• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смс від А-Банку про суд. Прострочена заборгованість 3 роки

Лорена

Форумчанин
Реєстрація
23 Січ 2021
Дописи
212
Реакції
44
Бали
2,625
UAH
5.00
Ваш пол
Женский
Лорена не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня шановні Українці! Пишу вам бо потрібно вашу пораду. Прийшло мені смс від А-Банку,що вразі неоплати до 26 числа подадуть в суд. Прострочена заборгованість уже 3 роки. Був кредитний ліміт 5 тис і 5 розтрочка. Я мати в декреті дохід лише дитячі 860 грн. Скажіть будь ласка що можна очікувати
 
Доброго дня шановні Українці! Пишу вам бо потрібно вашу пораду. Прийшло мені смс від А-Банку,що вразі неоплати до 26 числа подадуть в суд. Прострочена заборгованість уже 3 роки. Був кредитний ліміт 5 тис і 5 розтрочка. Я мати в декреті дохід лише дитячі 860 грн. Скажіть будь ласка що можна очікувати
Если бы хотели подавать то смс вам бы не слали!а так сотрите и забудьте
 
Доброго дня шановні Українці! Пишу вам бо потрібно вашу пораду. Прийшло мені смс від А-Банку,що вразі неоплати до 26 числа подадуть в суд. Прострочена заборгованість уже 3 роки. Був кредитний ліміт 5 тис і 5 розтрочка. Я мати в декреті дохід лише дитячі 860 грн. Скажіть будь ласка що можна очікувати
Це вас лякають, бо треба вибивати якось гроші.
Але з часом можуть подати в суд.Перевіряйте інколи себе на судовій владі(і це саме найкраще)Або якщо у вас є додаток ,,Дія,,.
Вам може прийти повідомлення.
Або може прийти смс вам з суду і поштою документи.Але в нас час ключове слово,,може,,.
 
Доброго дня шановні Українці! Пишу вам бо потрібно вашу пораду. Прийшло мені смс від А-Банку,що вразі неоплати до 26 числа подадуть в суд. Прострочена заборгованість уже 3 роки. Був кредитний ліміт 5 тис і 5 розтрочка. Я мати в декреті дохід лише дитячі 860 грн. Скажіть будь ласка що можна очікувати
Скільки хотять?
 
Як взагалі А банк подає в суд ? Переглянув по темі, ніби немає записів про суди з ними
 
Як взагалі А банк подає в суд ? Переглянув по темі, ніби немає записів про суди з ними
Доброго дня. В мене прострочена заборгованість перед а банком пів року. Тіло+% 23070 грн. Місяць тому погрожували судом. Провіряю себе на судовій владі та в дії. Позовів не було.
 
Як взагалі А банк подає в суд ? Переглянув по темі, ніби немає записів про суди з ними
З таким ніком і судів боятися? Я навпаки чекаю.
Доброго дня. В мене прострочена заборгованість перед а банком пів року. Тіло+% 23070 грн. Місяць тому погрожували судом. Провіряю себе на судовій владі та в дії. Позовів не було.
За такий час і не буде. Подають десь на півтора-два роки. Але до цього обов'язково намагатимуться вирішити без суду.
 
Назад
Угорі Унизу