема, але номери власники яких мене попалили то зливають для інших, я вже переконався
 
Та ви що??І вам без доступу дали кредит????

Значить всі інші не такі розумні.....ібо без доступу до книги і всього іншого вам би не видали займ
Ага, я тоже не дала, бабосики выдали. Но звонили почти всем с тел книги. Обманули меня, кааашки синие. .
 
Не повірю....сама особисто перевіряла без доступу...Вам відмовлено.Дайде доступ до контактів і тд....коли доступ підтвердила...вуаля...вам погоджено кредит...
Бляха а я маю класну звичку нікого не записувати у тел книгу,ні рідних ні друзів нема..якось чоловік навіть ображався чому це я його ніяк не підписала...а тепер розумію як класно,у тел книзі лиш сантехнік якийсь з ЖЕКу і ще пару таких
 
Babaika, можливо... Вони тоді ніби лише запустили додаток. Вже не пригадаю, але точно не давала доступу до телефонної книги.
Очень странно. Может потому что только запустили и "сырые" были. Я скачала это приложение, а когда они запросили доступ к контактам, то подумала, что ну его нафиг и удалила
 
Kordelia, може бути. Вони тоді лише появилися. Добре, що видалили. Бо, не дай Бог, протермінування- був би треш по телефонній книзі.
 
Как хорошо, что в своё время они мне ничего не одобрили
 
привіт.... Маю 21 кредит, цікавить чи смартівей зливає для інших мфо телефонну книгу
Буквально сегодня рассылка пришла близким,родственникам и кумовьям. Что очень странно. От куда инфо? В настройках телефона проварила разрешения на доступ к контактам нет.
 
Буквально сегодня рассылка пришла близким,родственникам и кумовьям. Что очень странно. От куда инфо? В настройках телефона проварила разрешения на доступ к контактам нет.
Они находят и через другие базы.
 
Назад
Угорі Унизу