• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Спустя 5 месяцев.

  • Автор теми 30levell
  • Дата початку
  • Відповіді 23
  • Перегляди 4K

30levell

Форумчанин
Реєстрація
24 Гру 2020
Дописи
52
Реакції
49
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
30levell не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
КФ списал до тела. На контакт с ними не выходила , по звонкам они не очень, не долбали ,обзвон всем людям вселенной тоже не было. Просто пришла смс в вайбере об оплате тела. Я написала что жду гарантийку и закрываю кредит. Он прислал - я закрыла , так что у меня ещё минус один сарай.
Кстати насчитали с тела 3500 ---->14000грн
Один из выгодных закрытий , осталось ещё 14шт называю их миллиониками? или не 14 .....что то я уже збилась?
 
Я тоже их так закрыла. Они же и форза ,если у вас они есть.
 
Я тоже их так закрыла. Они же и форза ,если у вас они есть.
За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????
КФ списал до тела. На контакт с ними не выходила , по звонкам они не очень, не долбали ,обзвон всем людям вселенной тоже не было. Просто пришла смс в вайбере об оплате тела. Я написала что жду гарантийку и закрываю кредит. Он прислал - я закрыла , так что у меня ещё минус один сарай.
Кстати насчитали с тела 3500 ---->14000грн
Один из выгодных закрытий , осталось ещё 14шт называю их миллиониками? или не 14 .....что то я уже збилась?
За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????
 
За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????

За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????
Ще місяців 2,може меньше і почнуть вам пропонувати закрити за тіло.
 
Ще місяців 2,може меньше і почнуть вам пропонувати закрити за тіло.
Написали на вайбер і скинули гарантійку бсь що завтра вкл обдзвін сусідам , написали що з 12.07 га 10 днів буде жостки1 продзвон і список сусідів
 
Написали на вайбер і скинули гарантійку бсь що завтра вкл обдзвін сусідам , написали що з 12.07 га 10 днів буде жостки1 продзвон і список сусідів
Не відповідайте.Заблочте.Нашли чим лякати.....
 
Тіло 5800 хочуть 12 , думаєте не оплачувати і чекати , просто боюсь як продадуть авири а вони відбиті не всю голову
А чого саме ви боїтесь?Дзвінків?
12000 шкода віддавати ,на таких людях вони і існують?.Вам не шкода на них працювати?Віддати те що взяли і все.Хоча я впевнена що ви і так їх гарно покормили.Нехай вам запропонують оплатити тільки тіло.
kartunket, перед тим як продати ваш договір повинні вам запропонувати тіло.Частіше всього так відбувається
 
А чого саме ви боїтесь?Дзвінків?
12000 шкода віддавати ,на таких людях вони і існують?.Вам не шкода на них працювати?Віддати те що взяли і все.Хоча я впевнена що ви і так їх гарно покормили.Нехай вам запропонують оплатити тільки тіло.
kartunket, перед тим як продати ваш договір повинні вам запропонувати тіло.Частіше всього так відбувається
Так боюсь дзвінків сусідам на роботі якщо ті погрози не лише погрози
А чого саме ви боїтесь?Дзвінків?
12000 шкода віддавати ,на таких людях вони і існують?.Вам не шкода на них працювати?Віддати те що взяли і все.Хоча я впевнена що ви і так їх гарно покормили.Нехай вам запропонують оплатити тільки тіло.
kartunket, перед тим як продати ваш договір повинні вам запропонувати тіло.Частіше всього так відбувається
В мене не було пролангацій
 
Так боюсь дзвінків сусідам на роботі якщо ті погрози не лише погрози

В мене не було пролангацій
Ви в тяжкому матер.становищі як і багато людей в нашій країні.
Вам важлива думка сусідів?...Якщо вони мудрі люди то повинні вас зрозуміти.Якщо ви з ними в гарних стосунках можете їх попередити про дзвінки.І щоб говорили що вас не знають.
 
Ви в тяжкому матер.становищі як і багато людей в нашій країні.
Вам важлива думка сусідів?...Якщо вони мудрі люди то повинні вас зрозуміти.Якщо ви з ними в гарних стосунках можете їх попередити про дзвінки.І щоб говорили що вас не знають.
А вам і вашому оточенню дуже дзвонили??? Бо писали поставлять на продзвін всіх
 
А вам і вашому оточенню дуже дзвонили??? Бо писали поставлять на продзвін всіх
Ці не дзвонили.КФ тільки контактним,але в мене всі були в курсі і знали що їм відповісти
А от Кешбері одну сусідку потрусили.
 
Они и мне такое писали не раз, найдено бла-бла-бла контактов, будет прозвон 10 дней. И ничего.
 
Написали на вайбер і скинули гарантійку бсь що завтра вкл обдзвін сусідам , написали що з 12.07 га 10 днів буде жостки1 продзвон і список сусідів
Не дзвонили нікому,тільки мені,і то не часто
 
КФ списал до тела. На контакт с ними не выходила , по звонкам они не очень, не долбали ,обзвон всем людям вселенной тоже не было. Просто пришла смс в вайбере об оплате тела. Я написала что жду гарантийку и закрываю кредит. Он прислал - я закрыла , так что у меня ещё минус один сарай.
Кстати насчитали с тела 3500 ---->14000грн
Один из выгодных закрытий , осталось ещё 14шт называю их миллиониками? или не 14 .....что то я уже збилась?
У меня в этой организации тело 1000грн,но от них тоже звонков не было.Прошло уже 8 мес с момента просрочки.Возможно такое что могли вообще списать или нет?
 
Мне тоже пришло предложение закрыть за тело. Еще и разбили на 3 платежа. Вот вчера закрыла и забыла... Фух!
 
За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????

За скільки часу прострочки запропонувалм тідо?? В мене є і кф юа і форза одна кантора, поки прострочка 2 мвсяці з тіла 5800 хочуть 12 ????
Подождите еще. Через 5-6 месяцев предложат тело .На таком малом сроке просрочки не все идут на уступки
 
Ви в тяжкому матер.становищі як і багато людей в нашій країні.
Вам важлива думка сусідів?...Якщо вони мудрі люди то повинні вас зрозуміти.Якщо ви з ними в гарних стосунках можете їх попередити про дзвінки.І щоб говорили що вас не знають.
Дякую за пораду, як думаєте якщо я не оплачую їхні хотілки сьогодні по гарантійному листі, вони потім будуть ще пропонувати щось нормальне?? В мене 2 місяці прострочки

Вони Вам писали на пошту за можливістт закриття??
Мне тоже пришло предложение закрыть за тело. Еще и разбили на 3 платежа. Вот вчера закрыла и забыла... Фух!
За який час прострочки вам написали за тіло??і куди написали на пошту чи вайбер?? Бо я не спілкуюсь зовсім
 
Назад
Угорі Унизу