• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЄвроГроші Списание процентов. В личном кабинете убрали проценты. Можно платить?

  • Автор теми Wiwern
  • Дата початку
  • Відповіді 56
  • Перегляди 9K
Мфо не завжди надає нацкому привильні суми. В мене кредит ап подав 8тис,а в кабінеті 23тис. Подавала повторно з фото кабінету і аж тоді склали акт про перевірку
 
Мфо не завжди надає нацкому привильні суми. В мене кредит ап подав 8тис,а в кабінеті 23тис. Подавала повторно з фото кабінету і аж тоді склали акт про перевірку
А що подавати,якщо в кабінеті Бистрозайму взагалі тільки якісь номери оформлення договорів і дати ?
 
Мне как раз после нацкома так и сделали ,списали проценты и все что списали указали как проплата) типа я им уже 25000 оплатила,на самом деле ничего я им не платила пока)
Можете прислать образец письма в Нацком?
В личном кабинете списали проценты и остались только до просрочки. Как думаете если оплачу то закроют кредит или нет? Может кто-то с таким сталкивался.
Сколько у вас просрочки? Вы с ними хоть как-то на контакт выходили?
 
У меня с гоуфингоу тоже похожая проблема,с 2500 уже 18000 за три месяца,звонков от них почти небыло писем пока тоже, пролонгацию не делала,так на тот момент уже начали ити просрочки по другим мфо
 
Мені юрист зкрила через нац ком, брала 3 тис, заплатила 13 пролохаціями, перед новим роком прийшло смс, що кредит закритий, навіть довідку дали. А через тиждень відповідь з нац кома, що в компанії немає зі мною ніяких договорів вілкритих.
А як юрист змогла закрити? Якісь були заяви?
 
Мені юрист зкрила через нац ком, брала 3 тис, заплатила 13 пролохаціями, перед новим роком прийшло смс, що кредит закритий, навіть довідку дали. А через тиждень відповідь з нац кома, що в компанії немає зі мною ніяких договорів вілкритих.
мне кажется в таких случаях они должны не просто закрыть кредит, а вернуть переплаченные вами проценты!! вы переплатили в 4 раза!
у меня такой есть , хочу вернуть свое
 
мне кажется в таких случаях они должны не просто закрыть кредит, а вернуть переплаченные вами проценты!! вы переплатили в 4 раза!
у меня такой есть , хочу вернуть свое
Позно пить боржомі, як кажуть... Направили скпргу, бо в лк ще сума 11 тис висіла, а перед нг прийшла відповідь що кредит закритий, в лк по нолям, доввдку про закриття прислали. У відповіді з нац.комісії було написано що за інформацією мфо діючих кредитів в мене з ними немає.
 
Та ні, 200 гр одне мфо, але береться якщо є смисл, по манівео зразу сказала-***** дело, якщо хочете напишимо, але результат мізерний. Ми по удальонці працювали. 066 606-76-22 її вайбер
Здравствуйте этот номер не находит
 
Я не знаю. Учора написала на Дінеро та Бистрозайм, нічого не прикріплювала. Договорів немає. Просто вказувала приблизні оплати.
теж так зробила, прийшло що надайте договір і квитанції
 
Я ничего не платил даже одной пролонгации не делал, они сами указали такую проплату.

И вы им потом оплатили остаток? Я тоже ничего не платил они сами списали проценты как будто я их оплатил
А з Бистрозайм і Мілуан це канає
 
А якщо зазначити номери договорів у листі до Нацкому, заяву розглядатимуть?
Я думаю, що ні, якщо Вам уже відповіли, щоб надали документи. У мене так з Манівео було. Спочатку написали, щоб надала всі докази. Я написала другий раз, прикріпивши договір, то знову те саме - надайте всі докази( квитанції, допугоди і т.д.).
 
Та ні, 200 гр одне мфо, але береться якщо є смисл, по манівео зразу сказала-***** дело, якщо хочете напишимо, але результат мізерний. Ми по удальонці працювали. 066 606-76-22 її вайбер
Добрий день, і багато допомогли закрити з адвокатом? Мала адвокатів закрила з ними 4 кредита, але так як я зараз непрацюю то не потягну адвоката бо ті брали 2700 грн в місяць. Скажіть чи варто звертатися до вашого?
 
Добрий день, і багато допомогли закрити з адвокатом? Мала адвокатів закрила з ними 4 кредита, але так як я зараз непрацюю то не потягну адвоката бо ті брали 2700 грн в місяць. Скажіть чи варто звертатися до вашого?
Добрий день! Підкажіть будь ласка адвокат Вам допоміг закрити кредити за тіло кредиту?Бо також вчора звернулась до адвоката у Львові і хочу почути Вашу думку:чи вартує звертатись до адвоката?
 
Добрий день, і багато допомогли закрити з адвокатом? Мала адвокатів закрила з ними 4 кредита, але так як я зараз непрацюю то не потягну адвоката бо ті брали 2700 грн в місяць. Скажіть чи варто звертатися до вашого?
Так, допомогла! В неї ціни не заоблачні, якщо знає що мфо на поступки не іде то зразу каже морлщитися
 
Так, допомогла! В неї ціни не заоблачні, якщо знає що мфо на поступки не іде то зразу каже морлщитися
Підкажіть, будь ласка, скільки часу зайняло вирішення пробеми з гоуфінгоу через адвоката?
 
Как можно договориться за тело????? С 3500 набежало 12, хочу закрыть, муж давит на меня, но всю сумму не хочу им платить!(
 
У кого є номер вайбера спеціаліста з гофінго, щоб можна домовитись
 
Назад
Угорі Унизу