• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списание процентов членам семьи военнослужащих!

  • Автор теми galushka
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 868

galushka

Читач
Реєстрація
23 Жов 2021
Дописи
15
Реакції
4
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
galushka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
День добрый, кто сталкивался, подскажите, спишут ли моей жене проценты по кредиту в банке если у меня есть форма 5?)
Спасибо)
 
Нет ,её долг ,касается только её .
 
День добрый, кто сталкивался, подскажите, спишут ли моей жене проценты по кредиту в банке если у меня есть форма 5?)
Спасибо)
списують лише тим, хто має статус Учасника бойових дій
 
списують лише тим, хто має статус Учасника бойових дій
А вот тут не соглашусь, в ст.14 п. 15 гласит:

"військовослужбовцям під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів"

Нет в законе формулировки "нужно УБД и ффсё", такое требование от мфо незаконно!
списують лише тим, хто має статус Учасника бойових дій
Я не имею УБД, но в кредит плюс списали проценты и вернули переплаченные!

Егроши, кэшберри и Тенго тоже не запросили УБД, а только справку о том что я действительно в ООС)

С остальными буду воевать и доказывать своё и правда на моей стороне!
 
galushka, я досліджував це питання, загугліть, є багато роз'яснень та коментарів. Зміни до закону були в квітні цього року.
С остальными буду воевать и доказывать своё и правда на моей стороне!
Закон не має зворотньої дії, а тому те що було до змін, а саме до квітня - підлягає списанню чи поверненню
 
galushka, я досліджував це питання, загугліть, є багато роз'яснень та коментарів. Зміни до закону були в квітні цього року.

Закон не має зворотньої дії, а тому те що було до змін, а саме до квітня - підлягає списанню чи поверненню
В том то и дело что все кредиты были взяты после этой поправки, буквально в сентябре!


Всё дело в том, что написано в законе, те кто находится в ООС и выполняют миссии(справка о пребывании в ООС) или пребывали в ООС и выполняли миссии (УБД)
 
В том то и дело что все кредиты были взяты после этой поправки, буквально в сентябре!


Всё дело в том, что написано в законе, те кто находится в ООС и выполняют миссии(справка о пребывании в ООС) или пребывали в ООС и выполняли миссии (УБД)
Значить перебування в ООС це вже по факту УБД, що в принципі даним і являється
 
Вам спишут, если есть справка о пребывании в ООС.
Жене - нет
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу