• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Сповідь рекордсмена... або "як втратити своє життя"...

Почитайте темку...
Можливо вам підійде...

Зіштовхувався з людьми, які також продавали житло, автомобілі, тощо... Але це все не вирішить основну проблему боргу.
А бігти за всіма і одразу - не дігнати...
Дякую, почитала, думаю над цим питанням)
 
Навіть з плином часу вони не заспокоюються... Щодня сотні дзвінків, я вже не представляю як це, коли тобі на телефон поступає декілька дзвінків в день тільки від знайомих людей)
А вчора знову розсилка в групі в Вайбері. Контору не вказали, але я зрозуміла хто це, так як раніше з аналогічного номеру та зі схожим текстом мені писали Нові Кредити, тому сьогодні "полетіла" скарга до НБУ. Ви тільки гляньте, як воно благає повернути гроші, наче милостиню просить, бо я "олігарх" забрала його гроші...
 

Вкладення

  • IMG_20230112_155855.jpg
    IMG_20230112_155855.jpg
    61.1 Кб · Перегляди: 178
  • IMG_20230112_155836.jpg
    IMG_20230112_155836.jpg
    56.1 Кб · Перегляди: 174
Навіть з плином часу вони не заспокоюються... Щодня сотні дзвінків, я вже не представляю як це, коли тобі на телефон поступає декілька дзвінків в день тільки від знайомих людей)
А вчора знову розсилка в групі в Вайбері. Контору не вказали, але я зрозуміла хто це, так як раніше з аналогічного номеру та зі схожим текстом мені писали Нові Кредити, тому сьогодні "полетіла" скарга до НБУ. Ви тільки гляньте, як воно благає повернути гроші, наче милостиню просить, бо я "олігарх" забрала його гроші...
Це через скільки таке щастя вам прийшло?
 
Навіть з плином часу вони не заспокоюються... Щодня сотні дзвінків, я вже не представляю як це, коли тобі на телефон поступає декілька дзвінків в день тільки від знайомих людей)
А вчора знову розсилка в групі в Вайбері. Контору не вказали, але я зрозуміла хто це, так як раніше з аналогічного номеру та зі схожим текстом мені писали Нові Кредити, тому сьогодні "полетіла" скарга до НБУ. Ви тільки гляньте, як воно благає повернути гроші, наче милостиню просить, бо я "олігарх" забрала його гроші...
Стало цікаво, набрав адвоката, який веде банкрутство з лютого, запитав як в боржника ситуація. З його слів - телефонувати стали рідко. Але раз в півтора/два тижні телефонують. Чують що в людини банкрутство, цікавляться номером справи і зникають. Пояснити від кого телефонують - не можуть. Вони самі не знають... Це просто замовлення кол центрам на обзвін пакетом боржників.... Рядові звонилки навіть не в курсі
 
Це через скільки таке щастя вам прийшло?
Рік і два місяці
Стало цікаво, набрав адвоката, який веде банкрутство з лютого, запитав як в боржника ситуація. З його слів - телефонувати стали рідко. Але раз в півтора/два тижні телефонують. Чують що в людини банкрутство, цікавляться номером справи і зникають. Пояснити від кого телефонують - не можуть. Вони самі не знають... Це просто замовлення кол центрам на обзвін пакетом боржників.... Рядові звонилки навіть не в курсі
Поговорила з цього приводу зі своїм юристом. Сказав буде знайомитись з цим питанням і скоріше всього візьмемося за банкрутство. Планую почати коли повернуся додому. За моєї відсутності думаю почати це буде складно.
 
Рік і два місяці

Поговорила з цього приводу зі своїм юристом. Сказав буде знайомитись з цим питанням і скоріше всього візьмемося за банкрутство. Планую почати коли повернуся додому. За моєї відсутності думаю почати це буде складно.
Краще по поверненню, але до того як ви знайдете роботу. Я так розумію у вас майно відсутнє? Тоді простіше просто все списати в 0. Роботи немає, майна немає, борги списуються.
П.с. я зі своїми 5 копійками - можете звертатись з адвокатом до мене, як до арбітражного... )))
 
Краще по поверненню, але до того як ви знайдете роботу. Я так розумію у вас майно відсутнє? Тоді простіше просто все списати в 0. Роботи немає, майна немає, борги списуються.
П.с. я зі своїми 5 копійками - можете звертатись з адвокатом до мене, як до арбітражного... )))
Дуже дякую. Мабуть і звернемося, думаю так краще буде)
Так, роботи немає, із майна є будинок. Але наскільки я розумію, то його конфіскувати не можна, бо він невеликий 50 кв.метрів і я там проживаю з неповнолітньою донькою.
 
Дуже дякую. Мабуть і звернемося, думаю так краще буде)
Так, роботи немає, із майна є будинок. Але наскільки я розумію, то його конфіскувати не можна, бо він невеликий 50 кв.метрів і я там проживаю з неповнолітньою донькою.
Ні не конфіскують.
 
Дуже дякую. Мабуть і звернемося, думаю так краще буде)
Так, роботи немає, із майна є будинок. Але наскільки я розумію, то його конфіскувати не можна, бо він невеликий 50 кв.метрів і я там проживаю з неповнолітньою донькою.
Так. Він виключений буде з ліквідмаси
 
Не звертайте уваги на такие взагалі
Та я вже й не звертаю, це ще квіточки, найгірше я вже пережила.
Рік назад вони спаскудили моє життя, я витратила на них всі свої нерви, а зараз пішли всі на....
 
Не хотіла дивитись свою історію в УБКІ, але спокусила мене безкоштовна можливість раз на рік)))
Я здогадувалася, що в там сума ого-го, але виявилось набагато більше...
Кількість взятих кредитів 428 починаючи з 2006 року з карти Приватбанку. А з МФО з 2017р.
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-22-22-41-53-175_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-22-22-41-53-175_com.android.chrome.jpg
    48.3 Кб · Перегляди: 118
Останнє редагування:
Думаю, що якщо я не рекордсмен, то займаю серед форумчан лідируюче місце.
Рік пройшов з тих пір, як я перестала платити МФО... Що сталося за цей рік? Я втратила все: друзів, роботу, сім'ю...
А почалося все з першого займу в Манівео ще роки три-чотири назад, за цей час я змогла взяти позику в 45-ти МФО, крім цього маю кредитні карти та готівкові кредити, а також пусті кредитки моєї мами та декілька оформлених на неї позик в МФО. Але головне - це гроші, які я винна людям... Навіть не можу порахувати розміри всіх боргів, ця сума перетнула мільйонний кордон... Для того, щоб повернути кошти людям, я продала квартиру та пройшла програму сурогатного материнства, але цього не вистачило... Зараз знаходжусь за кордоном, працюю і щомісяця відправляю додому кошти, які потрібно повернути за борги. Не знаю навіть коли зможу з усім цим розгребтися. Все, що на сьогодні в мене залишилось, це моя дитина, заради якої я не вчинила самогубство та надія на те, що колись я буду спати вночі спокійно, а не з думками про те, кому і скільки я ще винна і які будуть наслідки моєї несплати по кредитних зобов'язаннях (сплачую тільки кредитки Привату і Ощаду).
Навіщо я розповіла все це вам? Для того, щоб ви знали до чого може довести дружба з МФО і що потрібно вчасно спинитись і попросити допомоги в рідних людей, поки ситуація не стала критичною... Я нажаль не знала про форум раніше, можливо чийсь такий же пост допоміг би мені в моїй проблемі...
Дякую за увагу, коментарі вітаються)
Скажіть, а чому влізли в борги?
 
Скажіть, а чому влізли в боргпо

Скажіть, а чому влізли в борги?
Конкретно і не скажу, якось навалилось разом багато різних проблем. І так як у всіх, спочатку бралось трішки і віддавалось. А потім вже не вистачало, щоб повернути і знаходились нові МФО, а потім ще і ще...
 
Вже рік я не вдома... Що змінилося за цей час:
-віддала людям приблизно третю частину боргів
-закрила 9 МФО, які брала для мене мама, (залишилось 5), а також кредитку в ОТП банку, які, доречі, через півроку несплати подали до суду (залишилась кредитка Ощаду, в якій немає прострочки і вноситься щомісяця платіж)
- по моїм боргам нічого не змінилось, кредитки Ощаду і Привату щомісяця оплачую, по інших кредитах та МФО приймаю щодня кучу дзвінків))))
Моя думка щодо того, що без суду нічого повертати не буду, не змінилася!!!
 
Назад
Угорі Унизу