• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списали деньги дважды

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
О блін, так і не повернули?
просто морозят меня и все, ответ один ждите ждите и ждите , уже не видержал написал что уже жду окого месяца , а они ответили что не зна.т сколько это займет времени еще , думаю написать в НБУ что бы ускорить этот процес
 
просто морозят меня и все, ответ один ждите ждите и ждите , уже не видержал написал что уже жду окого месяца , а они ответили что не зна.т сколько это займет времени еще , думаю написать в НБУ что бы ускорить этот процес
Спробуйте для початку понаярювати на 1545..
 
просто морозят меня и все, ответ один ждите ждите и ждите , уже не видержал написал что уже жду окого месяца , а они ответили что не зна.т сколько это займет времени еще , думаю написать в НБУ что бы ускорить этот процес
А вы их в ноль закрыли?
 
А я бы так сделал))
Будь то якась +/- (Господи прости) нормальніша контора - я б мабуть теж так поступив. Після чого відправив би електронкою листа, з усіма чеками, а в копію поставив би всякі нбу і т.д.
 
Кто-то знает как правильно оформить заявление в НБУ ?
А то кешберри морозят меня капитально)
 
Кто-то знает как правильно оформить заявление в НБУ ?
А то кешберри морозят меня капитально)
Ви вже давно б мали написати.Знайшли де справедливість шукати.Пишіть,дзвоніть,куди тільки можна і не можна,бо ніхто вам їх не поверне.
 
Аж через три місяці терору з моєї сторони , вони нарешті повернули кошти
 

Вкладення

  • CEB78AF8-7F87-421A-A409-17BCC355CCAC.jpeg
    CEB78AF8-7F87-421A-A409-17BCC355CCAC.jpeg
    31.5 Кб · Перегляди: 27
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу