• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Sportbank нараховує відсотки, платити нема чим

Roman1704

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2020
Дописи
50
Реакції
2
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Roman1704 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Шо робити кредитна карта спорт банк ліміт до війни оплачував проценти за користування кредитом почалася війна перший місяць спорт банк нічо не нараховував тепер я маю оплатити за два минулі місяці і тепер мінімальна платіж шо робити
 
Шо робити кредитна карта спорт банк ліміт до війни оплачував проценти за користування кредитом почалася війна перший місяць спорт банк нічо не нараховував тепер я маю оплатити за два минулі місяці і тепер мінімальна платіж шо робити
Або платити,або ні)))
 
Шо робити кредитна карта спорт банк ліміт до війни оплачував проценти за користування кредитом почалася війна перший місяць спорт банк нічо не нараховував тепер я маю оплатити за два минулі місяці і тепер мінімальна платіж шо робити
Ничего не делать. А что Вы можете сделать , если нет возможности платить? Кончится война - будете разбираться. Я пока во ют толко так и мыслю.
 
Не платіть поки що нічого, будете розбиратись після війни, дай Бог живі залишимось всі
 
Спорт банк зараз погрожує гірше усіх мфо разом узятих. Вони накопили усі платежі і вимагають повне погашення негайне. Я таких криків і погроз поки навіть від мфо не чула.
Поки що не розумію як з ними поводити себе, бо там взагалі хвора голова в звонілки
 
Спорт банк зараз погрожує гірше усіх мфо разом узятих. Вони накопили усі платежі і вимагають повне погашення негайне. Я таких криків і погроз поки навіть від мфо не чула.
Поки що не розумію як з ними поводити себе, бо там взагалі хвора голова в звонілки
Зачем слушаете их? Игнорьте.
 
Зачем слушаете их? Игнорьте.
Та вот сегодня и не взяла трубку.
Там на гор линии одно говорят когда жалобу оставляешь, а эта д*pa звонит так трэш какой то. Такие оры, что капец.
Просто инфы как то о них мало, во время вп.Или это только я с ними общалась)
 
Та вот сегодня и не взяла трубку.
Там на гор линии одно говорят когда жалобу оставляешь, а эта д*pa звонит так трэш какой то. Такие оры, что капец.
Просто инфы как то о них мало, во время вп.Или это только я с ними общалась)
Зачем с неадекватами общаться. Если захотят, что-то предложить напишут. А Вы мониторьте реестры и Судову владу.
 
Зачем с неадекватами общаться. Если захотят, что-то предложить напишут. А Вы мониторьте реестры и Судову владу.
Я не думала что в банке будет ещё больше неадекватное общение, чем в мфо. С учётом что и просрочка уже с начала войны пошла, до того все платежи вносила.
 
Я не думала что в банке будет ещё больше неадекватное общение, чем в мфо. С учётом что и просрочка уже с начала войны пошла, до того все платежи вносила.
Есть и в банках неадекваты. К сожалению.
 
Есть и в банках неадекваты. К сожалению.
Так мне знаете что на гор линии ответили, когда я звонила жалобу оставить.
Типа да мы прослушали, понимаем что это неправильно, но вы не берите на свой счёт они так работают... Отдел колекшен типа
Я и выпала. В смысле, она меня шахрайкой обзывает, угрожает а мне не брать на свой счёт))
 
Назад
Угорі Унизу