• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

СМС від DG Discount

  • Автор теми 663ger
  • Дата початку
  • Відповіді 8
  • Перегляди 2K

663ger

Читач
Реєстрація
8 Сер 2023
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
663ger не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброї ночі. Сьогодні DG Discount надіслали повідомлення такого характеру мені та родичу:

(Моє ПІБ),Ви ніяк не відреагували на акційні умови закриття боргу за Дог.№(номер договору). Поспішіть! Можливе скасування! т.: 0673693337

Що можна зробити в такій ситуації, бо на зараз грошей немає, та в ближньому часі не зʼявляться?
 
Доброї ночі. Сьогодні DG Discount надіслали повідомлення такого характеру мені та родичу:

(Моє ПІБ),Ви ніяк не відреагували на акційні умови закриття боргу за Дог.№(номер договору). Поспішіть! Можливе скасування! т.: 0673693337

Що можна зробити в такій ситуації, бо на зараз грошей немає, та в ближньому часі не зʼявляться?
Нехай родич напише в НБУ скаргу за це смс.
 
Доброї ночі. Сьогодні DG Discount надіслали повідомлення такого характеру мені та родичу:

(Моє ПІБ),Ви ніяк не відреагували на акційні умови закриття боргу за Дог.№(номер договору). Поспішіть! Можливе скасування! т.: 0673693337

Що можна зробити в такій ситуації, бо на зараз грошей немає, та в ближньому часі не зʼявляться?
Нічого не робити, вони з часом ідуть на тіло, чекайте, відкладайте кошти.
 
ой, давєрушка))) Бєсполєзні щури) З ними було не цікаво, ображались на другій хвилині розмови і кидали слухавки. А коли я запропонував закрити за тіло - сказали, що вже впарили мій борг кудись.
 
Що можна зробити в такій ситуації, бо на зараз грошей немає, та в ближньому часі не зʼявляться?
Якось мемчик бачив.
Продається книга "Як заробити $10000 в рік без вкладень". Я купив 2, бо дуже гроші треба.

Це я до того, що не треба вірити усьому, що приходить в СМС та пишуть на парканах. І не лише там.
 
Назад
Угорі Унизу