• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

СМС и письма, которые шлют кредиторы

Мені сьогодні зекредит прислав смс, що кредит погашений. Зайшла в ок і дійсно закритий. Це що таке привітання з 8 Березням?
 
Мені сьогодні зекредит прислав смс, що кредит погашений. Зайшла в ок і дійсно закритий. Це що таке привітання з 8 Березням?
От жінки. Прийміть вітання і запросіть довідку про закриття
 
А яке у вас там тіло було? і пролонгації?
8100 тіло. І було 6 пролонгацій
От жінки. Прийміть вітання і запросіть довідку про закриття
Довідка 50 грн. Я подзвонила на гарячу лінію і той спеціаліст ніякої заборгованості по зекредіт не бачила. Взагалі нічого не бачила по зекредіт
 
Шановна(-ий),...!

Запрошуємо Вас скористатися нашим спеціальною пропозицією з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Сьогодні MICROCASH пропонує знижку на закриття кредиту для всіх наших клієнток та клієнтів, які мають активний кредит в нашому банку.

Піднялись звірятка
Я би заплатив. З довідкою воно якось спокійніше
 
Шановна(-ий),...!

Запрошуємо Вас скористатися нашим спеціальною пропозицією з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Сьогодні MICROCASH пропонує знижку на закриття кредиту для всіх наших клієнток та клієнтів, які мають активний кредит в нашому банку.

Піднялись звірятка

Я би заплатив. З довідкою воно якось спокійніше
Не хочу карточку світити
Я скрін зробила, що погашений
Але дивно якось. Чи можуть вони самі закрити?
 
8100 тіло. І було 6 пролонгацій

Довідка 50 грн. Я подзвонила на гарячу лінію і той спеціаліст ніякої заборгованості по зекредіт не бачила. Взагалі нічого не бачила по зекредіт
Я ось на днях за 10% тіла закрив зе кредит, але пролонгаціями було виплачено майже тіло, а у вас я так розумію, навіть більше тіла, якщо 6 пролонгацій, то і так закрили.
 
Я ось на днях за 10% тіла закрив зе кредит, але пролонгаціями було виплачено майже тіло, а у вас я так розумію, навіть більше тіла, якщо 6 пролонгацій, то і так закрили.
То так можливо, так? От би ще банана так закрили. Там тіло 6000 і стільки ж пролонгацій. Нарахували вже майже 19000
 
Вот думаю,они реально конченые?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230310-090130_Messages.jpg
    Screenshot_20230310-090130_Messages.jpg
    53.9 Кб · Перегляди: 133
Сьогодні прислали по veocard від Манівео. Тіло було 10т,більше року сплачувала відсотки кожного місяця і ось. Що робити? Вони підуть до суду?
 

Вкладення

  • IMG_20230310_093850.jpg
    IMG_20230310_093850.jpg
    93.8 Кб · Перегляди: 135
А ось ще таке. Що вони можуть зробити?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-03-10-11-21-50-499-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-03-10-11-21-50-499-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    51.6 Кб · Перегляди: 124
Всім привіт
Цікаве смс сьогодні прислали.

Статус по справі ТОВ "МІЛОАН": Очікується відправлення позовної заяви до суду. Ще маєте можливість сплатити кредит:
А ще декілька днів назад майже таке тільки з дописом сплати судового збору.

Я вірно розумію що дане смс можна видаляти , по перше тому що немає номера справи ?
 
Вони навряд а от колекторська компанія якій вони продадут ваш борг можуть
Добрый день , они конечно уж офигели сумма больше чем тело ..
Наверное вчера отправили на gmail
Они могут подать в суд?
 
Пакет документів для приватного виконавця підготовлено. Для зупинки процесу виконавчого провадження та арешту рахунків сплатить свій борг в CreditBox до18.03.2023р. Деталі за 0997801337.0997801337.
Отримала таке смс , по перше в мене рахунки є , так для оплати , але доходів ніяких особисто не маю. Чи реально те що вони пишуть ?
 
Lana2023, в принципе все, что пишут МФО - нереально
 
Начнем с того, что ничего плохого вы не сделали. Вы как и я, как и основная масса форумчан в какой-то момент "оступились" и приняли неправильное решение связаться с МФО. Поэтому послушайте советы старожил форума, читайте форум и со временем паника уйдет. От себя посоветую сменить сим-карты себе и маме (или же установить антиспам) и не общаться с шарагами хотя бы пару месяцев (как раз придёте в себя)
Ось це мені прислали сьогодні. Що це означає? Вже будуть подавати до суду?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-03-14-13-23-52-445_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2023-03-14-13-23-52-445_com.viber.voip.jpg
    71.3 Кб · Перегляди: 203
Назад
Угорі Унизу