• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списание долгов военнослужащим и возврат переплат и пролонгаций.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Добрый день, есть просрочки в МФО. На данный момент прохожу службу по мобилизации, как вернуть деньги за пролонгации с них, подскажите.
 
Добрый день, мой муж служил в зсу, было убд, погиб при освобождении рогани под Харьковом,остались не закрытые кредиты, что можно сделать?
 
Добрый день, мой муж служил в зсу, было убд, погиб при освобождении рогани под Харьковом,остались не закрытые кредиты, что можно сделать?
Доброго дня, прийміть наші співчуття. Попросимо юриста Strom надати інформацію по Вашому питанню.
 
Останнє редагування:
Добрый день, мой муж служил в зсу, было убд, погиб при освобождении рогани под Харьковом,остались не закрытые кредиты, что можно сделать?
Доброго дня. На вашому чоловіку якесь майно було зареєстровано?
 
Ні, майна не було
Тоді у вас 2 варіанти.
1. Просто плюнути на кредити. Вони його спишуть з часом
2. Надати їм копію свідоцтва про смерть. Вони спишуть кредити...

Платити ні в якому разі не треба. Це не ваші кредити.
 
Тоді у вас 2 варіанти.
1. Просто плюнути на кредити. Вони його спишуть з часом
2. Надати їм копію свідоцтва про смерть. Вони спишуть кредити...

Платити ні в якому разі не треба. Це не ваші кредити.
Дякую
 
Ты военнослужащий и долгое время пролонгировал кредиты в МФО? Есть очень хороший вариант не просто закрыть или списать кредиты, но и вернуть переплаченные средства.

Вместо тысячи слов - скриншоты полученных возвратов от МФО.

Для осуществления процедуры списания кредита и возврата переплат обращайтесь к модератору этого раздела - Morfius. Обязательно наличие УБД.

Только военнослужащие!

Смотри скриншоты возвратов???
А если я не лонгировал?
 
50/50, ничего не могу сказать. Morfius проконсультирует
 
А якщо лонгував раніше, а тепер став військовим - можливо списати?
 
I.Tij, прочитайте на один пост выше.
 
Останнє редагування:
Доброго дня! З недавніх пір став до лав ЗСУ. УБД згодом, якщо виживу, звісно. Очікую на консультацію! Дуже дякую
 
  • Подобається
Реакції: Axel
На даний час мій син на війні есть довідка кол призван і по цей час. Я проживаю з сином,чоловіком і внучка сина дочка 5 років.У мене є мікрозайми та кредит в банках. На днях начали дзвонити синові на війну і вимагати вернути за мене кошти,де їм син нагрубив.Як мені поступити в цій ситуації
 
На даний час мій син на війні есть довідка кол призван і по цей час. Я проживаю з сином,чоловіком і внучка сина дочка 5 років.У мене є мікрозайми та кредит в банках. На днях начали дзвонити синові на війну і вимагати вернути за мене кошти,де їм син нагрубив.Як мені поступити в цій ситуації
Пільги на родичів не поширюються
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу