• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сьогодні закрила Кошельок з гарантійним листом

  • Автор теми Lola0608
  • Дата початку
  • Відповіді 22
  • Перегляди 2K

Lola0608

Читач
Реєстрація
24 Жов 2021
Дописи
21
Реакції
19
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lola0608 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні закрила Кошельок. Опишу детально, як це було, можливо, комусь допоможе. І так, тіло 4000, пішла прострочка, десь більше місяця, нарахували на сьогодні майже 8000. Були дзвінки, просто ігнорувала, дзвонили мені ,мамі і сестрі. Так само скидали смс, особливо повеселили мене і маму. Мені скидали погрози, що я пожалкую, що відмовляюсь їхні хотілки задовольнити, а мамі, що виховала погану дочку, яка живе на чужі гроші і не хоче віддавати? Після цього просто тиша. Тиждень тому смс з текстом, що готові на лояльні умови, щоб закрити кредит,ну і номер телефону (viber).Пишу, які там умови, можливо, потяну. Відповідає такий собі Андрій Вікторович, що 5100 при тілі 4000,то нормально, торгуюсь, пишу, що маю 4700 , написав ,що тільки 5100 інакше ніяк. Через кілька днів після цього смс, що закриєм за тіло, пропозиція до кінця доби. Такої суми я не мала того дня. Пишу сьогодні, що маю 4000 ,тобто тіло, якщо акція закрити за тіло дійсна, то я закриваю. Написав, що для мене все дійсне?? Гарантійний лист був в моїх документах в самому кабінеті, я обрала суму 4000, хоч там висіла повна сума з %,проплатила, одразу кредит закрито,з чим мене і привітали.
 
И у мен они есть) Буду ждать. У меня правда тело 5500)
 
Доброго вечора, скажіть як справи у вас зараз із ними, чи були колажі, та кому вони звонили
Перед НГ предлагали тело ,не было денег для них,ещё и праздники .И пока тишина.Даже если и будут ,мне всё равно.Проигнорю и всё. )Я сейчас для всех игнор ,что б кто не предлагал .Буду всё решать через год ,полтора.Когда отойду от этого балагана)
 
Перед НГ предлагали тело ,не было денег для них,ещё и праздники .И пока тишина.Даже если и будут ,мне всё равно.Проигнорю и всё. )Я сейчас для всех игнор ,что б кто не предлагал .Буду всё решать через год ,полтора.Когда отойду от этого балагана)
А який час у вас прострочка?
 
Терміново! Відповідно до умов договору та ст.1049 ЦК України оплатіть сьогодні добровільно борг. 38(044)3344420 ТОВ "КОШЕЛЬОК"
Якаст нова стаття, не ст.190
 
Пришло смс , предлагают закріть за тело, говорят свяжитесь в вайбер, блин, и баблов нету, все на оливьешку потратила, так бі закрла, может еще предложат, никто не сталкивался? Предлагают повторно?
 
Пришло смс , предлагают закріть за тело, говорят свяжитесь в вайбер, блин, и баблов нету, все на оливьешку потратила, так бі закрла, может еще предложат, никто не сталкивался? Предлагают повторно?
мне тоже предлагали перед НГ . Повторно пока нет . Ходит слух ,что 1 раз предлагают потом лепят ИП ,а там видно будет . У всех по разному )
 
Вони мені вліпили ИНН ,тіло 8000.З адвокатом подали знесення напису,вже 2 місяці тиша.
 
Позавчера закрыл Кошелёк тело 12300 за 13300 закрыл. На нервы впринципе ушло 2 дня позвонили первый раз через 5 ней просрочки. Сказали даем сутки, сразу сказал кабачек , а не сутки. Через сутки позвонили матери она их тоже послала. Набрели обратно мне говорят 2000 спишем , если сегодня до 18 закроешь, а долг был около 20000 тыс. Говорю никак, сами спросили какой я вариат вижу. Я говорю 12300 и деньги у Вас через час. В итогу перезвонил главный там их какой то 13300 сошлись вопрос был закрыт, очень сильно повлияло , что я им донес , что у меня 34 МФО на 230К и что в первую очередь погашу тех кто пойдет на встречу , а остальные будут курить бамбук пока не предложат лояльные предложения. Привел примеры , кто уже пошел на встречу и все.
Кстати на счет гарантийного после договорённости в телефоном режиме, скинули в вайбер гарантийку в течении 5 минут
 
Останнє редагування:
John One, при какой просрочке влепили ИНН и тело какое, подскажите, пожалуйста
 
Як себе зараз ведуть?Що пропонують?За пів тіла можна закрити у військовий час їх?☺️
 
Назад
Угорі Унизу