• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Кому то такое приходило?пугалка или реально могут? Вроде от дебфорта.

УВАГА!!!Розпочато процес примусового стягнення з Вас богру перед ТОВ ФК ІНВЕСТ ФІНАНС тел 0800300316(безкоштовно)
 
И мне тоже самое пришло , просрочка около 2 с половиной месяца
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-06-22-18-29-22-089_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-06-22-18-29-22-089_com.android.mms.jpg
    89.1 Кб · Перегляди: 337
массовые рассылки) и не более)
 
и у меня тоже 4
Такое чувство, что от того, что они пришлют мы резко испугаемся, нарисуем миллионы и все немедленно отдадим им)
А кто-то ведь пугается. Я в январе месяце очень напугана была. О форуме не знала. И столько денег выплатила, что на машину бы хватило(
 
Доброго дня, мені согодні прийшов такий лист " Повістка про офіційний візит спеціалістів Юридичного Департаменту у супроводі дільничного інспектора Вашої адміністративної дільниці у справі про фінансове правопорушення". Написали що приїду за борг, і дату візиту 25.06.2020р. Це ТОВ" Кредична Установа Європейська Кредитна Група" ЄвроГроші. Скажіть будь ласка, що чекати ?
 
Доброго дня, мені согодні прийшов такий лист " Повістка про офіційний візит спеціалістів Юридичного Департаменту у супроводі дільничного інспектора Вашої адміністративної дільниці у справі про фінансове правопорушення". Написали що приїду за борг, і дату візиту 25.06.2020р. Це ТОВ" Кредична Установа Європейська Кредитна Група" ЄвроГроші. Скажіть будь ласка, що чекати ?
Новых смс-пугалок ждите
 
_victoria_, це прийшло листом, по місцю реєстрації. Але на другій стороні пише " Дя уникнення візиту та його настлідків оплатіть заборгованість", то думаю що це так, налякати.
 
_victoria_, це прийшло листом, по місцю реєстрації. Але на другій стороні пише " Дя уникнення візиту та його настлідків оплатіть заборгованість", то думаю що це так, налякати.
Их письма такого содержания имеют такую же ценность, как и смс. Их цель - запугать и заставить заплатить. Они не ездят.
 
Сьогодні таке від алексів прийшло
26 июня арест счетов и взыскание имущества по месту проживания в счет погашения долга. 0678802774 0500289484 0634839415
поздравляю и мне сегодня написали идентично слово в слово. Арештують теж 26.06. так я думаю что всем должникам разослали во дают)))):ahaha:
 
А кто-то ведь пугается. Я в январе месяце очень напугана была. О форуме не знала. И столько денег выплатила, что на машину бы хватило(
О, и у меня так было, просто в ужасе была, но денег уже не было платить.
Я их по глупости до этого 1,5 года продлениями кормила, боялась просрочить, а потом "горит сарай гори и хата, не были богатыми не надо и начинать":sarcastic:
У меня тоже наверное на машину набралось бы)
 
Переглянути вкладення 52822
Кому приходило такое и реально блокировали счета?
это какие они там грибы ели .....
А м

А мені прислали,що буде візит поліції у 16:00.Вони ж не можуть приїхати?До брата звонив" слідчий" ,але брат сказав,що ми не спілкуємося..
я понял главные гипнозные слова , блокировка счета -арест счета -окружение-соседи
А кто-то ведь пугается. Я в январе месяце очень напугана была. О форуме не знала. И столько денег выплатила, что на машину бы хватило(
ну тут многие могли бы быть с машинами , и если на евробляхах так и не по одной можно купить ...
А у мене таке сьогодні, причому двічі
Найбільше приколи "вени"
*прикольнули
Ну так там папики серьозные
 

Вкладення

  • 2000.jpg
    2000.jpg
    50.4 Кб · Перегляди: 64
Останнє редагування:
Кому-то приходило такое? Очередная пугалка?
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-06-23-09-33-09.png
    Screenshot_2020-06-23-09-33-09.png
    171.5 Кб · Перегляди: 90
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу