• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сплатила за тіло

  • Автор теми Lilishu
  • Дата початку
  • Відповіді 67
  • Перегляди 5K
Напевно, тому що вони мені теж вислали за декілька днів лист, де спираючись на закони,договори і т.д пояснили, що не можуть мені нічого списати. Після цього я більше з ними не спілкувалася до вчорашнього дня

Вам не повезло , я колись дуже переживала по цьому поводу, тепер після того, як попала на форум , набагато спокійніше до цього відношуся . Тепер закрила все і навіть думати про них не хочу

Я нікого не призиваю писати листи, розповіла свою історію

В листі про це все писала . В мене був шаблон , де я тільки писала свої дані
Зараз мені байдуже, спочатку теж стрьомно було
 
Форум для того, щоб ділитися своїми історіями , негативними, чи позитивними. Це мій досвід, можливо і не правильний, але я звикла віддавати те, що беру, так, я з вами згідна, на рахунок того, що всі МФО це шараги , які намахують людей. Єдина моя помилка- це пролонгація , ну пізно попала на форум , а так я рахую мій досвід правильний. Взяла 20, віддала 28 , ну хай це будуть відсотки за чотири місяці, що я користувалася цими грошима. Я нікого не призиваю робити так як зробила я, та можливо для когось моя історія буле корисною, чи навпаки, такою, що так робити не потрібно. Через те, що я не реагувала на дзвінки - мене на ображали і на доводили до інфаркту.
Просто я зрозуміла одне, краще позичити в друзів чи родичів , але ніколи не влазити в кредитні спілки . Це мій урок, який запам’ятаю на все життя
Вот и храните светлую память об этой неприятности, но молча. Форум - это не соцсеть. И если Вы так думали, то это Вас кто-то обманул. Мы пытаемся решать проблемы, а не мусолить их на языке, превращая все это дело в большой семейный праздник или горе. :pardon: :pleasantry:
 
Поздравляю! У меня тело 7к. Плюс было 2 пролонгации по 3500. Ну на этом все. Сейчас период пугалок в виде СМС. Даже звонков нет. Сижу и плачу от одиночества. Только КредитКасса и милоан мне звонят, бусинки мои???
КК передали кому-то там) Милоан продали, не захотел я за тело закрывать по их предложению) Живу и не парюсь)))
 
Добрий вечір всім! Хочу розповісти про Кредит Плюс, можливо комусь пригодиться.
В липні 2021 року я взяла кредит 20000 в цій компанії вже не перший раз . В серпні пролонгувала 8000( д*pa) , просто на форум попала вже запізно . В серпні вирішила не платити, тим більше не було чим. Через днів 10 я їм на електроніку написала лист, який дав мені адвокат , зі всіма посиланнями на закони і запропонувала їм , що готова оплатити тіло і ні копійки більше . І все, включила режим тиші. Я не відповідала на жоден дзвінок, тільки один раз поспілкувалася в вайбері з якимось Віталіком, який на той час мені запропонував з 48 тис зробити списання на 32 тис. Я відповіла, що крім тіла платити не буду більше нічого . Не звонили нікому , тільки контактній особі писали смс, один раз написали чоловікові в вайбер. Два дні назад прийшло повідомлення , що сума боргу 68 тис, але ви попали під акцію і сплатіть 20, решту ми спишемо. Ось тоді я вже набрала до них, домовилася за гарантійку, вислали правда на вайбер, але я вже була готова, дякуючи форуму , що вони не кидають з гарантійними листами . Так ось, я оплатила сьогодні 20 тис, за декілька хв. отримала довідка про закриття кредиту і перехрестилася, що позбулася такого грузу. Для всіх тих, хто переживає , коли починаються про строчки - моя порада - повний ігнорує, режим тиші і все буде ок. Тим більше на суму тіла я була готова і чекала їхньої пропозиції . Ух, написала, можливо комусь допоможе.
Вы заплатили 28000 и считаете это выгодным? Снести ИНН гораздо дешевле.....
 
они, прочитав заяву, поняли что с вами адвокат и думаю они хотели займ полностью списать, но против закона и договора пойти не могут. и на уступки пошли списав до тела
Скоріш за все, з тих всіх МФО, вони для мене найадекватніші
Вы заплатили 28000 и считаете это выгодным? Снести ИНН гораздо дешевле.....
Можливо, але я хотіла скоріше про них забути і не тріпатм собі нерви, тим більш я мала ці гроші, чекала, поки спишуть до тіла
Вот и храните светлую память об этой неприятности, но молча. Форум - это не соцсеть. И если Вы так думали, то это Вас кто-то обманул. Мы пытаемся решать проблемы, а не мусолить их на языке, превращая все это дело в большой семейный праздник или горе. :pardon: :pleasantry:
А чому так агресивно ? Якщо Вам не подобається, те що я написала - просто не читайте , на форумі багато розділів , є шо почитати. Будьте добріше, негатив ще нікому в житті не допоміг . І так, я знаю, що тут зібралися люди для вирішення своїх проблем , я вирішила свою проблему і написала про це. Я не прийшла сюди за оваціями, просто поділилася своїм щастям, чи горем- хто як сприймає
 
Останнє редагування:
А ни кого не смущает, что автор зарегился на форуме только вчера? И вчера же договорился закрыть за тело, благодаря чудо письму??
 
А ни кого не смущает, что автор зарегился на форуме только вчера? И вчера же договорился закрыть за тело, благодаря чудо письму??
Вопросов лишних не задавайте - чудо-письмо покупайте!
 
А чому так агресивно ? Якщо Вам не подобається, те що я написала - просто не читайте , на форумі багато розділів , є шо почитати. Будьте добріше, негатив ще нікому в житті не допоміг . І так, я знаю, що тут зібралися люди для вирішення своїх проблем , я вирішила свою проблему і написала про це. Я не прийшла сюди за оваціями, просто поділилася своїм щастям, чи горем- хто як сприймає
Ну еще мне расскажите об агрессии или о добре и зле. Да если бы Вы написали эту чушь про 28 косых только мне, а так же нет, Вам мало и нужны массы, трибуна, чтобы будоражить заблудшие и напуганные души, ничего не предлагая взамен. Вы вцепились в это свое счастье "платить шарагам", как в наивысшее благо на Земле и пропагандируете здесь эту химеру под соусом рассказа глупой домохозяйки. Хорошо...пусть решили, поделились, написали - пора и честь знать, а Вы застряли на одном месте, в этой пошлой теме, позируете и раздаете автографы, словно Мерлин Монро. Кстати, о людях...это Вы верно написали, насчет их проблем, а вот решение хромает...да....Вот тут мы готовы Вас поддержать в Вашем желании долгануть всем страждущим по 28 штук для той же радости, в которой Вы купаетесь сами. А иначе смысл для них в Ваших рассказах?

:pardon: :yes2:
 
Та не тьфу тьфу...я в такие чудеса мало верю?
Ой, вспомнила. Мне ещё в самом начале моих приключений Захист предлагал вроде такие писульки, но за 3к конечно?
Даже примерчики показывали
 
Нет... Это не решение, а капитуляция...
Це ваша думка..... Можливо і капітуляція, зі сторони завжди судити легше, хтось бореться до кінця , хтось йде на компроміс , злюсь на себе тільки за пролонгацію , більше ні про що не шкодую . Я взяла гроші - я віддала. Буду мати урок?
 
Назад
Угорі Унизу