• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЄвроГроші Списание процентов. В личном кабинете убрали проценты. Можно платить?

  • Автор теми Wiwern
  • Дата початку
  • Відповіді 56
  • Перегляди 9K
Та ні, 200 гр одне мфо, але береться якщо є смисл, по манівео зразу сказала-***** дело, якщо хочете напишимо, але результат мізерний. Ми по удальонці працювали. 066 606-76-22 її вайбер
Зараз цей номер актуальний?
 
Та ні, 200 гр одне мфо, але береться якщо є смисл, по манівео зразу сказала-***** дело, якщо хочете напишимо, але результат мізерний. Ми по удальонці працювали. 066 606-76-22 її вайбер
Подскажите пожалуйста , актуален ли номер - так как в Вайбере контакт не отображен? Спасибо !
 
Напишіть в нацком через кабінет урядової лінії,додайте фото кабінету з оплатами і вам закриють кредит 100%!!! В мене так було. Перший місяць не надали документи нацкому,написала повторно і закрили.
Доброго дня,підкажіть чи є сенс ще писати в нацком зараз.Маю багато кредитів МФО.В Kredit kassa зокрема тіло 15000 оплатила 14500.Хочуть ще 20000.Буду вдячна за відповідь бо вже не маю сили.Можливо зараз,щось змінилось?Буду чекати відповідь ,дякую.
 
Доброго дня,підкажіть чи є сенс ще писати в нацком зараз.Маю багато кредитів МФО.В Kredit kassa зокрема тіло 15000 оплатила 14500.Хочуть ще 20000.Буду вдячна за відповідь бо вже не маю сили.Можливо зараз,щось змінилось?Буду чекати відповідь ,дякую.
Нацком сейчас нет написать вы можете в НБУ смысл конечно есть ! Все может и не спишут но процент пересчитают .
 
Доброго дня,підкажіть чи є сенс ще писати в нацком зараз.Маю багато кредитів МФО.В Kredit kassa зокрема тіло 15000 оплатила 14500.Хочуть ще 20000.Буду вдячна за відповідь бо вже не маю сили.Можливо зараз,щось змінилось?Буду чекати відповідь ,дякую.
Таке ж саме з тою касою ... написала на них в НБУ
 
Я правда не знаю як вірно туди написати,щоб був якийсь толк.Ви як писали?Може в приват напишите.Договір і квитанції?
Просто писала який номер договору і назву організації ну і суть проблеми
Я правда не знаю як вірно туди написати,щоб був якийсь толк.Ви як писали?Може в приват напишите.Договір і квитанції?
В приват не можу вам написати
 
Та ні, 200 гр одне мфо, але береться якщо є смисл, по манівео зразу сказала-гaмно дело, якщо хочете напишимо, але результат мізерний. Ми по удальонці працювали. 066 606-76-22 її вайбер
Я вибачаюсь хотіла скористатись допомогою Вашого юриста але пише що цей контакт не користується вайбером
 
Я форумі не дуже орієнтуюсь може підкажете в якому розділі шукати
В лівому кутку нажимаєте три полоски і ось. IMG_20211015_095558.jpg
 
Доброго дня в мене в гофінго тіло кредиту 3700 просрочка 2м з тіла виросло до 9600 пропонують закрити за 7400 пролонгації не робила а бажання за 7400 закривати не має бо не маю такої суми я в декрет і маю трьох жінок і не знаю що тепер робити
 
Доброго дня в мене в гофінго тіло кредиту 3700 просрочка 2м з тіла виросло до 9600 пропонують закрити за 7400 пролонгації не робила а бажання за 7400 закривати не має бо не маю такої суми я в декрет і маю трьох жінок і не знаю що тепер робити
Я теж не знав би.))
А якщо серйозно- нема грошей,нема про що думати.
 
Назад
Угорі Унизу