• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списание по суду со счета военного?

  • Автор теми KateRinn
  • Дата початку
  • Відповіді 19
  • Перегляди 1K

KateRinn

Форумчанин
Реєстрація
22 Гру 2021
Дописи
56
Реакції
12
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
KateRinn не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день. Муж мобилизованный. Сейчас ВП нет, было снято до лета 2022, просто есть долги. Из прочитанного на форуме поняла, что:

А. Впровадження нотариусы наложить не могут, а если смогут, то не смогут списать если сумма до 100.тыс.
Б. Банки подают в суды и те могут проходить заочно, что требует обращения к юристу.

Правильно ли я всё поняла? Смогут ли именно по суду заблокировать счет военного или списывать с него средства во время службы и военного положения? Если по напису, как бы, нельзя? И помогает ли справка по форме 5 снизить шансы суда, написа и с ней надо поспешить? (Хотя в части её не выдают по смешным причинам). Или наоборот, такое заявление об официальной работе, когда раньше была неофициальная, кредиторов только раздраконит?) Мфо нет, пара банков. Спасибо.
 
KateRinn, якщо навіть до суда дійде, то
1. Суд зобов’язаний зупинити провадження у справі у разі:
перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції;
якщо не знаєте як подати клопотання про зупинення провадження з такої підстави, то краще звернутися до юриста/адвоката
це все відбувається ще до прийняття рішення суду, тому очевидно що і програшу суду нема, отже і стягувати не будуть
 
Останнє редагування:
KateRinn, якщо навіть до суда дійде, то
Буду сподіватись. Бо є ще сюрприз, ВП відкрите, бо, як виявилося, рішення суду до них не дійшло, або юрист не відправив, або ми не знали що ми повинні розносити його, або суд не відправив, або воно адресатам дійшло, але не закрили. Що тепер з цим робити, якщо там де зараз чоловік нічого нема? Окрім телефону? Ну то таке, головне щоб хоч не мучили стягуванням із зарплатні та судом. Дякую)
 
Буду сподіватись. Бо є ще сюрприз, ВП відкрите, бо, як виявилося, рішення суду до них не дійшло, або юрист не відправив, або ми не знали що ми повинні розносити його, або суд не відправив, або воно адресатам дійшло, але не закрили. Що тепер з цим робити, якщо там де зараз чоловік нічого нема? Окрім телефону? Ну то таке, головне щоб хоч не мучили стягуванням із зарплатні та судом. Дякую)
а що юрист каже?
якщо є рішення суду на вашу користь (наприклад, ви скасували напис), то звідки виконавцю знати, що воно є, якщо воно йому не відправлено...
KateRinn, вам уже ж Юрист Tarass писав як робити...
 
а що юрист каже?
якщо є рішення суду на вашу користь (наприклад, ви скасували напис), то звідки виконавцю знати, що воно є, якщо воно йому не відправлено...
Юрист з форуму, поки не відповів. Тоді час був, влітку, нікого до суду не пускали, на руки нічого не давали. Секретар сказала набуде чинності через місяць, всі сторони отримають. Рівно через місяць на електронну пошту ми отримали копію, та заспокоїлися. А виявилося, хтось точно мав відправити і не копію, а з приміткою, що рішення вступило в силу. Виконавець же третя сторона справи, дійсно думали, шо все добре. А воно ні)
а що юрист каже?
якщо є рішення суду на вашу користь (наприклад, ви скасували напис), то звідки виконавцю знати, що воно є, якщо воно йому не відправлено...
KateRinn, вам уже ж Юрист Tarass писав як робити...
Так і зробимо, звісно. Тільки коли та як ще не придумали. Може через дію, або адвокат відгукнеться. Інакше ротації чекати до нового року..
 
Рівно через місяць на електронну пошту ми отримали копію, та заспокоїлися.
Виконавець же третя сторона справи, дійсно думали, шо все добре. А воно ні)
до речі виконавці мали би реєструватися в електронному суді, але забили болт, судячи з усього. якби не забили, то і отримали б у електронній формі.
6. Адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування та суб’єкти господарювання державного та комунального секторів економіки реєструють офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі в обов’язковому порядку.
Юрист з форуму, поки не відповів.
Може через дію, або адвокат відгукнеться.
варто почекати. і не хвилюватися. ви ж перемогли. це головне
 
до речі виконавці мали би реєструватися в електронному суді, але забили болт, судячи з усього. якби не забили, то і отримали б у електронній формі.



варто почекати. і не хвилюватися. ви ж перемогли. це головне
Дуже дякую, буду заспокоюватися, просто коли чоловік далеко, відчуваю відповідальність)
 
У зв'язку із змінами до закону про впровадження, які набули чинності 6 травня. Ситуація змінилася, але назва теми актуальна. Питання саме стосовно військових - блокування рахунків за спрощенним провадженням по суду тепер стосується кожного? Тобто зупинення провадження, якщо буде ухвала про зупинення в суді за наданням доказів, що відповідач на службі, не звільняє від арешту рахунків? Чи зупинення провадження зупиняє арешт рахунків? Чи вже не зупинити провадження, якщо військовий, бо й це відмінили?! Здається, зрозуміла лише те, що тепер блокуються також і зарплатні рахунки, незалежно військовий чи ні..
 
Да , все карты и если даже военнослужащий
Вы про то что жирным шрифтом или про блокировку по провадженню? Про блокировку поняла, но речь об ухвале по суду перед открытием провадження. "Живых" написів пока нет, только закрытий. Скоро узнаем, видимо..
 
Вы про то что жирным шрифтом или про блокировку по провадженню? Про блокировку поняла, но речь об ухвале по суду перед открытием провадження. "Живых" написів пока нет, только закрытий. Скоро узнаем, видимо..
Решения я так понимаю ещё нет ?!
 
Решения я так понимаю ещё нет ?!
Да, суд скоро. Написана заява про призупинення/зупинення. Голова кругом с этими изменениями.. уже думаю не пройдет ли блокировка мимо суда сразу после, или не игнорируют ли они сейчас те нормы вообще.
 
Да, суд скоро. Написана заява про призупинення/зупинення. Голова кругом с этими изменениями.. уже думаю не пройдет ли блокировка мимо суда сразу после, или не игнорируют ли они сейчас те нормы вообще.
Я сделал тоже самое , суд в мае , адвокат подал клопотання , и документы что на службе , на заседании суд решит
Да, суд скоро. Написана заява про призупинення/зупинення. Голова кругом с этими изменениями.. уже думаю не пройдет ли блокировка мимо суда сразу после, или не игнорируют ли они сейчас те нормы вообще.
И ещё , после решения суда есть месяц на апелляцию , и только потом на исполнителя , это все не так быстро ?
 
Я сделал тоже самое , суд в мае , адвокат подал клопотання , и документы что на службе , на заседании должны остановить производство .
Советами адвокат помогал, но писали сами, заява да форма 5. К тому же попробует присутствовать на заседании. Клопотання звучит солиднее.. ? Но, тоже надеюсь, что сработает.
 
Советами адвокат помогал, но писали сами, заява да форма 5. К тому же попробует присутствовать на заседании. Клопотання звучит солиднее.. ? Но, тоже надеюсь, что сработает.
А я если что апелляцию подам , но не думаю что до этого дойдет
 
А я если что апелляцию подам , но не думаю что до этого дойдет
Да мы тоже, но всё же хочется, чтоб те части статей 251-253 не отменили каким нибудь хитрым способом)) Я просто не успеваю за всеми изменениями.
 

А я если что апелляцию подам , но не думаю что до этого дойдет
Отложили суд, там еще условие уведомить суд об окончании службы, но об этом уже потом подумаем... есть о чем и без того.
 
Назад
Угорі Унизу