• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

СМС и письма, которые шлют кредиторы

Мне сегодня пришла такая смс
Подскажите, что это значит ?
Мне сегодня пришла такая смс
Подскажите, что это значит ?
Хотя они мне писали что до 08.03 марта могу оплатить тело и долг будет закрыт . Но 8 марта ещё не наступило, а уже такие смс.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-05-10-29-43-199_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2024-03-05-10-29-43-199_com.google.android.apps.messaging.jpg
    79 Кб · Перегляди: 159
Мне сегодня пришла такая смс
Подскажите, что это значит ?

Хотя они мне писали что до 08.03 марта могу оплатить тело и долг будет закрыт . Но 8 марта ещё не наступило, а уже такие смс.
Спам
 
Ну в мене цей кредит вже давно, то жодного разу подібні акції не приходили🤔

Навіть в телеграм продублювали це повідомлення, жодного разу там не писали ще
В мого сина реструктурізація по Укропизиці, але кредит 2020 року, реструктурізація з початку 2022, було 2 платежі , потім - не до цього було, як ви розуміете, в 2023 потрохи сплачувала, вчора дзвонили, питали коли останій платіж буде -340 грн, зафіксували дату, якось так, сплачу і забуду, а ось інші контори не йдуть на тіло, хоча кредити 2020 року
 
Прелюдія така: Слонкредит продав мене Діджі фінанс.
Тепер власне сюжет.
Діджіфінанс телефонує, пропонує закрити борг за тіло, та ще й розбити на 2 платежі. Мене цілком все задовольняє, пропоную їм відправити гарантійку і договір на електронку. "Да-да, щас відправимо". І нічого.
На другий день телефонують з тим самим текстом і тією самою пропозицією. Мене це трохи дивує, але знову погоджуюсь. І знову на пошті нічого.
Оце сьогодні, на третій раз, я вже спитала, чи вони там притомні і що вобщє відбувається - давайте гарантійку, договір чи шо там у вас ще є, я закрию той борг і гудбай.
Відповідають, що вони зі мною вперше балакають, а якщо хтось від їхнього імені телефонував - то мошеннікі і аферісти якісь., і я не повинна реагувати. В мене вже істерика від сміху) В смислі - якісь мошеннікі перемошеннічали мошенніків?
У когось було таке? Як реагувати і шо робити?)
 
Прелюдія така: Слонкредит продав мене Діджі фінанс.
Тепер власне сюжет.
Діджіфінанс телефонує, пропонує закрити борг за тіло, та ще й розбити на 2 платежі. Мене цілком все задовольняє, пропоную їм відправити гарантійку і договір на електронку. "Да-да, щас відправимо". І нічого.
На другий день телефонують з тим самим текстом і тією самою пропозицією. Мене це трохи дивує, але знову погоджуюсь. І знову на пошті нічого.
Оце сьогодні, на третій раз, я вже спитала, чи вони там притомні і що вобщє відбувається - давайте гарантійку, договір чи шо там у вас ще є, я закрию той борг і гудбай.
Відповідають, що вони зі мною вперше балакають, а якщо хтось від їхнього імені телефонував - то мошеннікі і аферісти якісь., і я не повинна реагувати. В мене вже істерика від сміху) В смислі - якісь мошеннікі перемошеннічали мошенніків?
У когось було таке? Як реагувати і шо робити?)
Ждать гарантийку) обманывают вас
 
Відповідають, що вони зі мною вперше балакають, а якщо хтось від їхнього імені телефонував - то мошеннікі і аферісти якісь., і я не повинна реагувати. В мене вже істерика від сміху) В смислі - якісь мошеннікі перемошеннічали мошенніків?
У когось було таке? Як реагувати і шо робити?)
Блин, ржу)) Вот это прикол))
 
Оце так пропозиція від якої неможливо відмовитися
 

Вкладення

  • photo1711792485.jpeg
    photo1711792485.jpeg
    81.8 Кб · Перегляди: 72
Поясніть плз, це щось страшне чи таки можуть закрити і прийдеться всю суму платити?)
 

Вкладення

  • IMG_0141.jpeg
    IMG_0141.jpeg
    53.6 Кб · Перегляди: 37
Назад
Угорі Унизу