• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сообщение в Вайбер от Микрокеш

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 1K

Mits

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2021
Дописи
99
Реакції
34
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mits не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Только что прислали сообщение в Вайбере, что в среду будет переуступка договора по кредиту факторингу, а те сразу же сделают ИНн, подскажите, правда ли это?Просрочка 70 дней, тело 800 грн
 
Только что прислали сообщение в Вайбере, что в среду будет переуступка договора по кредиту факторингу, а те сразу же сделают ИНн, подскажите, правда ли это?Просрочка 70 дней, тело 800 грн
Ні.Ще трошки рано.Моніторте реєстри,а не смс читаєте.
 
Ні.Ще трошки рано.Моніторте реєстри,а не смс читаєте.
Та моніторю, коли б тілько той Мікрокеш був би, я б і не переживала, в мене просто весь квітник від МФО заразті Монєтка,і Мани4ю і ше ціла куча чудес, просто питаю, чи справді вони продають і кому, бо щось читаю про них і навіть більші суми і з довшими просрочками не проданіифакторингу
 
Та моніторю, коли б тілько той Мікрокеш був би, я б і не переживала, в мене просто весь квітник від МФО заразті Монєтка,і Мани4ю і ше ціла куча чудес, просто питаю, чи справді вони продають і кому, бо щось читаю про них і навіть більші суми і з довшими просрочками не проданіифакторингу
Думаю з вашим "тілом"??ви скоріше згубитесь.Що там продавати)))
 
Назад
Угорі Унизу