• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смс об открытии исполнительного производства

  • Автор теми Andre19
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 743

Andre19

Читач
Реєстрація
4 Січ 2023
Дописи
2
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Andre19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
С начала войны перестал платить т.к. нет возможности, переодически приходили смс, и вот сегодня пришла эта, которая внизу, чего можно ожидать в реальности?
 

Вкладення

  • IMG_20230104_212525.jpg
    IMG_20230104_212525.jpg
    66.5 Кб · Перегляди: 176
Та Господи. Во время военного положения, запрещено делать исполнительные надписи. Успокойтесь, ничего не сделают. Обычная рассылка
 
С начала войны перестал платить т.к. нет возможности, переодически приходили смс, и вот сегодня пришла эта, которая внизу, чего можно ожидать в реальности?
До 9 побухают, проспятся и чёт другое пришлют.
 
С начала войны перестал платить т.к. нет возможности, переодически приходили смс, и вот сегодня пришла эта, которая внизу, чего можно ожидать в реальности?
в спам закинуть и меньше париться из-за всяких тупых смс
 
С начала войны перестал платить т.к. нет возможности, переодически приходили смс, и вот сегодня пришла эта, которая внизу, чего можно ожидать в реальности?
Наявність виконавчих проваджень Ви можете переглянути на сайті Автоматизована система виконавчого провадження , або в Дії
 
Мені сьогодні прийшло . Справа в тому,що я надсилала в Манівео листи з проханням реструктуризації. В мене єVeocard,де ліміт 10тис ,а я платила 14 місяців по 1500 і ще винна і 2000 мікрозаймів. На поступки вони не йшли і відмовили . Чого чекати від Таліону підкажіть мені. Від усіх погроз в мене вже дійсно паніка.
 

Вкладення

  • IMG_20230412_115941.jpg
    IMG_20230412_115941.jpg
    81.6 Кб · Перегляди: 84
В мене єVeocard,де ліміт 10тис ,а я платила 14 місяців по 1500 і ще винна і 2000 мікрозаймів. На поступки вони не йшли і відмовили .
Звісно, совісті не маєте. Взяти 10, віддати 21 і ще поступок хочете. Безсовісна.
Чого чекати від Таліону підкажіть мені. Від усіх погроз в мене вже дійсно паніка.
Слати найух.
Паніку туди ж.
Купуйте яйця і розкрашуйте, розслабляє.

Думаю ви зрозуміли про що я.
 
Звісно, совісті не маєте. Взяти 10, віддати 21 і ще поступок хочете. Безсовісна.

Слати найух.
Паніку туди ж.
Купуйте яйця і розкрашуйте, розслабляє.

Думаю ви зрозуміли про що я.
Як тобі ця імітація бурної діяльності? (Готувати план заходів...) ;)
Приготування закінчаться, і можно буде починати планування невідомо чого. Тому назвемо - "заходи"...:boast:
Звісно, совісті не маєте. Взяти 10, віддати 21 і ще поступок хочете. Безсовісна.

Слати найух.
Паніку туди ж.
Купуйте яйця і розкрашуйте, розслабляє.

Думаю ви зрозуміли про що я.
Ну і звісно, підпис - ТП1:dance4: Таліон Плюс не задумувався, що в народі воно розшивровується - Тупа Пиз...?:mosking:
 
Назад
Угорі Унизу